Цела Македонија
                   
527 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VAN HOOL T915 2004godina

Se Prodava Turisticki Avtobus vo odlicna sostojba, VAN HOOL Proizv...


10.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Денес 16:14VAN HOOL T915 2003 godina

Se Prodava Turisticki Avtobus vo odlicna sostojba, VAN HOOL Proizv...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Денес 16:14VAN HOOL T916 2007godina

Se Prodava Turisticki Avtobus vo odlicna sostojba, VAN HOOL Proizv...


15.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Денес 16:14Mercedes Benz Sprinter 518

Mercedes Benz Sprinter 518 cdi 2009 god 22+1


1 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

Денес 15:40Filter za ulje so kazance za MERCEDES TOURIZMO

Kazance za ladenje na uljeto komplet so caska za filter za ulje


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00IVEKO

Prodavam Iveko Rival 49 10 Vo ispravna sostojba registrirano 2000 g...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 26.10...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 21.09...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00Man 2007 god

Avtobusot e vo top sostojba.


11.111.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Денес 13:00ZATEMNUVANJE AVTOBUSI I KOMBINJA

Zatemnuvanje Avtobusi so folija 10evra kvadrat za stakla vo sekakov p...


15 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

Денес 12:50prodavam minubus isuzu 2008 god 28 sedishta

prodavam minibus isuzu 2008 godina 28 sedishta mnogu socuvan so klima...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Бутел / Скопје

Автобуси

Денес 09:19SETRA 317HDH

Se prodava SETRA 317HDH,vo odlicna sostojbra,registrirana.... ZA POV...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

Денес 00:11Avtobus, avtobusi

Prodavam dva gradski avtobusi marka daf , kompletno ispravni edniot e...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Автобуси

Вчера 21:48Prodavam Mercedes 0404 turizmo 350ks

Prodavam Merceses 0404 turizmo 350ks 2000godina euro 3 vo odlichna so...


8.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автобуси

Вчера 21:35Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


35.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51Mercedes Sprinter 313CDI

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51Mercedes Sprinter 313CDI

Moze zamena!!!!


6.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51Setra S315 HDH

Se prodava avtobus Setra S315 HDH, so 52+1 sedishta. 1996 godina V8, ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Автобуси

Вчера 19:15Man Gradski Avtobus-05 Euro4

Man Lions City 2 Komada 45/41 Sedenje/Stoenje 850 000km 2005 godi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 17:44Avtobus MAN

2000 god. 50 sedista 420 KS Klimatronik Vebasto Retarder Tempom...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автобуси

Вчера 16:28Man r08

Se prodava Man r08 so 66 sedista euro 5 motor


11.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

Вчера 16:18VDL AMBASSADOR 200

Vo dobra sostojba klima vebasto voit menjac 6 brzini motor 6693cm3 E...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 14:19MAN GRATSKI EEV EVRO 5

Vo dobra sostojba 6871 cm3 260hp 2007godina eev motor Klima webasto...


7 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 14:19MERCEDES CITARO X3 EVRO5

MERCEDES CITARO EVRO 5 KLIMA WEBASTO VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANO...


1.111 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 14:19IVECO DAILY

2.5 td, 76 kw 95 god red do 02/2023 moze i zamena za 24 sed so dopla...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

Вчера 11:56Mercedes-Benz O404

Mercedes-Benz O404 so 37 sedista. Kontakt 075259140


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 10:46Автобус NEOCAR

Автовус NEOCAR 2002 со 39 седишта, исправна состојба, регистрирано ...


5.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Автобуси

Вчера 08:37Mercedes Benz Turizmo / Neoplan

Avtobusite se vo ispravna sostojba, registrirani, redovno servisirani...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 08:13Otokar NAVIGO 165 S 2006 god.

Otokar NAVIGO 165 S 2006 god minibus 580 000 km, euro 4. Registriran ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 08:13Mercedes Benz Turizmo 2008

Mercedes Benz Turizmo 2008 godina dizel kompletno ispraven, 60 sedist...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 08:13se prodava Turisticki Avtobus " Iveco "

Se prodava ili menuva Turisticki Avtobus " IVEKO BOA " 2003 god. r...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автобуси

17 мај 21:55NEOPLAN CITYLINER

Се продава автобус NEOPLAN CITYLINER, 2003 година со фул опрема, 51+1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

17 мај 16:44СЕ ПРОДАВА ТУРИСТИЧКИ АВТОБУС 404

Автобусот е во топ состојба, 53 седишта, 1999 година,редовно сервисир...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

17 мај 16:44SETRA 217H

Setra so 62 sedishta Mozna e i zamena Za podetalni informacii javet...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 15:24BMC

Se prodava BMC 2008 godina euro4 Mozna zamena Za podetalni informac...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 15:13YUTONG ZK6858H9

Se prodava avtobus Yutong so 33 sedishta euro5 so 110 000 realni kilo...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 14:59Delovi za NEOPLAN N116

Motor,menjac,sedista i mnogu drugi delovi Kontakt tel 070 352 058


1 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

17 мај 11:12Volvo 8700

Zamena so avtomobil ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

17 мај 09:19Mercedes Tourismo 2001

Zamena so kola ili minibus 50 sedista 380ks Vo odlicna sostojba Kli...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

17 мај 09:19Skoro nov Inverter 24V - 220V 2000w

Prodavam skoro nov inverter 24 -220 volti za kamion, avtobus 2000 wat...


199 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

17 мај 08:46Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам