Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava elan camec so prikolka

Se prodava elan camec so dokumenti i prikolka so dokumenti prikolkata...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 16:57НОВ ОГЛАС
Промовирано

CAMEC

SE PRODAVA OHRIDSKI CAMEC DOLZINA 5.85 PROIZVEDENO 2012 GOD REGISTRIR...


Вчера 15:40Железен чамец со приколка

Супер состојба


1.000 €
или предлог цена
17 мај 19:55Prodavan KANU i KAJAK

Prodavam KANU nekolku pati spusteno vo voda, za dvajca vozrasni i dv...


450 €
или предлог цена
09 мај 06:05se prodava camec

se prodava camec 4,5 m,camecot e so motor tomos 4,5,duseme,vesla,reze...


1.600 €
или предлог цена
28 апр 08:38ELAN. 2.4 m

Camec Elan 2.4 m


26 апр 07:31Kajce

Prodavam Ohridsko kajce


По Договор
или предлог цена
06 мар 20:59Kupuvam kajak na duvanje za dvajca komplet

Kupuvam kajak za dvajca isklucivo na duvanje so vesla i pumpa


1 €
или предлог цена
02 мар 21:44Kajce Camec

Ohridski kajce so dokumenti Kont:071884889


19 фев 12:46ЧАМЕЦ

Се продава чамец со додатна опрема. ПОВЕЌЕ ИНФО НА 070200441


По Договор
или предлог цена
14 окт 18:34Kajce , camec vo odlicna sostojba

Se prodava ohridsko kajce vo odlicna sostojba kompletno renovirano vo...


05 окт 18:58Se prodava!!!

Informacii na tel.070237003 Nikola


17 сеп 11:33Se prodava

Se prodava, cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
23 авг 00:06Gliser Jetpower Merkuri

Gliser Jet merkuri motor 80kw Registriran do 26:06:2022 Servisrian k...


8.500 €
или предлог цена
18 јул 23:28Iznajmuvanje camci vo Dojran

Se iznajmuva camci vo Dojran, poveke info na tel: 078-349-888 078-349...


По Договор
или предлог цена
06 јан 20:05AQUA TRICYCLE BIKE

Prodavam Pedalinka na 3 trkala ili kako daja narecam..Donesena e od F...


06 авг 02:57Kajak

Go odlicna sostojba


30 јул 16:56camec

See prodava camec morski tip 4.80 i dve penti tomos cena po dogovor


30 окт 12:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам