Цела Македонија
                   
3100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA SUZUKI GS 850

Se prodava Suzuki GS 850 cafe racer motorot e vo odlicna sostojba i r...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

24 мај 16:41Промовирано

CL - X 700 ABS

CF CL-X 700 ABS Година на производство: 2022 год. 700 cm3 80 hp *...


6.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 јун 09:31Промовирано

Aprilija Skarabeo 2.300€

Aprilija skarabeo, 2007g. 15.000km, odlična sostojba 075 423 781


2.300 €
или предлог цена
26 мај 17:41Промовирано

SE PRODAVA SKUTER SO CETIRI TRKALA

SE PRODAVA SKUTER SO CETIRI TRKALA QUADRICYCLE VEHICLE QUADRO QUATT...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 19:59Skuter Peugeot Satelis 125

Skuter Peugeot Satelis so pominati 23000 km. Skuterot e kompletno i...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 19:53BMWS1000RR

mk tabli servisiran


1 €
или предлог цена
Денес 19:50Ducati Monster 600

Odlicen motor kompletno sreden i servisiran.


3.150 €
или предлог цена
Денес 19:13SHINERAY G250

✅️ SHINERAY G250 🆕️🆕️ ✅ Промо цена 2190 € Mожност за плаќање од 6 ...


2.190 €
или предлог цена
Денес 18:58  НОВ ОГЛАС

Ducati Multistrada 1100s

Smeneto maslo filter,novi gumi,


4.000 €
или предлог цена
Денес 18:56Yamaha R1

Yamaha R1 2004godina vo odlicna sostojba bez zamena poveke informacii...


5.200 €
или предлог цена
Денес 18:55Aprilia Sportcity CUBE

Se prodava Aprilia Sportcity CUBE 125cc.Vo odlicna sostojba kako NOVO...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:43GILERA NEXUS 500

Se prodava gilera nexus 500 vo extra sostojba registriran servisiran ...


2.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:43Suzuki GSR 750 bandit

Se prodava ili zamenuva Suzuki Gsr 750cc 2012god 20.000km Regist...


5.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.500 €
Денес 18:34Piaggio MP3 400

Se prodava piaggio MP3 400cc registriran napraen servis spremen za se...


2.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:32YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 .2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


2.000 €
или предлог цена
Денес 18:31***HITNO*** Voge 500 AC 2800km

*Bukvalno kako nov *Ima pominato 2800km *Ushte e pod garancija *Ne...


5.500 €
или предлог цена
Денес 18:21DUNLOP GUMA ZA MOTOR 120/90/16

GUMATA E NOVA. INFO: 070 23 90 69


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:21Prodavam MV Agusta 921Brutale vo odlichna sostojba!

🏍 MV AGUSTA 921Brutale *OSNOVNI PODATOCI: - Marka/Model: MV AGUSTA...


6.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.500 €
Автокоманда / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:18BMW K1200R

BMW K1200R 2009година 120кв/163кс 1200 куб.см 4 тактен Водно лад...


5.900 €
или предлог цена
Денес 17:34Piagio Cruzer 300i ,kupen od MK,odcno socuvan, servisiranran

Piagio Carnaby Cruzer 300i, registriran ,kupen od MK od prv gazda ,od...


2.650 €
или предлог цена
Денес 17:19Piaggio Beverly 300 2014g Ekstra

Piaggio Beverly 300 ie 2014 godina ekstra socuvan pominati 21000...


3.650 €
или предлог цена
Денес 17:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava zongshen 125c vo exstra sostojba

Za poveke inf tel 077976569


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Денес 17:02SE PRODAVA HAMACHI KROS 300 KUBICI

HAMACHI EXTREME 300 CC BEZ TOCKA KAKO NOV! 2021 GOD POMINATI SAMO 400...


1.950 €
или предлог цена
Денес 16:23Kawasaki ar125

Teram da kupam takov motor


По Договор
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:17Malaguti madison R250cc 2006 godina registriran cela godina

Motorot e vo top sostojba servisiran bez nikakva maana sega registrir...


2.200 €
или предлог цена
Денес 16:13APRILIA ATLANTIC 500

PRODAVAM APRILIJA ATLANTIC 500, 2005 GODINA, REGISTRIRAN DO 29.07.202...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:06Cetvorokolka

Prodavam cetvorokolka cpi 250ccm 2500km benzin 2008 god za potocni In...


1 €
или предлог цена
Денес 15:58  НОВ ОГЛАС

Yamaha fz8 2012

💥YAMAHA FZ8 2012g💥MK TABLI ✔️Gumi,lanec zupcanici novi 💥SC Auspu...


5.500 €
или предлог цена
Денес 15:51Honda CRF 450R

Honda crf 450r 2016 godina Od oprema poseduva - 3 mapi Soft- Standa...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:11  НОВ ОГЛАС

ATV CFMOTO

Se prodava ATV CFMOTO POMINATI 7000KM CFORSE 450L MODEL


5.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:56  НОВ ОГЛАС

Prodavam Kymco Agility 150

Servisiran, registriran do 05.2024 god. Pominati 12.600km. Motorot ...


2.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:50Hamachi hamaci

Se prodava cooper hamachi 150 so pominati 3200km.Motoro e od prv sops...


800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

Aprilia scarabeo 500ie

Motorot e vo perfektna sostojba Novi gumi Registriran Moze da se vidi...


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:33SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Продавам SUZUKI V-Strom 1000 кубика (DL1000A) 2016 година. Со поминат...


9.990 €
или предлог цена
Денес 14:30SUZUKI GSX-R600 /L3e /2012 god/ AKRAPOVIC/ 25.000 km

Prodavam SUZUKI GSX-R600, 2012 godina, PRV GAZDA, 93 KW. Motorot e so...


7.990 €
или предлог цена
Денес 14:30APRILIA TUONO R V2 1000cc 140ks 2011G.

075 379 977 5555€ APRILIA TUONO R V2 2011 1000cc 140KS 109NM ...


5.555 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:26Honda Lead 110 - Zamena za Kola

Se prodava motor honda lead 110cc so pominati 20.000km. Mehanicki vo ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 14:18Se prodava hamachi flash200

Motorot e vo odlicna sostojba 4takten mnogu malku e vozen. Inf 077 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:17Yamaha fz1 fazer 1000cc moze zamena za skuter

Se prodava Yamaha fz1 fazer 1000cc mashina od R1 ima fabricki 150hp ...


4.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:15Yamaha fz 1000cc zamena za Cros

Se prodava Yamaha fz1 fazer 1000cc mashina od R1 ima fabricki 150hp...


4.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:15BMW R1200GS 2007 god so GARMIN navi

BMW R 1200 GS 2007 god registriran do oktomvri so zelen karton. Vo od...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:10Honda NSR 125cc

Se prodava honda nsr 125cc 2t uredna dokumentacija registrirana do se...


1.050 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.200 €
Чешиново / Кочани

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:41Peugeot Speedfight 2 50cc AC

Remont pred 1500km Novi gumi pred 1500km Novi lameli, kaish pred 15...


950 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:37Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам