Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56Промовирано

Otkup na mobilni telefoni

Najrealna isplata na vasiot mobilen telefon 24/7 📍iBuy Mobile 📞...


999 €
или предлог цена
26 мај 13:57Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
01 јун 13:25Промовирано

Samsung J5 Ekran so Touch komplet Nov

Nov ekran so touch komplet za Samsung J500 2016


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:52ORIGINALEN ekran za Apple iPhone 12 / 12 Pro

Originalen ekran izvaden od rasipan telefon. Cena 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:23Nov displej za Samsung A20s

Prodavam nov displej za samsung А20S kupen po greska ili zamena za di...


900 МКД
или предлог цена
05 јун 14:02(FULL ORG - NEW) Екран SAMSUNG A52/A52s комплет со рамка Црн

- Целосно оригинални и нови екрани со Црна рамка комплетни за Samsung...


4.800 МКД
или предлог цена
03 јун 18:59Екран SAMSUNG A307F / A30s комплет со рамка Black (OLED)

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат сосема н...


2.800 МКД
или предлог цена
03 јун 18:57(FULL ORG - NEW) Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка

- Целосно оригинални и нови екрани со рамка комплетни за Samsung Gala...


4.300 МКД
или предлог цена
02 јун 16:54ORGINALEN POLNAC ZA XIAOMI 120W - NOV NEKORISTEN

Poveke info na tel 076221122


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 17:40[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy A71 (A715F) - РЕПАРИРАН

Оригинал Samsung панел со променето ново предно стакло само, СО РАМКА...


4.750 МКД
или предлог цена
29 мај 11:19Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)

- OLED 1st GEN (AAAA квалитет - РАБОТИ САМО НА ANDROID 11 и ПРВИЧНИОТ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 11:18SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.400 МКД
или предлог цена
29 мај 11:18Екран за Redmi 9A/9C Full ORG

- Нов во кутија, целосно оригинален екран за Xiaomi Redmi 9A/9C. * Ц...


1.700 МКД
или предлог цена
25 мај 09:50Екран Huawei Honor 10/20 Lite 6.21"

- Нов во кутија, одлично пасува на рамка, не се разликува од оригинал...


1.700 МКД
или предлог цена
25 мај 09:50SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не...


3.300 МКД
или предлог цена
25 мај 09:49Екран SAMSUNG A525 / A52 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А525 (A52 4G). * Екраните се пома...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мај 09:49Екран SAMSUNG A515F / A51 комплет со рамка (OLED)

OLED (помал во однос на орг БЕЗ РАМКА): 3000ден. (ЗАЛИХА: 2 парчиња)...


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:55[FULL ORG] Екран за Samsung Galaxy Note 9 (N960F) - НОВ

* Екранот е РЕПАРИРАН и е со ново предно стакло и нова шасија. Прода...


7.700 МКД
или предлог цена
16 мај 14:52SAMSUNG LCD EKRANI * PLAKANJE NA RATI * 070444999

====MOZNOST ZA PLAKANJE NA RATI DR MOBIL LTD 070 444999 A50 4...


109 МКД
или предлог цена
15 мај 09:54Promena na konektori za polnenje (Dr-MobiL do Simpo)

Promena na konektori za polnenje za site tipovi na mobilni telefoni i...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 09:54Екран за iPad 10.2" 7th, 8th, 9th generation

Екран за iPad 10.2" 7th, 8th, 9th generation


1.201 МКД
или предлог цена
12 мај 23:11Нов Екран / Display за CAT S40

Нов Екран / Display за CAT S40


800 МКД
или предлог цена
10 мај 22:54Touch screen za lenovo A2016 a40

Nov tac za lenovo B A2016 a40 crna boja


850 МКД
или предлог цена
10 мај 13:08LCD EKRANI ZA SITE APPLE IPHONE * 070444999

IPHONE 11 = 3500 IPHONE 11 PRO = 4000 DEN IPHONE 11 PRO MAX = 5000D...


99 МКД
или предлог цена
10 мај 10:02Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500)

Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500) 500ден


500 МКД
или предлог цена
09 мај 11:12KUPUVAM

Ekran za coolpad modena 2


По Договор
или предлог цена
08 мај 22:11KUPUVAM Ekran za coolpad modena 2

Ekran za coolpad modena 2


По Договор
или предлог цена
08 мај 22:10Ekran za samsung galaxy a3

Se prodava originalen ekran display lcd za samsung galaxy a3 2017 nov...


2.500 МКД
или предлог цена
26 апр 05:27Kupuvam Ekran za note 20 ultra

Moze i i so mali osteruvanja no funkcionalen 076 295 150 Viber slik...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

20 апр 22:10Екран SAMSUNG A025G / A02s БЕЗ РАМКА (BIG Size, FULL ORG)

* Екраните се компатибилни со: A025G/ A02s/ A035G/ A03 / M02s / M03. ...


1.700 МКД
или предлог цена
15 апр 10:30Екран SAMSUNG A315 / A31 4G комплет со рамка Black (OLED)

* Екраните се компатибилни само со А315 (A31 4G). * Екраните се пома...


2.850 МКД
или предлог цена
15 апр 10:28Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)

* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА, за монтажа плус 800ден. ...


3.900 МКД
или предлог цена
12 апр 21:17Touch Screen Digitizer+Adhesive Xiaomi Redmi Note 4 Note 4X

se prodava Touch Screen Digitizer+Adhesive Xiaomi Redmi Note 4 Note 4...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

12 апр 09:01Половни екрани со скршено стакло за многу телефони

Половни екрани со скршено стакло за многу телефони, комплетно исправн...


1 МКД
или предлог цена
03 апр 19:20Iphone 6a ekran

Iphone 6s ekran i futrola ne upotrebeni


600 МКД
или предлог цена
02 апр 11:24Екрани за Samsung J530F/J5 2017 комплет OLED

* Потполно нови неодлепени во кутија. * Достапно на залиха: Црни, Зл...


2.000 МКД
или предлог цена
29 мар 16:57Екран SAMSUNG A505F / A50 комплет со рамка (OLED)

* Екраните се со оригинални димензии, истотака имаат подобра слика и ...


2.700 МКД
или предлог цена
29 мар 16:56Екран за Хиаоми редми 8

Продавам екран со рамка за Хиаоми Редми Ноте 8


1.300 МКД
или предлог цена
07 мар 18:56Display za Motorola E7 plus

Prodavam Nov Display so ramka za Motorola E7 plus. Slika vo prilog.


1.200 МКД
или предлог цена
05 мар 18:22Kupuvam poloven original ekran za Samung S10 plus

Kupuvam ispraven poloven original ekran od Samung S10


5.000 МКД
или предлог цена
02 мар 20:05Екран SAMSUNG A202F / A20e БЕЗ РАМКА (FULL ORG)

- Екранот е целосно оригинален, нов во кутија. * Цената се однесува ...


1.650 МКД
или предлог цена
21 фев 15:42Екран за Huawei P30 Lite / Nova 4e

Високо квалитетна копија: 1750 мкд. Full Original: 2300 мкд (изваден...


1.800 МКД
или предлог цена
21 фев 15:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам