Подкатегорија:
                   
1013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bager Hitachi zaxis ZX280LCH-3 2013

Tezina 30t 2013 godina Odlicna sostojba


60.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

JCB 4CX 2005 година

Три корпи, брза спојка позади.


По Договор
или предлог цена
11 мај 13:17Промовирано

IVECO Stralis 500

Kamionot e vo odlicna sostojba, nova turbina servisiran komplet, redo...


7.500 €
или предлог цена
25 мар 21:24Промовирано

Bagerist so rabotno iskustvo

Imame potreba za rakuvac na gradezni masini koj znae da raboti na bag...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:40  НОВ ОГЛАС

Zetelmeyer 2002 utovarna/utovarac

Cummins motor Zf prenos 3m3 korpa Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00CAT 330LN, CAT D5, AKERMAN 130, KOMATSU D65-6, KIPER

Се продава: Багер CAT 330LN Багер Volvo-Akerman EW 130 Булдожер CA...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Bager Hitachi zaxis ZX280LCH-3 2013

Tezina 30t 2013 godina Odlicna sostojba


60.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

homus zemja za park i za bavca

zemjata e mnogu dobra prva klasa i extra cena


1 €
или предлог цена
Вчера 12:27platforma,digalka,korpa,kran za lugje

Se iznajmuva makaza lift jlg 40rtd d Cena za naem 50 evra dnevno. I...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:07Zglobna digalka genie 30/20

Se prodava korpa skaj dzek sizor lift za rabota na visina od max 11.4...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:06NEKOJ DA PONUDI SKIP - BAGER 4X4

SKIP JCB ILI DRUGA MARKA PO MOZNOST SO TELESKOP I KORPA NA OTVARANJE ...


Вчера 11:49JCB 3CX cel i na delovi

Se prodava JCB 3CX 1991 god Mozit cel i na delovi Teleskop ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:54KUBOTA U-17

KUBOTA U-17 GOD 2020-NOVA SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM


22.500 €
или предлог цена
Вчера 10:22KATO YANMAR HD 09

KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER GOD 2020 SO 2 KORPI 25CM 50 CM


15.500 €
или предлог цена
Вчера 10:22KATO YANMAR AS-12

KATO YANMAR AS-12 MINI UTOVARAC NA GUMI GOD 2020 NOV SO GARANCIJA 1...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 10:21HANIX MINI BAGER

HANIX 080 MINI BAGER GOD 93 SATI 3.700 TEZINA 900/1.000 KG


6.500 €
или предлог цена
Вчера 10:21KOMATSU SK 714

KOMATSU SK 714 GOD 2002 SATI 3.000


15.500 €
или предлог цена
Вчера 10:21HITACHI 40.2

HITACHI 40.2 GOD 2000 SATI 5.600 KORPI 2


14.000 €
или предлог цена
Вчера 10:21KUBOTA KX-161

KUBOTA KX-161 GOD 2005 5 TON


14.500 €
или предлог цена
Вчера 10:21TAKEUCHI 175

TAKEUCHI 175 GOD 2007 SAT 4.400


29.000 €
или предлог цена
Вчера 10:21KUBOTAU-35

KUBOTA U-35 GOD 2005 SATI 3.800 www.itmakom.com


16.500 €
или предлог цена
Вчера 10:21Vrshime usluga so gradezni mashini

Sekakov vid na iskop; podrumi,kanali temelji Prevoz so kamion kiper ...


21 мај 21:51Iskopi so mini bager - strumichko

Вршиме ископи и рамнење со мини багер во струмичкиот регион, за повеќ...


По Договор
или предлог цена
21 мај 21:24Delovi za cumins

Delovi motor


1 €
или предлог цена
21 мај 21:18Se prodavat gumi

Se prodavat dve gumi 340/80-18


По Договор
или предлог цена
21 мај 18:46Kupuvam skip jcb

Kupuvam skip jcb do 90 god 078312069


5.999 €
или предлог цена
21 мај 12:41LIEBHERR BULDUZER 724XL

LIEBHERR BULDUZER 724XL 2009 8.000SAATI


65.000 €
или предлог цена
21 мај 12:10JCB BAGER

JCB BAGER 175 18.TONA 2003


42.000 €
или предлог цена
21 мај 12:10LIEBHERR 934

Liebherr 934 13.000 saati 2007 Vo top sostojba


1 €
или предлог цена
21 мај 12:10Hidraulicni

Hidraulicni 071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09пумпи 12v/24v

070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09DELOVI ZA BAGER FILTERI

Prodavame najnov model dijagnosticki ured za skoro site vidovi grad...


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09Pumpa

Caproni hema hyropack 071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09Manameter za hidrolocni

071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09Ac Pumpa

Ac Pumpa 070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09shajbne allumin baker

070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 11:09Lanjak za bageri

Lanjajk 070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 11:08kiper

ventill kiper


1 €
или предлог цена
21 мај 11:06JCB

держаџ кабина


1 €
или предлог цена
21 мај 11:03JCB

держац мотори


1 €
или предлог цена
21 мај 11:02JCB

osovina 070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 10:59JCB

Kadron 070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
21 мај 10:58PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA 13 METRI

ZA IZNAJMUVANJE Model: JLG Nosivost: 200 Kg Vis. na diganje: 8 met...


21 мај 10:40Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам