Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
18 мај 10:21Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

IZNAJMUVANJE - PRODAZBA koza boja bubica-bubici

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
17 мај 17:47Промовирано

Maticni ploci ispravni

Plocite se ispravni provereni samsung s3 ,s3neo 16 gig samsung s4 16 ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 МКД
Вчера 07:03Maticna ploca Samsung J3; J5; A3; A5; S5; S8; Note 3

Maticna ploca Samsung S8 plus ; J3; J5; A3; S5; Note 3 Moze i so moj...


1 €
или предлог цена
18 мај 10:14Samsung A32 j3 2016 s7 i mnogu drugi ekrani baterii so mo

Ekrani baterii konektori zadni kapacinia Samsung Huawei Iphone ...


1.500 €
или предлог цена
15 мај 17:46Ekran iPhone Xs Crn Orginal

Orginal ekran izvaden od telefon na icloid so mrtov piksel vo gorniot...


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 18:00Huawei honor 8A ploca

Se prodava ploca za honor 8a


По Договор
или предлог цена
23 апр 15:09Kupuvam maticna ploca za honor 20 lite

Kupuvam maticna ploca za honor 20lite ili telefon honor 20 lite so sk...


1 €
или предлог цена
21 фев 00:39MATICNI PLOCI EVTIni Za Samsung modelite i drugi TELEFONi

Plocite se ispravni provereni samsung s3,s3 neo,samsungs4 ,samsung,s5...


1 €
или предлог цена
29 јан 10:17Samsung A3 2016 ploca

Продавам исправна плоча од Samsung A3 2016 model SM-A310F Плочата д...


1.500 МКД
или предлог цена
19 јан 18:24Maticni ploci za telefoni

Se prodavaat maticni ploci za telefonite od slikite, site se ispravni...


2.500 МКД
или предлог цена
15 ное 20:12Samsung J3 2016 maticna ploca logicboard

Maticnata pali i raboti. Bese izvadena od telefon so skrsen ekran. P...


300 МКД
или предлог цена
23 јул 11:57Samsung Galaxy J3 (2016) -MATICNA PLOCA-

Samsung Galaxy J3 (2016) MATICNA PLOCA SO MONTAZA INFO 075960460


1.600 МКД
или предлог цена
12 мар 11:42Maticni i drugi ostanati za Samsung S,3,S4,S5,S6,S7,S7 EDGE

Maticni ploci vo ispravna sostojba za modelite samsung s3,s4,s5,s6,s7...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:24Maticni ploci i drugi ostanati delovi za iphone4 4s,5s 6s

Maticni ploci,kamera.predna zadna bateri i dr... Za modelite iphone 4...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:23Kupuvam maticna ploca za Samsung S7 Edge, SM 935x serija

Kontakt -071 558 745


1 МКД
или предлог цена
25 апр 20:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам