Цела Македонија
                   
1098 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOEGEL KÖGEL kiper

- Polu prikolka Kogel - Godina : 2004 - cena : 13.500,-€ - gumi 4...


13.500 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

18 мај 17:12Промовирано

Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3. Произведена 2008 г...


12.850 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:00Промовирано

KOEGEL KÖGEL

- KÖGEL - S SN 24 - GODINA: 2008 - TEZINA : 6.950 kg - DVIZNA PR...


4.900 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

15 мај 13:52Промовирано

Delovi za prikolki

Prodavam rezervni delovi za prikolki: Osovini so i bez kocnica,siste...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 14:47Servis za prikolki

Servisiranje na prikolki za site nameni od 400kg. do 3500kg 078/350-...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Денес 14:46Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3. Произведена 2008 г...


12.850 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:00se prodava kolicka za kola

se prodava kolicka za kola tel 070876144


1 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 11:44Racna makara za prikolka

Se prodava racna makara so sajla za prikolka 078391140


4.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep marka tema vo odlicna sostojba,...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Приколки

Денес 11:15Adapter od 13 na 7

Adapter od 13 na 7 070936600


1.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Приколки

Денес 11:12Schmitz

Schmitz 2005 reg cela god so zelen karton se sire gumi solidni prva ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Приколки

Денес 09:38SE PRODAVA NISKONOSECKA PRIKOLKA

se prodava niskonosecka prikolka so novi gumi za povekje info na tel...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Приколки

Денес 09:37  НОВ ОГЛАС

NISKONOSECKA PRIKOLKA

Se prodava niskonosecka prikolka marka Gorica. Nosivost 20tona, vkupn...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 09:12Prikolka za bali

Dolzina 6.20 Sirina 2.50


По Договор
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

KUKA EVRO ZA OPEL VEKTRA

Polovna kuka za Opel Vektra od 1994god. Koristena samo nekolku pati ...


8.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Приколки

Денес 08:55Baliracka New holland 580

Sega uvezena od ch isprvna i moze da se vide sekoj den inf 070802794


42 €
или предлог цена
Радовиш

Приколки

Денес 07:39IZNAJMUVAM PRIKOLKA,PRIKOLKI,PRIKOLICA,PRIKOLICI,SLEP SLUZBA

SE IZNAJMUVA - IZDAVA POD NAEM - RENTANJE - NA NOVA PRIKOLICA ZA P...


25 €
или предлог цена
Куманово

Приколки

Денес 05:25Se prodava prikolka za kola odlicna sostojba

Povekje informacii na brojot 120x180


1 €
или предлог цена
Кичево

Приколки

Вчера 20:41Krone

Prikolkata e vo super sostojba Registrirana do 11.11.2022 2007 godi...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Вчера 20:21Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

Вчера 19:05TRIGANO - NAJGOLEM IZBOR NA PRIKOLKI ZA SEKAKVA NAMENA !!!!!

ТРИГАНО - Франција е најголемиот производител на приколки во Европа с...


1 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

Вчера 16:45Poluprikolka kiper CARNEL 45m3 2005 god.

Se prodava poluprikolka kiper CARNEL 45m3 2005 god. so sopstvena tezi...


17.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
17.800 €
Македонска Каменица / Делчево

Приколки

Вчера 12:06Niskonoseca

prikolkata e vo odlicna sostojba 2001 godina moze da se natovari dva ...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Приколки

Вчера 10:55SCHWARZMULLER poluprikolka 16.30

Prodavam poluprikolka13 60 ima nov patos i nov krof smeneti gurtni 1 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Приколки

Вчера 08:46Schmitz ladilnik 2002god

Ladilnik Schmitz 2002godina Agregat termoking SMX 2 vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 08:24Се продава покриена приколка за кола

Приколката е во одлична состојба, покриена и затворена од сите страни...


1 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 07:48KOGEL 2004

Kogel poluprikolka vo odlicna sostojba Registrirana cela godina Gumi...


10.200 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

18 мај 22:10PRIKOLICA

PRIKOLICA 2 T FURGON 070 207 064 078 207 407


10 МКД
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 21:51Prikolica- prikolki

Se prodavaat razni furgon-prikolici od 2t do 3,5t za kombinja i avtob...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 21:50PRIKOLKI

SEKAKOV VID NA PRIKOLICI REGISTRIRANI FUGONI I OTVORENI


1.000 €
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 21:50IVERICI ZA PATOS NA KAMIONI

PRODAVAME VODOTPORNI IVERICI ORGINALNI ZA PATOS NA KAMIONI,PRIKOLKI ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Приколки

18 мај 19:06KOEGEL KÖGEL kiper

- Polu prikolka Kogel - Godina : 2004 - cena : 13.500,-€ - gumi 4...


13.500 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

18 мај 17:12SCHMITZ

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кочани

Приколки

18 мај 16:57Потребен Соло Камион за спуштање на 3 приколки / prikolki

❗❗❗Потребен Соло Камион за спуштање на приколки од 49757 Werlte, Ger...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Приколки

18 мај 16:02SCHWARZMULLER MEGA 2012!

Super sostojba,podvizna prva osovina,XL certifikat.


13.000 €
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 15:48SCHWARZMULLER MEGA 2015!

Mnogu dobra sostojba.


15.000 €
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 15:48Cisterna 700l

Prodavam cisterna 700l. Mozi da ja trga bilo kakvo vozilo so ima ku...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

18 мај 14:42Torziona osovina so sasija od " Treska" prikolka.

Od Treskina prikolka so inerciona kocnica.Osovinata e torziona MZT pr...


11 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Приколки

18 мај 13:53POLUPRIKOLKA KOGEL

Vo top forma registrirana novi diskovi i plocki roletna 2005 godin...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Приколки

18 мај 13:23Kogel Mega 2011

Se prodava poluprikoka Kogel Mega 2011 gina


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

18 мај 13:11Schmitz Mega

Se prodava Schmitz mega 2012 godina, vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

18 мај 13:11Se prodava cerada leva i desna strana i krov

Se prodava cerada leva i desna strana i krov. Krovot e skoro nov se ...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

18 мај 13:02Najgolem Centar za prikolki od sekakov vid STEMA Trailers

INFO TEL: VIP 078 201 949 ONE 070 398 715 ONE 070 213 150 -Ne tr...


1 €
или предлог цена
Кочани

Приколки

18 мај 12:28Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам