Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
78 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам машка чанта

VIDRA машка чанта за на рамо, некористена


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 10:29Kožna tašna

Prodavam nova kožna tašna so dimenzii 38×28×10 cm


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

13 мај 18:01Coach

Nova kožena unisex torbica. Brendot kazuva sam za sebe. Treba da s...


120 €
или предлог цена
08 мај 23:36NOVO CANTE

NOVO CANTE SO VNATRESNI PREGRADI NA PATENT


200 МКД
или предлог цена
07 мај 15:28PRODAVAM KOZNA CANTA

Crnata e nova a kafenata nosena.Dvete 400 den.


400 МКД
или предлог цена
07 мај 07:51КОЖНА ТАШНА САМСОНАЈТ

Кожна ташна , црна , Самсонајт ,со три прегради една се затвара со па...


1.450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

03 мај 15:48Prodavam ranec

Prodavam kvaliteten kata bags ranec so edna pregrada.


3 МКД
или предлог цена
02 мај 09:59Продавам италијанска машка кожна ташна

Италијанска машка кожна ташна изработена од природна говетска кожа. В...


100 €
или предлог цена
30 апр 23:31Продавам актен ташна

Продавам актен ташна марка DELSEY малку користена во одлична состојба...


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 23:31MASKI TASNI

Novi maski tasni Tel. 071 264 065


1.300 МКД
или предлог цена
26 апр 18:50TASNA ZA RAMO

Novi moderni tasni za nosenje preku ramo ceni 1300 i 1400 den


1.300 МКД
или предлог цена
25 апр 09:37Продавам актен ташна

Продавам актен ташна марка DELSEY малку користена во одлична состојба...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 22:31MASKI KOZNI TASNI

Odlicni modeli maski kozni tasni


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

29 мар 09:29Продавам нов спортски ранец "Head"XL....евтино

Продавам одличен нов ранец "Head" XL....цена 300 ден. инфо на 070/52...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

24 мар 22:24MASKA TASNA ZA NA RAMO

NOVA MASKA TASNA ARMANI JEANS ZA NOSENJE NA RAMO Tel. 071 264 065 T...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

10 мар 11:41Se prodava kuferce

Se prodava socuvano kuferce


1.500 МКД
или предлог цена
23 фев 14:06АКТОВКА

СЕ ПРОДАВА АКТОВКА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

03 фев 11:04Женски чанти

Поради затварање на бутик, се продаваат женски чанти од 1990 на 800 д...


800 МКД
или предлог цена
15 јан 20:55Продавам актовка марка WONDES

Продавам актовка марка WONDES скоро нова. Цена 2000 денари Никола...


2.000 МКД
или предлог цена
13 јан 11:37Ranci

Ranci turski kvalitet. Dostava po kargo Cena: 800 den.


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

09 јан 16:35АКТОВКА - DELSEY

Се продава одлична актовка Делси , со многу организирани прегради


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

03 јан 18:04АКТОВКА

СЕ продава актовка за матријали


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

03 јан 17:59MASKI TASNI ZA NOSENJE PREKU RAMO

Novi maski tasni za nosenje preku ramo so tri pregradi i nekolky dopo...


1.300 МКД
или предлог цена
03 јан 09:56SPORTSKI TASNI

Novi sportski tasni za nosenje preku ramo Tel 070 246 650


400 МКД
или предлог цена
03 јан 09:55RANCI NOVI STAFF TOP CENA!

Prodavam novi ranci STAFF Proizvedeni vo Danska


400 МКД
или предлог цена
25 дек 15:06Kozna tasna Cache ташна

Polovna tasna Cache kozna nekoristena , ima mali grebanici na nea


1 €
или предлог цена
22 дек 17:35NOVA MASKA TASNA U.S POLO DONESENA OD TURCIJA PEDERKA

NOVA


2.200 МКД
или предлог цена
19 ное 17:19Чанта оригинал Louis Vuitton

Телефон за контакт 074234102 Чантата е унисех, може и машка и ж...


280 €
или предлог цена
17 ное 21:09NOVI MASKI KOZNI TASNI

Moderni maski kozni tasni za nosenje preku ramo Tel. 071 264 065


1.300 МКД
или предлог цена
09 ное 06:32Ghepard ташна

Ташна За преку рамо оригинал Ghepard никогаш не носена, купена 2000де...


800 МКД
или предлог цена
08 ное 15:47Машка Ташна

Одлична машка ташна користена 1 година со повеќе прегради + прегради ...


900 МКД
или предлог цена
27 окт 11:17KOZNA TASNA-PLIK

MASKA KOZNA TASNA ARMANI-PLIK ZA NOSENJE VO RAKA Tel. 071 264 065 T...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

07 окт 12:14MASKI TASNI OD CISTA KOZA

NOVI MASKI TASNI OD CISTA TELESKA KOZA UBAVO IRABOTENI I MODERNI, SO...


1.300 МКД
или предлог цена
04 окт 12:22Oakley Ranec Hollbrook nov.

Se prodava nov Oakley ranec Hollbrook 20l. Design California USA. ...


3.200 МКД
или предлог цена
27 јун 13:30Ranci

Sportski i Ucilisni Ranci ...


790 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

22 јун 14:07Tasni

Sportsko Masko Tasnice ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

22 јун 14:07Bugattl ranec ,neseser za kozmetika ,mal neseser ( ранец)

Set ranec so neseseri Bugati , orginalni so deklaracija Novi


4.800 МКД
или предлог цена
12 јун 23:30Tasni

Tasni najnovi modeli


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

12 јун 14:44Bmw M Power , Ferrari ( tasni tasna pederki pederka )

Unikatni , ekstra moden dodatok


999 МКД
или предлог цена
10 јун 08:41100% original GUCCI GG 233269 bubreže rrr

Prodavam 100% original GUCCI GG 233269 bubreže.


310 €
или предлог цена
25 мај 23:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам