Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава фиксен телефон марка Панасоник

Фиксен телефон Панасоник испеавен


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

01 јун 15:25Се продава Телефон

Се продава жичен телефон PANASONIC. Телефонот е во исправна состојба...


600 МКД
или предлог цена
01 јун 14:27Prodavam Linksys IP Telefoni VOIP

Prodavam Novi neotpakuvani Linksys SPA 941 / 942 VOIP Telefoni


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

26 мај 08:04TELEFON ISKRA ETA 80

KOLEKCIONERSKI TELEFON SO NAJDOBAR DIZAJN PROGLASEN PRED 40 GODINI, O...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 10:29Prodavam Cisco IP telefoni 79XX so SCCP ili SIP firmver

Продавам неколку Циско ИП телефони од серијата 79ХХ во одлична состој...


490 МКД
или предлог цена
02 мај 08:06Panasonic

исправен може испорака по карго


500 МКД
или предлог цена
02 апр 12:03ISKRA

Ispraven, malku koristen, odlicno zacuvan..


500 МКД
или предлог цена
01 апр 23:21Telefon Zicen

Telefon Zicen


По Договор
или предлог цена
31 мар 02:06Neupotrebuvan IP telefon Grandstream GXP-2000

Продавам некористен бизнис ИП телефон тип Grandstream GXP-2000 компле...


2.900 МКД
или предлог цена
01 мар 19:05Se prodavaat telefoni

Se prodava zicen telefon PANASONIC. Telefonot e vo ispravna sostoj...


600 МКД
или предлог цена
01 мар 16:18TELEFON prodavam

Prodavam koristen ispraven fiksen telefon kako na slikite = 600 den ...


10 €
или предлог цена
27 фев 20:16IP Konferenciski telefon Cisco CP-7936 kompleten kako nov

Продавам Циско ИП конференциски телефон модел CP-7936 комплетно испра...


4.990 МКД
или предлог цена
16 фев 20:48Fiksen Aparat

Se prodava fiksen aparat. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

15 фев 12:07Fiksen telefon ispraven moze i za antikvitet ukras

Ispraven moze i za ukras antikvitet dekoracija vo kafani/lokali


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

11 фев 16:44Telefon

Zican telefon


350 МКД
или предлог цена
11 јан 16:12Siemens Antika

Prodavam Siemens telefon


70 €
или предлог цена
19 ное 15:53TELEFON, skoro nov

PRODAVAM malku koristen telefon, ispraven


600 МКД
или предлог цена
23 окт 11:31Panasonic telefon

Се продава Panasonic фиксен телефон,многу малку употребуван,како нов...


600 МКД
или предлог цена
16 сеп 16:35FIKSEN TELEFON PANASONIC

FIKSEN TELEFON PANASONIK ORIGINAL MALKU UPOTREBUVAN , VO ODLICNA SOST...


300 МКД
или предлог цена
19 авг 16:57Се продаваат Телефони

Се продава жичен телефон PANASONIC. Телефонот е во исправна состојба...


600 МКД
или предлог цена
11 јул 13:27Nov panasonic telefon.

Se prodava Panasonic fiksen telefon NOV.


600 МКД
или предлог цена
22 мар 21:43WintageTELEFONSKA SEKRETARKA PANASONIC

WintageTELEFONSKA SEKRETARKA PANASONIC kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
30 јан 13:15Panasonic фиксен

Телефонот е во одлична состојба како нов може испорака по брза пошта


600 МКД
или предлог цена
01 јул 07:11Prodazba na ISDN zicen telefon

Telefonot e socuvan za vreme na negovoto koristenje


1.300 МКД
или предлог цена
22 мар 10:37Prodavam Alcatel 4012 telefon

Se prodavaat 8 vrvni Alcatel 4012 telefoni francuski pogodni za korp...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

02 мар 14:41Panasonic фиксен

Телефонот е исправен многу сочуван може испорака по брза пошта


400 МКД
или предлог цена
01 мар 06:46Телефон ,, Искра "

Телефонот е потполно исправен,со мала преправка назад,заради приклучо...


500 МКД
или предлог цена
16 ное 19:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам