Цела Македонија
                   
10678 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S21 ultra - 256/12 меморија

Се продава Samsung Galaxy S21 ultra со 256 гига внатрешна меморија и ...


33.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

25 мај 14:59Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 11:53Промовирано

samsung a40,SAMSUNG A40

se prodava samsung a40 tel 075 560 048


4.499 МКД
или предлог цена
21 мај 20:44Промовирано

Se prodava Samsung Galaxy S22 plus 5G

Telefonot e kako nov, kupen of Telekom so garancja. Ima zastitno stak...


34.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 06:23iPhone 13pro 256gb sierra blue

Se prodava iPhone 13pro 256gb sierra blue. Telefonot e nov kupen od i...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 02:29Xiaomi P12 lite black 8/128 (NOV)

Vo kutija, nov. 24 meseci garancija.


19.990 МКД
или предлог цена
Денес 01:16Redmi Note 12 Pro

Телефонот е нов неактивиран земен од Телеком на 09.05.2023 со 2 годин...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:57Samsung galaxy s9+

Se prodava maksimalno socuvan samsung galaxy s9+, bez grebka, raboti ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:41Note 10 +

Se prodava Note 10 + vo super sostojba. (Bez penkalo)(Cena 220 Evra. ...


220 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 €
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:28Samsung Galaxy S10 e

Samsung Galaxy S10 e 128 GB memorija dual SIM Black Prism boja Vo o...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:23Samsung S22

Samsung Galaxy S22 5G Dual SIM Phantom Black Vo odlicna sostojba,...


480 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:23SERVIS PROMENA NA EKRAN HUAWEI

PROMENA NA EKRAN NA MOBILNI TELEFONI HUAWEI SERVIS I DEKODIRANJE. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:34Lenovo Z6 Pro

Lenovo Z6 Pro 8GB 128GB Snapdragon 855 Socuvan kako nov, kupen o...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:28Samsung Galaxy Watch 5 44mm Novi Mobil Shop

☎️ 076 660 001 Samsung Galaxy Watch 5 44mm Novi 24m.garancia=210€


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:20Samsung S22+ kako nov 8/256gb Mobil shop

Kako nov Black s22+(8/256gb)


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:19Samsung Z Fold 3 12/128gb kako nov Mobil shop

Odlichno zacuvan 12gb/128gb Z Fold 3


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:19XIAOMI NOTE 12 PRO 5G NOV 24M.GARANCIA MOBIL SHOP

XIAOMI NOTE 12 PRO 5G NOV 24M.GARANCIA tel 076 660 001 MOBIL SHOP


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:19iPhone 13 Pro Max 128gb staklo Mobil Shop

IPHONE 13 Pro Max 128 gb kako novi Extra MOBIL SHOP


860 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:19Iphone 13 Pro (256gb) Kako novi Mobil Shop

Gold i Graphite 256gb kako novi extra


820 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:19Samsung Note20 Ultra 5g 12/256gb kako nov Mobil Shop

Samsung Note 20 Ultra 5g 12/256gb kako nov tel 076 660 001 Mobil...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:18Samsung J4 Plus

Се продава Samsung J4 plus. ➤Телефонот е солидно сочуван. ➤Работи ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:17Prodavam iPHONE XS MAX (512GB)

Prodavam iPHONE XS MAX (512GB) Telefonot e kako nov...odlicno socu...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:14Motorola Moto G42 6gb/128gb, Nov, 24 Mes. Garancija Anhoch

Prodavam Motorola Moto G42 6 Gb/ 128 Gb, Nov Kupen od Anhoch, so 2 G...


9.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 22:42Motorola Moto G42 6gb/128gb, Nov so 2 god Gar. od Anhoch

Prodavam Motorola Moto G42 6 Gb/ 128 Gb, Nov Kupen od Anhoch, so 2 G...


9.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
Илинден / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:42Xiaomi Redmi 6

Telefonot e vo super sostojba bez nikakvo ostetuvanje


3.200 €
или предлог цена
Вчера 22:19HITNO PRODAVAM DVA STATICNI TELEFONI

prodavam dva staticni telefoni panasonic Kontakt lice- Biljana tele...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:16Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 22:07REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 22:07Се продава iPhone 7

Се продава iPhone (Ајфон) 7, половен. Батеријата е променета пред ед...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:33HUAWEI NOVA 9SE | GARANCIJA , NOV

Se prodava Huawei Nova 9 SE pojakiot model so 8GB RAM Telefonot e ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:24REDMI 9A STAKLO KAKO NOV ODLICEN EKSTRA CENA!

Redmi 9A Duos 2.5giga ram 32giga memorija Neverlock Koristen Staklo S...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:23Se prodava Samsung S20

Se prodava Samsung S20 ekstra socuvan.


230 €
или предлог цена
Вчера 21:18Mobilen motorola E7 nov

Odlicen kako nov zacuvan motorola E7 bez grepka IPS lcd , so 48mp 2mp...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:09Iphone 12 PRO

Se prodava Iphone 12 PRO 128gb Battery Health 84% True Tone - Rabo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
450 €
Вчера 20:46Se prodava Samsung Galaxy s10e

Se prodava Samsung Galaxy s10e. tel: 078-332-270


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Vivo y16 ganc nov

Se prodava Vivo y16 ganc nov ne otpakovan so polnac i dodatoci tel 07...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36Xiaomi note 10 pro

Se prodava Xiaomi note 10 pro kupen od T mobile seuste pod garancija....


10.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:32NOV! TCL 403 (32GB) 2 god. Garancija

Se prodava NOV TCL 403 So 2 godini garancija.


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:10MOTOROLA Radiostanica, toki voki radio stanici

Prodavam profesionalni radiostanici, Motorola CP040 komplet so polnac...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:08Se prodava itno Alcatel 3080 NOV NEOTPAKOVAN

Se prodava Alcatel 3080 NOV NEOTPAKOVAN Tanja 075512405


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:07PRODAVAM REDMI 9A KORISTEN STAKLO SOCUVAN NAJEFTIN!

Redmi 9A Duos 2.5giga ram 32giga memorija Neverlock Koristen Staklo S...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:04Страна 1 од 267

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам