Цела Македонија
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Женски / Детски патики Reebok

Prodavam novi, voopsto ne noseni zenski / detski patiki Reebok, broj ...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

Денес 09:30  НОВ ОГЛАС

Patiki Converse detski 34 ka

Patikite se novi.


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за девојчиња

Денес 08:31Fila zenski patiki 38

Mnogu malku noseni moze da se izbroi na prsti! Kupeni 3500


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за девојчиња

05 јун 21:40patiki young dimesion za devojce br. 25/26

prodavam polovni socuvani i mn. malku noseni patiki platneni young di...


350 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

05 јун 13:07Продавам планинарски чевли бр 36

Планинарски чевли Lomer бр 36 Unisex купени од Артурс носени неколку...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за девојчиња

05 јун 08:18Чизми за дожд

Се продаваат гумени чизми за дожд розева боја норвешко производство....


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за девојчиња

04 јун 12:26Novi unikatni gumeni cizmicki

Kupeni od stranstvo. Gumeni,glanc novi cizmicki 077 606 650


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за девојчиња

03 јун 16:16Patiki za devojce br.26

Kratko noseni, zacuvani


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 15:31Asics br. 37.5

novi orginal - zgresen broj


800 МКД
или предлог цена
03 јун 14:21Adidas kids hoop patiki br. 24

Prodavam polovni socuvani adidas patiki br. 24. Cena: 500 den.


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

02 јун 10:28Patiki CONVERSE be.40

Patikite se vo odlicno sostojba, kupeni od free shop.


30 €
или предлог цена
30 мај 15:35Патики со тркалца

патики со тркалца само еднаш пробани купени за 4.500


1.850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

30 мај 15:18Женски гумени чизмички бр 27

Се продаваат женски гумени чизмички со топла внатрешност бр.27, во од...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за девојчиња

29 мај 14:29Машки гумени чизми бр.32

Се продаваат машки гумени чизми со топла внатрешност бр.32, во одличн...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за девојчиња

29 мај 14:28Skechers patiki sto svetkaat br. 26

Prodavam polovni noseni patiki Skechers br.26. Cena: 600 den.


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

27 мај 14:53Converse patiki ekstra socuvani za deca

1.Oригинал Патики converse chuck Taylor All STAR(ВИОЛЕТОВИ) број: 27 ...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

27 мај 14:50Converse 34

Original converse patiki br.34 . Kako sto gledate na slikite kratko ...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

20 мај 10:18Detski patiki Reebok

Detski patiki Reebok br. 33 zacuvani


300 МКД
или предлог цена
14 мај 15:38Розеви женски чизми за дожд

Се продаваат розеви женски чизми за дожд. Гумени, 32 број во одлична ...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за девојчиња

13 мај 14:36Kozni salonki 36

Crni koznicevli, model salonka., So anatomik vloska. Udobni i elegan...


800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

07 мај 02:27NIKE 720 airmax br.40.5

Br 40.5 bez nikakvi ostetuvanja .


3.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

04 мај 11:22Original Converse all star br.30

Original Converse all star kupeni od Arthur's. Udobni i socuvani zost...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

04 мај 10:51Original Converse all star br.33,5

Оргинал Converse All Star, купени од Arthur's. Патичињата се шарени и...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

04 мај 10:51PRODAVAM SPORTSKI KONDURI

PRODAVAM SPORTSKI NOVI KONDURI


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

30 апр 17:17Zimski cizmi 31-32 Kegi Shoes

Se prodavaat cizmi kupeni ova sezona broj 31-32. Cizmite se novi sam...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

24 апр 20:44NIKE kozeni paticinja br. 25

Detski kozeni patiki Nike Air Force 1. Broj 25, obleceni samo 2-3 pa...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за девојчиња

22 апр 12:54Патики Адидас

Патики Адидас за девојчиња. Број 29.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за девојчиња

21 апр 10:32PRODAVAM PATIKI MANIA

Prodavamm platneni patiki Mania so patent od strana br.38 kako novi


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за девојчиња

08 апр 21:54PAPUCI GRUBIN

Prodavam malku noseni papuci GRUBIN broj 36 odgovaraat za tie sto nos...


700 МКД
или предлог цена
08 апр 21:53Adidas cizmi za deca br.22

Cizmickite se kako od salon, obleceni 2 pati, origunal kupeni od Adid...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

08 апр 20:13Nike revolution 5 patiki

Prodavam nike revolution 5 paticinja .Edno leto noseni skoro novi . ...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за девојчиња

08 апр 06:35Detski zimski patiki

Detski patiki NOVI... za pesacenje . Novi ne upotrebuvani, broj 25.


700 МКД
или предлог цена
05 апр 09:41Cizmi detski br. 32

Prodavam polovni mnogu malku noseni cizmi br. 32. Cena:500 den.


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

04 апр 16:46Детски обувки

Mnogu povolno detski kozni cevli dsm-kumanovo 400 para


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за девојчиња

31 мар 22:26Детски патики црни(Окаиди кидс) број: 10 Цена : 500 МКД.

1.Детски патики црни(Окаиди кидс) број: 10 Цена : 500 МКД. 2.Детски...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

31 мар 18:42Novi vodootporni cizmi br 37-so krzno Veles

Novi nenoseni Prakam so kargo


800 МКД
или предлог цена
24 мар 21:33Nike Air Max Excee

Prodavam patiki Nike air max broj 37.5novi noseni samo 2 pati ku...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:46Се продаваат Адидас патики **Нови Неносени**

Се продаваат, нови, бр.40, за 25.5 см стапало


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 18:10Detski cizmi br. 22 za na sneg

Prodavam detski cizmi br. 22, mn malku noseni, za na sneg. Cena:400 d...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

03 мар 15:10Cizmi detski br 25/26

Prodavam cizmicki 25/26 . Cena:500 den.


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за девојчиња

03 мар 15:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам