Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAUNCH X431 CRP129E AVTODIJAGNOSTIKA AUTO

LAUNCH X431 CRP129E , NAJDOBRIOT SO NEOGRANICEN BESPLATEN UPDATE ORIG...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

04 јун 09:59Промовирано

235/45/R17 4x 8mm ZIMSKI Gumi!

Se prodavaat 4x Windforce Snowpower skoro novi, malku vozeni zimski ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

DELPHI PRO+ BT Avtodijagnostika Autodijagnostika

Najnoviot DELPHI PRO+ , UNIVERZALEN URED ZA DIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

04 јун 10:00Промовирано

Prsteni piksni adapter za bandazi

Prodavam prsteni (piskni), adapteri za centriranje na bandazi so dime...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 18:49Distanceri 5x112

Distanceri komplet so strafovi Orginal germanski


05 јун 13:10BMW distanceri so strafovi дистанцери со штрафови 5x120

Продавам: 2 дистанцери 25мм со долги штрафови 2 дистанцери 30мм со ...


02 јун 09:40Prsteni za bandazi

77na 66.1


700 МКД
или предлог цена
26 мај 09:24Se prodavaat distanceri

Se prodavaat distanceri od Audi A3-2007-godina


06 мај 10:17Adapteri 20mm od 5x108 na 5x120 komplet so strafovi

Prodavam adapteri 20mm so strafovi i prsteni, Od 5x108 na 5x120 Pro...


04 мај 17:31Distanceri x 4

Dimenzija na slikite


170 €
или предлог цена
01 мај 13:17prsteni za felgi felni bandazi bandasi

Prodavame novi prsteni za felgi od sekoja dimenzija. AUDI, BMW, VW...


25 апр 17:18distanceri za off road vozila 30 mm debelina

distanceri za off road vozila 6x 139 centar 100 mm 6x 139 centar ...


180 €
или предлог цена
06 апр 13:18distanceri za atv

distanceri za atv 4x 110 74.1 38 mm 4 parcinja 180 evra 50 mm ...


180 €
или предлог цена
06 апр 13:01Distanceri adapteri prsteni za fiksiranje

72.6-58.1 germanski Prakam po kargo


13 мар 09:07Senzori za pritisok na gumi Pezo i CITROEN

Siemens senzori za pritisok na gumi za Pezo i Citroen


50 €
или предлог цена
07 мар 20:17Distanceri

Se prodavaat distanceri


03 мар 12:04Piksni za bandazi prsteni

Prsteni piksni novi za bandasi od 66.6 na 57.1 ili potocno za bandazi...


02 мар 15:22Adapteri / Piksni za bandazi ф 60,1mm so ф 71,6mm

4 adapteri / piksni za bandazi ф 60,1 mm vnatreshno (na centralno lez...


19 фев 20:23Distanceri 5x127 so sirina 35mm

Se prodavat Distanceri 4komada koristeni 1 godina 5x127mm Kontakt ...


160 €
или предлог цена
06 фев 21:00Prsteni za bandasi 73.1-57.1

Prstenite se so dimenzii 73.1-57.1


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 12:23DISTANCERI 63.3/60.1

Ekstra ZA ALUMINSKI FELNI ZA RENO KLIO MOZE I ZA DRUGI


13 јан 01:51potpunki za bandazi

se prodavaat potpunki plasticni za aluminiuski bandazi 66.6 na 57.1 o...


22 дек 15:03Distanceri za Pajero 3/4

Novi distanceri, samo probani dali pasuvaat.


14 дек 11:22prsteni za bandazi golf

se prodavaat prsteni za aluminiumski bandazi so dijametar 66.6 na 57....


18 окт 15:03Distanceri za BMW

Distanceri od 4x100 na 5x120 2 kom 30mm 2 kom 20mm


100 €
или предлог цена
06 сеп 21:26novi distanceri so strafovi od 5 x 100 na 5x 112

novi distanceri so strafovi od 5 x 100 na 5x 112 centar 57.1


150 €
или предлог цена
30 авг 19:41Distanceri 15mm

Distanceri 55-112; 66,45-15mm Distancerite se kako novi i se vozeni ...


20 авг 17:10Predni diskovi i plocki za Audi a4 2011

-zadni diskovi ramneti -komplet predni plocki ATE i zadni TRW vozeni ...


07 јун 03:21Prsteni piksni za bandasi od 66.6mm na 57.1mm

Prsteni piksni novi za bandasi od 66.6 na 57.1 za bandasi od mercedes...


27 фев 21:28novi distanceri so strafovi od 4 x 100 na 5x 112

novi distanceri so strafovi od 4 x 100 na 5x 112


150 €
или предлог цена
12 дек 19:56DISTANCERI 5X112 57.1MM ZA SEAT LEON - VOLKSWAGEN GOLF 20MM

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X100 57.1 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X127 71.2 30MM LAMPA-ITALY ZA GRAND CHEROKEE IDR

ALUMINSKI DISTANCERI 30MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X112 66.6 20MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


14 ное 12:12DISTANCERI 5X120 74.1 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 ное 11:27Distanceri 4 x 100 - 10mm / 1cm

Prodavam dva aluminiumski distanceri so shirina 10mm / 1cm. Shirina ...


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 15:05DISTANCERI 5X120 74.1 20MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


06 јул 16:33DISTANCERI 5X112 66.6 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


14 мај 19:16Distanceri 6x139.7 Frontera Terrano Pajero Patrol

Продавам два нови дистанцери за теренски возила со дебелина од 35мм з...


28 јан 13:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам