Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам боца за гас ( Плинска боца )

Продавам боца за гас ( Плинска боца ) Plinska boca Boca za gas


1.700 МКД
или предлог цена
18 мај 19:30Купувам боца за гас ( плинска боца )

Купувам боца за гас ( плинска боца )


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:30Prodavam Boca za gas

Prodavam Boca za gas Makpetrol.


1.700 МКД
или предлог цена
18 мај 19:26PLINSKI BOCI MAKPETROL 23 KG 4 KOM

SE PRODAVAAT PLINSKI BOCI MAKPETROL VO SISTEM 23 KG 4 KOM CENA 300...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Боци за гас

18 мај 11:44Germanski Novi ventili/ventil za plinska boca/plinski boci

Germanski ganc Novi ventili za plinski boci kvaliteten brend skapo ku...


1.400 МКД
или предлог цена
17 мај 14:32PLINSKI BOCI KUPUVAM

2kg 3kg 5kg 10kg


По Договор
или предлог цена
16 мај 17:30Plinska boca-boci od Makpetrol i Nurgaz.

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
14 мај 11:16PLINSKA BOCA PLINSKI BOCI MAKPETROL

10kg 20lit standardni i ispravni od Makpetrol


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:54PLINSKO RESOS O DVA GORILNIKA

SE PRODAVA PLINSKO RESO SO BOCA I DVA GORILNIKA


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:18Plinska boca-boci od Makpetrol i Nurgaz.

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
09 мај 10:08Plinska boca,boci,(боца,боци)Makpetrol i gorilnik(горилник).

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
03 мај 10:47Plinska boca golema

Prodavam golema plinska boca Pogodna za restorani, pekari i tn.


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 20:47Plinska boca,boci,(боца,боци)Makpetrol i gorilnik(горилник).

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
28 апр 14:02Оксиген боци CO2

Се продават половни полни кислородни боци


100 €
или предлог цена
27 апр 14:51Plinsko shpore spore плинско шпоре

Upotrebeno e ednas i e bez znaci na koristenje kako na slikite. Bez b...


1.100 МКД
или предлог цена
24 мар 07:08Plinska boca, boci

Se prodava plinska boca makpetrol 10 lit 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
15 мар 19:31Boci 10,1kg

samo 5 kg sredna boca cena 1500 den 11 kg golemata na slika cena 1...


1 МКД
или предлог цена
26 фев 18:02KUPUVAM boca od MAKPETROL 10kg

Kupuvam boca od makpetrol od 10 kg kako na slikata.075 532 764 072 22...


700 МКД
или предлог цена
25 фев 22:31plinska boca

plinska boca polovna


1.200 МКД
или предлог цена
07 фев 15:21VENTIL ZA PLINSKA BOCA

Ventil sigurnosen za plinska boca so merna skala-brojcanik . Ispraven...


350 МКД
или предлог цена
25 дек 21:25Boca plinska 5 l.

Polovna boca 5 lit.


450 МКД
или предлог цена
25 дек 16:10Oksigen boca

Se prodava polovna oksigen boca. Cena po dogovor. Informacii na...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Боци за гас

11 дек 13:53plinski gorilnici

14 kw cena po dogovor 50mm dijametar


1 МКД
или предлог цена
08 дек 09:26plinski skari

ohrid 52x37 1600 den 42x37 1500 den 075 540 330


1.500 МКД
или предлог цена
08 дек 09:26Plinski boci od 5 litri

Se prodavat pliski boci -Samo boca 500 den. -So gorionik poloven 65...


По Договор
или предлог цена
04 окт 20:20Boca Makpetrol 2 kg so dvoen gorionik

Boca Makpetrol 2 kg so dvoen gorionik moze da se menuva na benzinska


1.700 МКД
или предлог цена
04 окт 20:19Se prodava Boca za acetilen

Boca za acetilen vo dobra sostojba, prazna


1 €
или предлог цена
28 авг 21:34boci Makpetrol

cena po dogovor ventili creva grealki i se za domakinstvo


1 МКД
или предлог цена
19 авг 20:06prodavam boca za gas

prodavam boca za gas od 10kg od makpetrol ,polna, so...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јул 10:13Plinska boca

Se prodava


600 МКД
или предлог цена
09 мар 22:11Boca plinska 10l m.petrol

Polovna vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
22 окт 15:50PLINSKA BOCA 50KG 32BARA

BOCATA E 50KG.(NE E OD MAKPETROL) MNOGU E POKVALITETNA PRITISOK IZDR...


1.900 МКД
или предлог цена
28 авг 16:41kupuvam boca za plin od makpetrol 3 kg

kupuvam boca za plin od makpetrol 3 kg telefon 070674147


1 МКД
или предлог цена
09 мај 12:55Плинскa бoцa Мaкпетрoл

Плинскa бoцa Мaкпетрoл сo плинскa греaлкa 076751501


3.500 €
или предлог цена
03 мај 17:11Plinska boca Makpetrol

Plinska boca Makpetrol 40kg


6.000 МКД
или предлог цена
12 фев 22:07Големи плински боци 35кг

Големи плински боци 35кг (од Макпетрол) Цената е за една боца


4.500 МКД
или предлог цена
09 фев 12:06Plin Boca 5L (Polna)

Se prodava Plin Boca 5L polna Cena Po Dogoovor


По Договор
или предлог цена
12 окт 19:09Продавам Боца!

Продавам плинска боца 12 литри комплет со сигурносен вентил!! ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 авг 18:17Боца за гас од 10л (Макпетрол)

Продавам малку користена боца за плин на Макпетрол од 10 л


1.750 МКД
или предлог цена
17 авг 15:20Se Prodava Plinska Boca od 0.5L

Se prodava plinska boca od 0,5L So postolje 2000mkd,bez postolje 100...


По Договор
или предлог цена
12 јул 12:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам