Цела Македонија
                   
299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува двор за секаков вид на прослави

Се изнајмува дворно место од куќа за секаков вид на прослави. ЗА ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 01:57Isnajmuvanje na stamben prostor za stranci

iznajmuvam na stranci, na podolg period, ednosoban stan vo kuka


250 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava poloven mebel

Trosed, dvosed, taburetka, komoda za televizor i masice. Trosedot i d...


200 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM GROBNO MESTO

Se prodava grobno mesto vo BUTEL PRAVOSLAVNI grobista Parcela00212 Al...


2.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 08:48Ovostarnik,lozje i 100 m2 vikendica M.V. Madzirski nivi

-Se prodava vikendica od 92 m2 Prizemje ,kat i potkrovje - legalizir...


24.000 €
или предлог цена
Кочани

Останато

20 мај 22:23SLOVENSKI Roletni Kapaci Prozori

Novi nekoristeni


1.234 €
или предлог цена
Велес

Останато

20 мај 21:12Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

20 мај 13:21Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Останато

20 мај 11:37bel soncogled

se prodava bel soncogled 2t


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

20 мај 08:47Prosetka niz celo ohridsko ezero so novi luksuzni brodcina

Peosetka so novi Luksuzni brodcina niz celo ohridsko za 11 patnici S...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 мај 02:12Се изнајмува деловен простор

Се издава кат од куќа 100м2 на одлична локација само 5мин од центарот...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 мај 17:31Bekaton prodazba I montaza

Prodazba I montaza na bekaton plocki so prethodna podgotovka na teren...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 мај 16:43Продавам гарнитура зачувана

Продавам гарнитура тросет двосед фотеља и табаретка зачувани поради с...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

19 мај 14:06Купувам Стара куќа за рушење

Со маркица најмалце 100 м2 на основа


12.345 €
или предлог цена
Битола

Останато

18 мај 16:57Се продава камп во Автокамп Крани

Се продава камп во Автокамп Крани. Кампот е комплетно заграден, со и...


5.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Ресен

Останато

18 мај 14:27SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 460m2

SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 445m2 VO MESTOSTA KONJSKI DUPKI NA ULICA CR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

18 мај 09:27СТАКЛЕНИЦИ/ОРАНЖЕРИИ

се продават оранжерии со површина од 13,000 м2, има сопствен бунар за...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

18 мај 08:26Инокс оџаци со термоизолација

Сите димензии на иноксни оџаци со термоизолација, обезбедена професио...


55 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

18 мај 01:40ODLICNA LOKACIJA ZA INVESTICIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

17 мај 04:48Hotel vo Ohrid

.


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мај 22:29SE IZDAVA DELOVNO-STANBENA ZGRADA VO CENTAR KAJ KATOLICHKA

ШИФРА- 349 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВА станбено...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 13:48Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

16 мај 12:56Farma Vikendica

Se prodava farma (stala) vo s.Sudik -Farma 200m2 -Plemja 200m2 -Ko...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

16 мај 08:20Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

15 мај 12:24Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 мај 00:27Dizna za BMW E90 2006

Samo 1 dizna za e90


50 €
или предлог цена
Виница

Останато

14 мај 20:26KONTEJNER - VIKEND KUKA

PRODAVAM KONTEJNER KOMPLETEN NAPRAVEN E SO 100% ZASHTITA DIMENZIJ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

14 мај 06:31PANEL ZIDEN KROVEN PO NAJNISKI CENI

Panel ziden kroven


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

13 мај 23:36Majstor za plocki

Rabotam sit vidovi na plocki majstor so 25 godini iskustvo, precizen...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 мај 13:00Plockar

Imam golem uspeh vo rabotata kade lepam site vidovi na plocki kakov m...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 мај 13:00DVOSED KAKO NOV ZACUVAN

Dvosed kako nov malku upotrebuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Останато

13 мај 09:39profesionalniot alat tuka !!

za povekje informacii zvonete MOZE NA OVOJ BROJ DA ME DOBIETE 075 8...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 мај 07:43KUPUVAM!!! КУЌА KUKA KUJKA STRELISTE BUKOVSKI NOVA BITOLA

Барам поголемаа кујка во каква било состојба не многу скапа стрел...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Останато

12 мај 00:20IZDAVAM MEREN PUNKT SO BAZDIRANA VAGA

Se iznajmuva meren punkt so bazdirana vaga za merenje na grozje i za...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

11 мај 19:21NIVI LIVADI SHUMA

se prodavaat nivje LIVADI i shuma parceli po katastar lokacija selo Z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 16:34Krovna konstrukcija za fotovoltaicna centrala

Se nudi krovna konstrukcija od 3600m2 rebrovan lim (sendvic paneli) z...


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

11 мај 13:00gumi гуми 31х10.5-15 4х4 А/Т

078-333-158 VIBER - isporaka za 1 raboten den - poveke modeli i d...


99 €
или предлог цена
Струмица

Останато

11 мај 09:28Vnatresni masivni vrati

Vnatresni masivni germanski kvalitetni vrati... Aleksandar AT const...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

11 мај 09:23Se prodava plac vo mesnosta Karaorman

Se prodava plac vo mesnosta Karaorman,so povrsina od 550m2,na samiot ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Останато

09 мај 22:52Prodavam Hostel vo centar od Skopje

Se prodava hostel vo centarot na Skopje odma do zeleznicka stanica Sk...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 мај 19:37Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам