Подкатегорија:
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Промовирано

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Prodavam el. Kosacka

Prodavam elek. Kosilica 1300 w 2950 obrtaja teska 12 kg lesna za upr...


110 €
или предлог цена
Денес 09:50KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:43Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Врте...


4.950 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW Моќ...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:18Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


4.950 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Вчера 23:17Domashna mashina za shienje

Domashna mashina za shienje Privileg


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:25Машина за мелење и ронење пченка

Се продава половна машина за мелење и ронење пченка. Цена по договор....


По Договор
или предлог цена
07 јун 21:14Kosilka

Kosilka vo dobra sostojba remontirana ..moze zamena ...napomena alans...


1.099 €
или предлог цена
07 јун 21:09Kirby Avalir 2 NOV

Bukfalno Nova ne koristena .


1.990 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.190 €
07 јун 13:40Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


3.999 МКД
или предлог цена
07 јун 10:36Машина за шиење Багат

Се продава машина за шиење - кабинет Багат во исправна и одлична сост...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
07 јун 10:17Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:24Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
06 јун 18:11KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
06 јун 16:33Машина за шиење Pfaff

Продавам машина за шиење Pfaff Neat 071 341 292


1 МКД
или предлог цена
06 јун 14:39STIHL MS 230

Se prodava motorna pila STIHL MS230. Kompletno funkcionalna bez mana,...


250 €
или предлог цена
06 јун 12:55Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
06 јун 11:15Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
06 јун 08:58Машина за перење со вода под притисок K 5 Compact

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево ...


23.000 МКД
или предлог цена
05 јун 18:11Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
05 јун 16:31Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
05 јун 16:31Kultivator

Се продава култиватор со 8кѕ Дизел мотор има 4 брзини напред , 2 брзи...


1 €
или предлог цена
05 јун 15:05Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Masina za perejne gorejne

Poveke informacii na tel 076460572


50 €
или предлог цена
04 јун 14:01Strafilica nova

NOVA Prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 13:05Pumpi za voda TOMOS

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoen...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 07:59Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на триме...


1.199 МКД
или предлог цена
03 јун 21:29Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:49Prodavam kosilka za treva Powerworks

Prodavam akumulatorska kosilka za treva NOVA Powerworks.


12.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:20agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
03 јун 16:23SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
03 јун 13:24Masina za pernje Favorit

Se prodava ispravna pasina za perenje alista Favorit Prima


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:04pumpa za voda NOV

donesena od shvaicaria nova


225 €
или предлог цена
02 јун 16:52MOTORNA PILA STIHL 250 EKSTRA ORGINAL

PILATAE TOP EKSTRA SOSTOJBA


200 €
или предлог цена
02 јун 10:43Masini za sienje Bagat

Se prodavaat dve masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 21:23Hilti hilta ingco

Rabotit, mnogu bavno vrtit, go prodavam za dellovi.


1.300 МКД
или предлог цена
01 јун 18:49Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам