Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Paasonik telefoni

bezicen i fiksen vo mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:25Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:19PANASONIK

PRODAVAM BEZICEN TELEFON PANASONIK 600 DENARI


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

05 мај 00:50Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moze ispora...


1.000 МКД
или предлог цена
02 мај 11:22Original Panasonic bezzicen telefon.

Оригинал Панасоник 2 безжични телефони нов мини модел (као мобилен) д...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 мај 19:10HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и Сименс безжични телефони, не...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 мај 19:08TELEFON BEZICEN / ТЕЛЕФОН БЕЗЖИЧЕН

Prodavam TELEFON BEZICEN / ТЕЛЕФОН БЕЗЖИЧЕН. Cena 500 MKD.


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

23 апр 23:08Se prodava poloven bezzicen telefon bezicen Fujitel

Se prodavaat polovni telefoni: Iskra i Panasonic. Telefonite se ispra...


500 МКД
или предлог цена
20 апр 19:16Se prodava telefon

Ispraven,komplet so baterii i adapter.


1.000 МКД
или предлог цена
19 апр 07:26Panasonic KX-TCD410BXS telefon bezicen

Prodavam Panasonic KX-TCD410BXS telefon bezicen


900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 МКД
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

13 апр 21:31Se prodava bezicen telefon

Bezicen telefon panasonik se prodava 900den


900 МКД
или предлог цена
09 апр 14:08Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moznost za...


1.000 МКД
или предлог цена
02 апр 12:02Panasonic

Исправен Испраќам по карго


900 МКД
или предлог цена
02 апр 12:02HITNO EVTINO original Dect Panasonic...

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и Сименс безжични телефони, нек...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 апр 18:42Fiksna linija fiksen pripejd broj bez pretplata so telefon

Fiksen broj na VIP linija pripejd koj raboti kako mobilen (moze da se...


1.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

28 фев 10:49Fiksni telefoni

Telefonite se ispravni Na poraki ne odgovaram


1 €
или предлог цена
20 фев 16:27Безжични Телефони

Се продава жичен телефон PANASONIC. Телефонот е во исправна состојба...


600 МКД
или предлог цена
16 фев 12:41Telefon bezzicen

Panasonik . Ne se javuvajte za pazarenje .


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

25 јан 12:47Siemens Gigaset A140 bezzicen telefon

Германски Сименс Гигасет А140 безжичен телефон,со нови батерии. Конт...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

19 јан 19:06Fiksen ,Bezicen telefon

Fiksen ,Bezicen telefon od Germanija donesen


1.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:33Безжичен телефон Panasonic

Имформации на телефон 070-373-054


По Договор
или предлог цена
11 дек 15:18Bezzicni Telefoni

Se prodava zicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sostoj...


600 МКД
или предлог цена
03 ное 11:44Telefon bezicen Filips

Se prodva bezicen telefon Filips, nov nekoristen. tel: 078/294-042...


1.100 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:36Panasonic бежичен

Многу сочуван - исправен може испорака по брза пошта


900 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:03BEZICEN TELEFON PANASONIC

BEZICEN TELEFON PANASONC ISPRAVEN


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:09Telefon Panasonic bezicen

Se prodava Telefon Panasonic bezicen. Skoro nov. Kontakt: 075 44 06...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

30 мај 09:54Bezzicni telefoni

Bezzicen fiksen simens panasonik i drugi ispravni 1500 den kontakt 07...


25 €
или предлог цена
19 мај 21:36Bezicni i mobilni telefoni

Ispravna sostojba cena po dogovor tel 075 232 682


20 €
или предлог цена
19 мај 21:36Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон

Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон во одлична состојба, вооп...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

03 мар 17:32Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон

Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон, многу малце користен во ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

20 фев 18:19Panasonic KX-TG2511FX

Се продава фиксен тел. Панасоник користен 6 месеци. Си брмчи без греш...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

24 дек 15:58Panasonic телефони

Безжичен и класичен во многу добра состојба како на слика


999 МКД
или предлог цена
04 дек 10:45FIKSEN TELEFON KAKO MOBILEN

FIKSEN TELEFON OPCII KAKO MOBILEN SE NADOPOLNUVA PRIPEJD SE KORISTI N...


60 €
или предлог цена
02 дек 19:23Bezzicni Telefoni

Se prodava zicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sostojba...


600 МКД
или предлог цена
09 окт 16:17Siemens gigaset bezzicen telefon

Mnogu malku koristen, se prodava vo fabricka kutija


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:52Panasonic bezicen telefon

Koristen mnogu kratko vreme, komplet vo fabricka kutija so novi NiMH ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:13Panasonic DECT telefoni bezzicni evtino

Polovni digitalni telefoni DECT Panasonic, razni modeli, cena od 400 ...


400 МКД
или предлог цена
06 окт 16:03Безжични Телефони

Се продава жичен телефон PANASONIC. Телефонот е во исправна состојба...


600 МКД
или предлог цена
03 окт 13:23Panasonic bezicen telefon

Prodavam bezicen telefon vo odlicna sostojba, mnogu malce koristen, ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31BEZICEN TELEFON PANASONIC

Bezicen telefon Panasonic Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 13:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам