Цела Македонија
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Puma patiki zenski novi novi ITNO !!!

Puma patiki zenski, NIKOGAS NE SE NOSENI, kupeni od Germanija od orgi...


1.200 МКД
или предлог цена
- 52 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Денес 08:16Planinarski novi cizmi made in usa

Se prodava st novi cizmi visoko kvalitetni ozraboteni od najkvalitet...


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:57Се продаваат Nike Air Max 270 како нови

Се продаваат патики, Nike Air Max 270, бели со зелено, многу малку но...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:07  НОВ ОГЛАС

Novi patiki 38

Poradi zgresen broj se prodavaat Tel.071228578


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 18:02Walkmax

Walkmax sportski cevli br. 42 cena 1200 den. Tel za kon.076/ 423...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

Вчера 14:24Нови мокасини

Мокасините се купени онлајн, а ги продавам поради згрешен број (мали ...


930 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Zenski patiki NIKE -Flex TR 6

Se prodavaat originalni zenski patiki : NIKE -Flex TR 6 vo odlichna...


20 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.400 €
Бутел / Скопје

Женски обувки

Вчера 10:38Prodavam žens polovni brendirani čevli, čizmi, br.39,40,41

Prodavam ženski čevli i čizmi od poznati proizvoditeli. Cena od 1000 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

Вчера 08:13Kozni cizmi PAAR

Kozni cizmi PAAR, broj: 38, sostav: 100% koza, boja: crna, sostojba: ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

05 јун 17:51NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 јун 15:03VENICE Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki VENICE , so golemina br. 41 Patikite s...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 јун 15:03LA SPORTIVA patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki LA SPORTIVA , so golemina br. 40,5 Pat...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 јун 15:02Nov Patiki se adidas /075 885 548 075 813 672

Nov cena 60e ili 50e


1 €
или предлог цена
05 јун 11:17Zenski cizmi nekolku para

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi, brendovi: Biana 2000...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

05 јун 11:07Novi patiki Skechers

Novi preubavi patiki Skechers, naracani od internet gi prodavam porad...


1.700 МКД
или предлог цена
05 јун 10:46PUMA

Se prodavat NOVI PUMA PATIKI BROJ 37 CENA 3000 DEN... ima mesto z...


2.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

04 јун 21:34Eftino se prodavaat malku noseni zenski obuvki

Malku koristeni zenski obuvki i canti od poznati brendovi se prodava...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

04 јун 21:02Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

04 јун 14:18Novi nevestinski cevli

Novi nevestinski cevli, boja shampanj......broj 38, super kalap za no...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

04 јун 09:54REEBOK MEMORY TECH zenski noviii

REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni kupeni po greska odgo...


1.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

04 јун 09:31orginal jack&jones patiki 45 broj

orginal jack&jones patiki 45 broj doneseni od germanija


50 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

04 јун 07:38CIZMI/ЖЕНСКИ ЦРНИ ЧИЗМИ НОВИ

ГАНЦ НОВИ ЦРНИ ЖЕНСКИ ЧИЗМИ БРОЈ 38 ОВА Е МОЈА ЦЕНА,ПРЕДЛОЖЕТЕ В...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

04 јун 06:40Se prodava gore-tex 39

Top sostojba mn malku noseni udobni i kvalitetni orgibalni gore-tex


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 05:44Vans (novi)

Prodavam novi original Vans patiki vo odlichna sostojba. Ve molam da ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

04 јун 01:49Zenski kozni cizmi-ALPINA

Se prodavaat kafeni kozni cizmi na ALPINA,poradi pogresen broj. Vo ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 21:15NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

03 јун 16:42Umbro br.39 - novi

Novi 39 broj


1.200 МКД
или предлог цена
03 јун 14:21Продавам кожни женски кондури број 39

Ги продавам обувките на сликата, еднаш, до два пати носени, многу при...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

03 јун 10:46zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.499 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 јун 09:24Reebok

Reebok patiki 38,5 broj(25 sm) . Cisto novi kupeni pogresen broj. Kup...


1.300 МКД
или предлог цена
02 јун 19:52ZENSKI PATIKI

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, SKROZ NOVI, vo preubav...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Гостивар

Женски обувки

02 јун 18:50Novi prirodno krzno

Novi 36/37 1190 den, 071332039


1.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

02 јун 10:39Skecers orginal patiki

Skecers kozni orginal patiki kupeni 4200


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

02 јун 08:32ZENSKI ANTILOP SALONKI

Se prodavaat klasicni zenski, lesni, udobni, elegantni i mnogu malku...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Гостивар

Женски обувки

02 јун 00:12ZENSKI STOPERKI

Se prodavaat zenski, mnogu malku noseni vo odlicna sostojba, kafeni a...


400 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

02 јун 00:12ZENSKI PATIKI...

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, SKROZ NOVI, preubavi z...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Гостивар

Женски обувки

02 јун 00:11Primark женски патики

Primark женски патики, нови не користени. Бела боја, број 41. Бара...


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

01 јун 18:49Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:46NICKELS NOWW (makedonsko proizvodstvo)

NICKELS NOWW (makedonsko proizvodstvo) Br.41 vo sostojba bukvalno ka...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:50Bledo rozevi so srebren vrv salonki

Prodavam salonki bledo rozevi so srebren vrv, noseni se cetiri pati. ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

01 јун 09:33Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам