Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ALATI KUPUVAM

Kupuvam alat slicen kako na slikite Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Денес 10:47STRAFILICA PARKSIDE PERFORMANS

Nova so kuferce motor bez cetkici PARKSIDE PERFORMANS PARKSIDE PER...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Денес 10:10Hilta 800v nova

Prakam po kargo BOSCH ХИЛТ & БУРМАШИНА СЕТ & 2 ФУТЕРИ ! Промотивна ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:51Parkside udaren odvrtuvac

Se prodava Made in Germany Моќен ударен клуч за монтирање на тркала ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:50Slajferica parkside.nova

Se prodava nova slajferica 270wati.dones.od germanija.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 13:48Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Хилта кршач 1300w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Hilta i bateriska strafalica

Hilta 2000 den Bateriska strafalica 1500 den Kontakt Toni 078485126


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:40Bateriska bormasina

Prodavam bateriska bormasina so dve baterii 18v, kutija, polnac skor...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

25 мар 23:39Делови за моторна пила Stihl 280

Се продаваат потполно нови, воопшто не користени клип 58 со осовина, ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 15:34Parkside brusalica

Se prodava bateriska brusalica Made in Germany Мотор без четкички - о...


5.299 МКД
или предлог цена
25 мар 14:34Циркулар потезен 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


12.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:56BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 18 v Pol...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

24 мар 18:50Bosch

Prodavam bormasina Bosch vo odlična sostojba


1.300 МКД
или предлог цена
24 мар 13:23Se prodava Mengeme

Se prodava exstra socuvano mengeme . Za kvalitetot i sostojbata na ne...


1 €
или предлог цена
24 мар 11:53Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:51Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:50Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:50Штрафилица 12v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 12v -...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:50Parkside slajferica nova

Odlicna 160wati 26000 oscilacii 16000 vrtezi vo minuta. Cena 2100...


35 €
или предлог цена
23 мар 20:53Hilt bosch

Se prodava bosch hammer 5-40 DCE 1 meseci kotisten 4 burgija javis te...


450 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
510 €
23 мар 14:35ISKRA 500w Set bormashina alat iskra сет бормашина нов

Моќност: 500 вати Напон: 230-240V~50Hz Брзина без оптоварување:...


1.999 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
3.350 МКД
23 мар 14:22Stolbna bormasina maxpuls precizna bormashina 350W stabilna

-350w -1.5-13mm -2650R/min


5.999 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
23 мар 14:11Germanski armiracki klesti NOVI

Prodavam novi germanski armiracki klesti


1.300 МКД
или предлог цена
23 мар 13:35Germanski set klucevi so krckalo komplet NOV

Prodavam nov germanski komplet set klucevi so krckalo


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:34Jugoslovenski pajser celik

Prodavam pajser od jugoslovenski celik


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 13:34Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

Prodavam nov moken magnet so golema moknost N50 ( magnetot kreva 5kg+...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:31Циркулар потезен 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


12.000 МКД
или предлог цена
23 мар 12:37Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 12:24Kompresor

Se prodava kompresor


4.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:38Maxpuls udaren cekan hilta 800w

Art:7235 ОПИС / СПЕЦИФИКАЦИИ Напон: 230V~50Hz Moќност: 800W В...


2.950 МКД
или предлог цена
23 мар 10:31Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:30Хилта 20v PARKSIDE-Performance

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Јачин...


10.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:27Брусалица 20v PARKSIDE-Performance

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Ј...


10.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:24Штрафилица 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 12:21Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A

Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A


6.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:36Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам