Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tasna ташна MONA ORGINAL NOVA NENOSENA ITNO !!!

Tasna Mona orginal kozna , nikogas ne e nosena , se gleda po slikite,...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:33Nova tasna od STEVE MADDEN

Nova tasna od STEVE MADDEN donesena od SAD, samo etiketata e izvadena...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53Продавам ташни

Ташните се многу добро сочувани, како нови, не многу носени. Сите зае...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Tasna od ZARA

Se prodava tasna od ZARA golem model.. Tel 076460360 vo Centar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

11 мај 19:18NOVA FURLA metropolis

Prodavam


100 €
или предлог цена
11 мај 10:13MARC JACOBS snapshot

Prodavam nova tasna Marc jacobs


150 €
или предлог цена
10 мај 16:00Ženski tasni

Razni ženski tašni, kožni I eko koža. David Jones, kožna krem od bren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

09 мај 17:17Novi unikatni tašna i kaiš kožni

Potpolno novi, kožena tašna i kaiš, unikatni, račno izraboteni ...kup...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

09 мај 17:17KOMPLET 3 NOVI CANTI + 1 GRATIS ZA 1500 DEN

4 KOZNI CANTI KOMPLET


1.500 МКД
или предлог цена
08 мај 11:14Nova siva tasna-Pogolema, etiketa

Preubava tasna kupena od renomiran butik,eko koza. Ne e moj stil Tr...


1.200 МКД
или предлог цена
07 мај 08:34Svadbeni canti

Racno vraboteni svadbeni canti Za poveke informacii javete se vo 075...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 18:19CHANEL tasna

Original CHANEL tasna so kodovi


60 €
или предлог цена
05 мај 12:24Tasna

Tasna Rocco Barocco. Svetlo zelena boja Nova


4.000 МКД
или предлог цена
04 мај 17:09FURLA candy

Prodavam


25 €
или предлог цена
03 мај 10:50Аccesorize ранец

Accesorize ранец гумиран. Купен 2500 денари, 2 пати носен. Димензии 4...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
03 мај 07:25Povolno se prodavaat neseseri, casovnik nakit i dr.

Se prodavaat novi neseseri od poveke brendovi, novcanici, razen nakit...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

01 мај 22:03Плик ташна

Продавам МОНА плик ташниче , бе знаци на носење


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 13:57Eftino !!! Tasni i ranci

Site tasni i ranci se 499 den .. za poveke informacii kontaktirajte n...


499 МКД
или предлог цена
28 апр 12:29Tasna-ТАШНА - ЖЕНСКА -zenska - Crna- NOVA - KOZNA - Luksuzna

Луксузна женска кожна НОВА ташна. Боја: ЦРНА Димензии: 28 х 18 х 12...


1.500 МКД
или предлог цена
27 апр 11:43Orginal brendirani tasni!

Brendirana zenska tasna orginal, - FURLA 110 evra, dimenzii 50*30*20...


80 €
или предлог цена
26 апр 17:37TOMMY HILFINGER CUBUS CISTA KOZA ORIGINALI

079205200 Viton zlatna Kopia 800 den


1.400 МКД
или предлог цена
16 апр 01:15CHLOE kozna tote bag

Prodavam


5.000 МКД
или предлог цена
15 апр 16:25axel tasna

dobiena za rodenden, je ja fakja vo kosnickata na tocak, zatoa ...


950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

12 апр 11:14Tašni kožni

Kožna kafena interesen model kako pletena deluva. Cena 1000 den TE...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

03 апр 13:15SANTORO canticka

Prodavam nova canticka Santoro tel 070733773


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

01 апр 15:08Se prodavaat 2 chanti, crna i crvena

Cena na edna: 300den, dokolku gi kupite dvete 500den Vo odlicna sost...


300 МКД
или предлог цена
30 мар 20:16Canta

Se prodava canta nova 070733773


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

30 мар 19:41Plik tasna nova

Nova so tiketa plik tasnicka Tel 070733773


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

30 мар 19:39GUESS - ТАШНИ, РАНЦИ, НОВЧАНИЦИ

Guess - најнови модели Праќаме по карго низ цела Македонија https:/...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

29 мар 08:47Чанта од крокодилска кожа

Се продава чанта оригинал од крокодилска кожа донесена од странство.....


550 €
или предлог цена
17 мар 08:36CANTI NESESERI

TASNI /kaisi /rakavici


1 €
или предлог цена
09 мар 17:16PLIK TASHNA DO ALIGATOR VESHTACHKA KOZA

Ташна/плик од вештачка црна кожа алигатор шара. Димензии 28 х 17cm.


350 МКД
или предлог цена
04 мар 21:49zenski tashni, novi

se prodavai tashna victoria's secret cena 4000den


4.000 МКД
или предлог цена
03 мар 08:30Nova tasna

Mnogu elegantni Nova rasna so zmiski-piton print. Dve racki so sindzi...


350 МКД
или предлог цена
18 фев 10:15Tasna so krzno/Ташна со крзно

Se prodava plishena tasna so krzno. Boja kafena. So dva dzeba napred....


150 МКД
или предлог цена
10 фев 00:58Rance Duki Daso/Ранче Дуки Дасо

Malo rance dukidaso. Dimanzii 20cm x 17cm. Cena 300 denari


300 МКД
или предлог цена
10 фев 00:48Ташниче

Во беспрекорна состојба


600 МКД
или предлог цена
07 фев 10:51Ранец женски

Продавам женски ранчиња.


250 МКД
или предлог цена
07 фев 09:28КОЖНА ТАШНА

Се продава многу квалитетна кожна ташна со неколку прегради , многу...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

01 фев 19:13REPLAY ZENSKA TASNA CANTA ORGINAL

Se prodava skoro nova nenosena zenska canta tasna orginal REPLAY, kup...


3.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:12Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам