Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Идентификатор на позив

Го прикажува бројот на оној кој ве бара на фиксниот телефон.


290 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37



telefon antika ispraven

telefon star preku 50 god. ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 08:32



FIKSNI APARATI DVA

PRODAVAM FIKSNI TELEFONSKI APARAT ODLICNO SOCUVAN. PANASONIK=..CR...


10 €
или предлог цена
24 мај 19:31



stari telefoni

ima razni telefoni


По Договор
или предлог цена
22 мај 19:07



Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 мај 06:33



Telefon, Fax, Printeri, Kancelariski aparati

Prodavam kancelariski aparati, i toa: 1. Fax Panasonic KX-F50 .......


1 €
или предлог цена
23 апр 17:45



Stari telefoni

Telefoni na iskra i panasonik


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

18 апр 18:29



Fiksen Telefon Simens

.


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

31 мар 14:04



Prodavam GRANDSTREAM GXP1610 NOVI

Prodavam novi telefoni GRANDSTREAM GXP1610 pogodni za firmi. Za pogo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

27 фев 10:20



Безжични Телефони

Се продава жичен телефон PANASONIC. Телефонот е во исправна состојба...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 11:57



samsung NOTE 9

telefonot e vo odlicna sostojba!


12.000 МКД
или предлог цена
18 јан 12:06



Iphone 11 Pro

Iphone 11 pro dobro sochuvan 97% battery health face id true tone


500 €
или предлог цена
12 јан 15:44



IP Telefoni Cisco SPA508G

Se prodavaat 28 ip telefoni koristeni Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

02 дек 21:30



Bezzicni Telefoni

Se prodava zicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sostojba...


600 МКД
или предлог цена
03 окт 13:24



BEZICEN FIKSEN STO FAKA CELA MAKEDONIJA

A1 Pri Pejd fiksna linija so telefon Alkatel povolno tel 075613779


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

18 авг 20:55



Iphone 11 pro Max 64gb

Iphone 11 pro max Malce e puknat ama ne se gleda, 64gb


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

26 мај 23:11



FIKSNI TELEFONI

SE PRODAVAAT FIKSNI TELEFONI IPRAVNI,MALKU KORISTENI PO POVOLNA CENA...


300 МКД
или предлог цена
13 мар 07:45



Bezzicni Telefoni

Se prodava zicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sostojba...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 13:27



IPhoneXS moze zamena

IphoneXS nikogas ne otvoren telefonot e vo topp sostojba 64 gb memoria


22.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:21



Telefoni panasonic

Prodavam telefoni panasonic, cena za eden e 400 denari,no cenata ne e...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

06 јул 20:09



TELEFON CENTRALA

TELEFON CENTRALA SUPER SOSTOJA


1 МКД
или предлог цена
10 апр 19:04



CODE A PHONE

Се продава телефон статичен функционален многу малку употребуван


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

15 јун 13:02



Zlaten Broj 079222262

Zlaten Broj / Numer i arte Brojot e TELEKOM MK 079222262


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

27 мар 23:21



IP телефон Grandstream / IP telefon

Се продава IP телефон марка Grandstream во исправна состојба. Зачуван...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 16:53



Panasonic sekretarka

Se prodava nov nekoristen neotpakuvan Panasonic sekretarka snumanje n...


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 22:44



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам