Цела Македонија
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Predator Edge Adidas detski kopacki 36

Originalni Adidas detski kopacki Predator Edge. Novi, voopsto ne se k...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 20:05Kopacki

Malku koristeni


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:37ORGINALNO KOPACKI LOTTO broj 30 NOVI 3 para broj 30

ORGINALNI KOPACKI LOTTO broj 30 NOVI * 2 para NOVI detski KOPACKI ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

05 јун 09:23Нови машки чизми

Се продаваат нови машки чизми Големи величини(44,45,46...) Природна...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Обувки за момчиња

04 јун 09:26Продавам машки сандали,,Цицибан''

Продавам машки сандали,,Цицибан''бр.29 малку користени Даниела 071/35...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за момчиња

03 јун 15:29Патики ,,Skechers''бр.28

Продавам патики сочувани ,малку носени бр .28 и сандали Ciciban бр.29...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за момчиња

03 јун 15:28Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:33Detski patiki Ribok broj 33

Продавам Reebok патики број 33. Добивате и папучи. Рибок, detsk...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:32Patiki detski Adidas plus papuci

Prodavam detski patiki Adidas broj 30. Dobivate i plasticni papuci...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 јун 09:31Kopacki Nike

Se prodavaat kopacki nike za deca br 37.5 Kypeni od nike za 2500 den...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 18:18Patiki Nike Jordan

Se prodavaat patiki Jordan. Kupeni od Nike prodavnica vo Germanija , ...


4.100 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 МКД
31 мај 09:26Обувки за момчина

Се продаваат обувки за момчина и тоа 1. Reebook cena 500 den. 2.Ad...


1 €
или предлог цена
30 мај 21:10Umbro indoor za futball

Novi,samo ednas noseni.


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
30 мај 13:31Originalni detski patiki 25br ADIDAS HOOPS MID unisex model

Детски високи патики со минимални знаци на носење, како нови. Закопчу...


890 МКД
или предлог цена
30 мај 09:33CICIBAN Br.35 KAKO NOVI

Ciciban detski cizmi br.35 kako novi kupeni od PEKO vo dekemvri


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

29 мај 23:56SANDALI DOCKERS SANDALKI BROJ 31

Se prodavat sandalki DOCKERS 31 broj , noseni samo eden mesec , kako ...


700 МКД
или предлог цена
29 мај 08:11Mat star

Skroz novi maski sandalcinja br 30 kupeni od mat star skromna cena pr...


400 €
или предлог цена
26 мај 18:14Clarks 42.5 obuvki cevli 43 patiki kozni crni 42

Prodavam novi NESTAVENI cevli kozni CLARKS ORGINAL edna od najkomotna...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

25 мај 12:42DETSKI PATIKI KOPACKI ADIDAS

detski patiki ADIDAS br 36...15 evra super socuvani i zdravi origin...


900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

19 мај 19:30Visoki patiki adidas br34 skoro novi

Detski visoki patiki marka adidas vo top sostojba malku koristeni. Te...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

14 мај 11:41Maski detski cizmi kozni br 33

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

14 мај 11:40Sandali so remce kozni anatomski

Sandali ednas obleceni br 34 anatomska vloska meki udobni za sekojdne...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

14 мај 11:38Nike Air Max novi detski

Broj 34


1.700 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

14 мај 10:46Nike Air Max novi detski

Patikite se original Ostanati broevi 31 31,5 32 34


1.700 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

14 мај 10:46PATIKI DLABOKI NIKE

Se prodavaat patiki dlaboki nike br:42,kožni,(1000den.) patiki dlabok...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

13 мај 10:32Patiki Reebok original

Se prodavaat original patiki reebok kako novi dva pati obleceni br. 39


1.100 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

13 мај 09:14Detski patiki ADIDAS broj 31 nike fudbal paticina

Adidas cloudfoam 31 broj , kupeni 2500 den od sportvision, noseni edn...


400 МКД
или предлог цена
09 мај 09:10Nike reax br.44 (novi)

Potpolno novi zgresen broj 43..44


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

03 мај 22:06Nike Jordan Air Max

Продавам кожни машки патики Nike Jordan Air Max бр.39,5. Патиките с...


2.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

30 апр 19:12Se Prodavaat Novi Patiki Skechers Broj 21

Patikite se novi , ne se noseni nitu ednaš .


1.500 МКД
или предлог цена
26 апр 07:19JACK WOLFSKIN TEXAPORE - Original !!!

Se prodavaat original patiki JACK WOLFSKIN Texapore , so golemina br....


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

25 апр 20:46Kopacki adidas

Kopacki adidas broj 35 novi.


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

25 апр 13:00Patiki Reebok Detski

Novi detski patiki Golemina 21Eur 5 Usa 4½ Uk


1.100 МКД
или предлог цена
23 апр 10:32Adidas TERREX HIPERHIKER

Novi 37 i 1/3 broj,fabricko pakuvanje, kupeni od megasport 3.690 dena...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

18 апр 09:33Nike patike br 41 cista koza

Novi mnogu malku koristeni doneseni od Svajcarija.


2.000 МКД
или предлог цена
13 апр 08:19DETSKI PAPUCI GRUBIN

Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32


1.000 МКД
или предлог цена
08 апр 21:53Adidas НОВИ

Нови патики Adidas оригинал донесени од Америка, број 44. Се продаваа...


5.000 МКД
или предлог цена
07 апр 11:43Moto cizmi PROBIKER

Нови се продаваат поради згрешен број бр.43


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

03 апр 07:59Novi neupotrebeni !!!

Patikite se kvalitetni Novi nikogaš neupotrebeni !!!


1.200 МКД
или предлог цена
01 апр 23:20Detski Cizmi - Adidas Terrex Mid GTX - Br 29

Original vodootporni detski Adidas Terrex Mid GTX cizmi broj 29, nose...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

28 мар 12:18Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам