Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
643 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

masey ferguson 520 i mlin na kamen

se prodava kombajn masey ferguson spremen za zetva i mlin cekicar na ...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:14Промовирано

Massey Ferguson

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786 Moze zam...


16.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

16 мај 12:40Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
20 мај 13:27Промовирано

KABINA ZA TRAKTOR FIAT.

Kabina za Traktor fian. Mob za Kontakt 070/453-500.


По Договор
или предлог цена
Денес 11:52Gumi Damperski 20 . 5 - 25 - Vulkanizer JOCO

Se prodavaat gumi damperski 20.5-25 imam okolu 10 parcinja Vulkani...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:49Rasat piper- kurtova kapija ajvarka

Rasat piper- kurtova kapija ajvarka


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:41CEFKI

F70 CENA 1200DEN F90 CENA 1300DEN BRENERI SLOVENSKI 700 DEN KRI...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 18:36Motokultivator imt 506

se prodava motokultivator imt 506 tel 075 560 048


500 €
или предлог цена
Вчера 17:00APARAT ZA ZAVARUVAJNE

PRODAVAM APARAT ZA ZAVARUVAJNE ZA POVEKE INFO NA 070.491.070. SPASO.


11 €
или предлог цена
Вчера 16:15Cevki za Navodnuvanje Aluminiumski

Cevki aluminiumski grcki 33broja se Fi 110 I 7 broja se Fi 120


20 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Останато

Вчера 13:55Korpa za traktor

Korpa za traktor 150 na 70


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Motorce/Motor/Pumpa za voda

Tomos Koper MP 500 N / 2.1 kW - 4000 den. Tomos Koper (Vakum) SMP 25...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13FREZA ZA TRAKTOR

Prodavam freza za traktor racna izrabotka za medjuredno frezanje na o...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:12Motokultivator - IMT 506

Se prodava Motokultivator IMT 506 vo ispravna sostoba, ne koristen po...


350 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Останато

Вчера 11:59Piper kapija

Se prodava piper kurtovska kapija


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:53LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


7 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Вчера 06:06masina za gumi

se prodava masina za gumi vo top sostojba donesena e od ch 071234990


1 МКД
или предлог цена
20 мај 23:07Prodavam pcenka

Prodavam pcenka uvrekena uste 1 ton I 800 Cena 18 denari


18 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20 МКД
20 мај 14:48Plug

Prodavam plugovi vo dobra sostojba moze da se probat vo sekoe vreme


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

20 мај 13:32RACNA MASINA ZA NIZENE TUTUN

Se prodava racna masina za nizene tutun so 8 kaseti


7.000 МКД
или предлог цена
20 мај 09:49KABINA ZA IMT 560

Se prodava kabina od golemite so site stakla za IMT 540 542 560 ...


520 €
или предлог цена
20 мај 09:48Creva kapka po kapka

Se prodavaat creva kapka po kapka , kapalkite se na razdalecenost od...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Останато

20 мај 08:32se prodava zito i bali

se prodava: Slama - 80 den bala Jacmen - 18 den Trikatale - 20 den...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Останато

20 мај 08:06Plugovi

Mnogu malce e koristen..moze da se vidi vo sekoj vreme


499 €
или предлог цена
19 мај 18:02PCENICA

Se prodava PCENICA okolu 2.5 tona cena po ...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 12:39Perenje teski gradezni masini

Pereme gradezni masini doagjame na lice mesto so masini pod visok pri...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

19 мај 12:36Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:21НЕШТО НАЈДОБРО...

Овој модел е нешто најдобро ОД КАТЕГОРИЈАТА НА МОТОФРЕЗИ Поради след...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:18MOTOKULTIVATOR WM 500

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 7 кс. Има две бр...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:18Bellini - 110 / 1G - 80

Ова е поголемиот брат на Bellini - 100 и 1G - 75. Успешно го продава...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:17Motokultivator Villager VTB 4811

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 4811 - Брзини: 2 напред + 1 назад - Шири...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:17Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:17Dizel motokultivator Weima 1100 BE-6, 9 ks. elektricen start

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 BE - 6 е со дизел мотор од 9 кс. Стар...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:17Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
19 мај 12:17Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba

Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. Kontakt 0...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 09:53Traktorski gumi

Se prodavaat traktorski gumi vo dobra sostojba se 9.5-20 komplet so s...


350 €
или предлог цена
19 мај 08:18Gumi traktorski 11 2 28 novi Trayal 8 platna

Se prodavaat gumi novi 11 2 28 Trayal srpski so 8 platna. imam i vnat...


9.500 МКД
или предлог цена
19 мај 08:07IMT 506 so oprema zacuvan

Se pordava IMT 506 vo super sostojba. So kultivatorot sleduvaat trkal...


400 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Останато

18 мај 19:18JACMEN

Jacmen 2 tona 18 Denara Skopje S. Brazda


17 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18 МКД
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Останато

18 мај 16:01235/75R17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI OD PRIKOLKI 235/75R17,5 245/70R19,5 ZA TRAKTO...


1 €
или предлог цена
18 мај 12:29MOTOKULTIVATOR HORS YT-1000 DISEL

АГРОТЕХНИКА ИСТОК-ШТИП СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ПРОДАВНИЦА ЗА МОТОКУЛТИВАТОРИ...


36.500 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45Мотофреза ZS500B-3 Motokultivator ZS500-B3

АГРОТЕХНИКА-ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ...АКЦИЈА ,АКЦИЈА, ПОЧИТУВАНИ НАШ...


22.000 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45MOTOKULTIVATOR SO VLECNA FREZA 7 K.SILI

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО ...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам