Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na mobilni telefoni

Najrealna isplata na vasiot mobilen telefon 24/7 📍iBuy Mobile 📞...


999 €
или предлог цена
26 мај 13:57Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
01 јун 13:25Промовирано

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
28 мај 18:19Промовирано

Memory card Kodak micro SDXC UHS-I U3 V30 A1

Мемориската картичка е оригинална, со свој код којшто може да се изгр...


2.200 МКД
или предлог цена
28 мај 17:03Se Prodava memory card 512gb EVO Select

Se Porodavaat 2 memory card 512gb EVO Select


2.600 МКД
или предлог цена
22 мај 07:18MEMORIJA Za Soni PRODUO 2G

Sandisk memorija pro duo magic gate od 2gb. Original PSP!


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
21 мај 12:26Memory Stick PRO DUO Micro SD adapter

Memory Stick PRO DUO Micro SD adapter novo Moze da se koristi za psp,...


300 МКД
или предлог цена
19 мај 18:24SD memory kartici - AKCIJA - SAMO 199 den - 128 Gb, 256 Gb

Мемориските картици иако се декларирани како 256 Gb или 200 Gb или 12...


03 мај 09:25(Оригинални) SAMSUNG мемориски картички од 32GB и 64GB

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! ==================================== 100% ГАРАНЦИЈ...


499 МКД
или предлог цена
30 апр 13:10Prodavam adapter PCMCIA so Memori card 16gb, Mercedes W212

Prodavam PCMCIA za Mercedes W212., memoriskata e prodadena.


50 €
или предлог цена
30 апр 08:20Memoriski karticki

Продавам половни мемориски картички со различна големина (види слика)...


200 МКД
или предлог цена
13 апр 15:21Nano memori karticka za huawei 256 giga

Se prodava nano memori karticka za huawei mate 20 pro


80 €
или предлог цена
05 апр 17:24MEMORISKA KARTA MEMORISKI KARTI MICRO SD SAMSUNG 64GB 128GB

Нови мемориски карти Samsung 4k Pro Plus. *Брзина на запишување 12...


17 мар 11:44USB 128 gb za IPHONE i ANDROID

Nov neotpakuvan so garancija, usb data transver za site telefoni a...


17 мар 07:15SD card - 64 Gb - Class 10 - Micro -Memory - Меморија

Картиците се проверени. Декларираните вредности се проверени и се точ...


14 мар 09:43MMC memoriska karticka za android i iphone

Novi memoriski karticki 1tb Najgolema brzina


1.500 МКД
или предлог цена
13 мар 19:17Maxell 32GB Micro SDHC Class 10 High Speed + SD Adapter

Maxell 32GB Micro SDHC Class 10 High Speed + SD Adapter Mac & PC Com...


300 МКД
или предлог цена
10 фев 13:01Memoriska Karticka Micro SDHC Card 16Gb class10 90Mb/s

Memoriska karticka 16 Gb Sony MicroSD Card (16GB/Class 10) w/ adap...


600 МКД
или предлог цена
31 јан 23:58Memoriska karticki

Се продаваат мемориски картички од 32 и 65 ГБ.


По Договор
или предлог цена
10 јан 13:03MEMORISKI KARTICKI SAMSUNG ORIGINAL NOVI NEOTPAKOVANI 32GB

Se prodaat novi memoriski karticki za mobilni telefoni i foto aparati...


1.400 МКД
или предлог цена
05 јан 08:22SD card- 128 Gb -HIGH SPEED-Class 10-Micro Memory + adapteri

Мемориските картици иако се декларирани како 256 Gb или 200 Gb или 12...


26 дек 00:44Micro sd Card 128GB, 32GB, 16GB

prodavam novi micro sd karticki 16GB - 300den (prodadeni) 32GB - ...


600 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:43Memory Card 32gb

Memoriska karticka Samsung 32gb nova!


29 јун 21:53ФЛЕШ МЕМОРИЈА - 64GB

🔴ФЛЕШ МЕМОРИЈА - 64GB 🔹Снимајте слики и видеа во Full HD (1080p)...


690 МКД
или предлог цена
16 јун 13:40Memoriska karticka 256 GB

Se prodava Lexar memoriska karticka so kapacitet od 256 GB so brzina ...


31 јан 22:44Memory Stick Pro Duo Adapter Micro SD Adapter

Prodavam Memory Stick Pro Duo Adapter Micro SD Adapter


07 дек 19:47KINGSTON MICRO SD

Prodavam kingston memoriski karticki od: 2gb- 180den 4gb-250den 8g...


180 МКД
или предлог цена
25 окт 13:34Sony M2 USB Adapter

Sony M2 USB Adapter moze i zaedno so Sony M2 4GB


200 МКД
или предлог цена
16 окт 10:16Memory Card

Micro SD karticka 16gb Malce koristen 10klasa


800 МКД
или предлог цена
21 фев 21:27SE PRODAVAT 2 MICRO SD CARTICI OD 1TB I 512GB

SE PRODAVA MICRO SD CRATICA -HUAWEI OD 1TB-2,5000-DENARI OD-512-GB-...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јан 19:29Sandisk Ultra 32GB MicroSd - Nova!

Se prodava MicrSd kartica SANDISK 32GB. NOVA neodpakovana. Orginal a...


24 јан 15:45NOVA TF memoriska karticka 32gb

Мемориски картички 32GB капацитет (Class 10 speed U1), со TF во SD и ...


18 јан 23:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам