Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
503 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
13 мај 13:52Промовирано

Massey Ferguson

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786 Moze zam...


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 12:40Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Денес 20:28gumi 18.4 26 zmaj 142

se prodava guma za zmaj komplet napumpana vo dobra sostojba cena 125 ...


125 €
или предлог цена
Денес 16:28SEKAKOV VID NA DELOVI ZA ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Se prodavaat sekakov vid na delovi za zemjodelska mehanizacija! TRAKT...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:58Sobirna ravan sita , polzavesti transporteri ladji za site v

Sobirna ravan, sita, polzavesti transporteri za site vidovi na kombaj...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:26Volanska glava

Volanska glava


1 €
или предлог цена
Вчера 13:06Gumi 16.9.30 i 10.5-20

Se prodavat gumi 16.9.30 i 10.5-20 Kleber i Continental golemata 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Tegovi za Motokultivator Honda f600 620 kultivator preden te

Oste ovoj komplet na tegovi e ostanat drugite 2 kompleta se prodadeni...


150 €
или предлог цена
Вчера 11:30Rezervni delovi za zemjodelski mashini IMT, HONDA i dr.

Продавам И ИЗРАБОТУВАМ резервни нови и половни делови за култиватори,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:08Prodavam gumi

Prodavam 2 polovni gumi za traktor. Dimenzija 260/70R20. Gumite se so...


160 €
или предлог цена
14 мај 12:23Tomo Vinkovic Servis Toma Vinkovic

Golem asortiman na rezervni delovi za Toma Vinkovic po povolni ceni. ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 08:20Sealka-nodet gougis

❗DELOVI ZA SEALKA 🌾NODET GOUGIS🌾 📞071/251-965 Dean


1 МКД
или предлог цена
13 мај 21:57Хидраулични делови за земјоделски машини/Hidraulicni delovi

Се продаваат нови хидраулични пумпи за повеќе видови на земјоделски и...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

13 мај 14:50Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
13 мај 13:52Kosacka

Se prodava rasturena kosacka


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

13 мај 08:54Prodavam delovi za Lada Niva

Site delovi za lada niva: Servo komplet Menjac 5 Reduktor Komp...


200 €
или предлог цена
13 мај 08:29Se prodava motor intrenacinal 52 konja

Se prodava motor vo ekstra sostojba


8 €
или предлог цена
13 мај 06:29IMT 506 svekica palenje bez problemi

Originalni svekici od Bosch proizvodstvo pred 40 godini Nikogas ne k...


500 МКД
или предлог цена
12 мај 17:14Rezervoar. Za 540.

Ispraven kako Nov.


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 21:14DELOVI ZA LADA 11O 16v

IMA SE STO VI TREBA SO PLIN LOVATO STREDEN LONEC POD GARANCIA DO MAJ ...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:49Motor Balkan kar

Motor Balkan kar


1 €
или предлог цена
11 мај 07:08IMT 506

Се продаваaт 2 IMT 506ки во исправна состојба косачка,фреза,плуг,м...


670 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
700 €
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Резервни делови

11 мај 06:26Osovina za rotociona kosacka 165

Osovinata e nova


По Договор
или предлог цена
11 мај 05:54Prodavam delovi za yugo 1.1 efi

Prodavam polovni delovi za yugo 1.1 efi 071 766 833 se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

10 мај 22:45KOMPRESOR ZA IMT 533

Prodavam kompresor za IMT 533 vo ispravna sostojba. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
10 мај 17:56hidraulicna digalka dizalica novi 5T 10T

-NOVI hidraulicna digali -5 tonska 999 -10 tonska 1400 prajcame p...


999 МКД
или предлог цена
10 мај 16:34PROIZVODSTVO NA GUMENI PROIZVODI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na gumeni proizvodi za siro...


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:08SE PRODAVA GUMI 14.9 - 28

Se prodava dve gumi 14.9 28 koristeni eden mesec 520 € dvete


260 €
или предлог цена
09 мај 07:41Комплет делови за апарат за нодет

Kompletni delovi za aparat za NODET!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Резервни делови

08 мај 21:54Prod. Delovi za t. V. 730

070535672


1 €
или предлог цена
08 мај 20:31Prodavam delovi za vladimirca

Tel. 070535672


1 €
или предлог цена
08 мај 20:31Prod.polovni delo. Za ursus 335 za t. Vinkov

070535672


1 €
или предлог цена
08 мај 20:30GUMI NOVI 6.00-16 OZKA SHEST PLATNA ZA 539KA

GUMITE SE OD TURSKO POTEKLO. PRVA KLASA OD GUMA, KOJ ZEMAL ZNAE, A O...


6.800 МКД
или предлог цена
08 мај 15:54DELOVI ZA FIAT TEMPRA 1.6 BENZIN PO NAJNISKI CENI

SE STO VI TREBA ZA FIAT TEMPRA PO NAJNISKI CENI 1.6 BEZNIN PLIN


36 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Резервни делови

08 мај 10:56Torziona osovina od kombe IMV

Torziona osovina so bandashi 16-ki od kombe IMV.


100 €
или предлог цена
07 мај 22:28NOVA DIZNA-PUMPA ELEMENT-PROIZVEDENO ORIGINAL-SRBIJA

Nova Dizna-Pumpa-Element-Proizvedeno-Original-Srbija Moze da se kori...


1 €
или предлог цена
07 мај 21:52OSOVINA ZA BEOGRADSKA PRIKOLICA

Vo ispravna sostojba Moznost bez bandashi i so bandashi


1 МКД
или предлог цена
06 мај 22:29PREDNICA ZA IMT - 560/577

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
06 мај 22:28POLUGI ZA IMT-558; 560

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
06 мај 22:27Prednica. Za 540m542

2000den.


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 18:27Alanser za imt 533 traktor

Alanser za imt 533 traktor ispraven.


5.000 МКД
или предлог цена
06 мај 10:26Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам