Цела Македонија
                   
2830 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro 2017

Се продава MacBook Pro 2017 година, 15 инчен. Батерија и термална пас...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

13 мај 13:00Промовирано

MacBook air 13'' i3 1.1ghz 8gb 256gb

Информации тука - 070296970 Информации тука - 070296970 Купен нов во...


40.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:05DELL LATITUDE E5470 i5 6200 {6GEN}2.80 GHz/8GB RAM/128GB SSD

WIN 10 pro.... VRTETE NA 071-496-732 Intel core i5 6200 6gen 2.30GHz...


12.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.990 МКД
Сопиште / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:31DELL LATITUDE E6440 i5-4210/4 GEN 8GB/128GB SSD

MNOGU BRZ I IZDRZLIV KVALITETEN BREND LAPTOP OD SERIJATA LATITUDE E6...


8.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
9.990 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:30Delovi za laptop Acer Aspire E1-510 ,E1-531, A315, ES1-531

Se prodavaat Delovi za laptop Acer aspire A315 A315-33 E1-510 ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:10Macbook Air 13-inch 2019, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Лаптопот е купен во iStyle и е без ниту една гребнатинка. Батеријата ...


599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:40Laptop HP 450 Probook intel core i7 6500, 8Gb mnogu socuvan.

Se prodavaat dva laptopi so core i7 procesori 1. laptop Hp Proboo...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:39DELL Precision M6600

Se prodava graficka stanica DELL Precision M6600 so mnogu jaki perfor...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:39Macbook pro 13

Se prodava Macbook pro 13 inchen, Early 2011 model. - i5 2.3GHz - 1...


275 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
299 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:32HP I7 3-ta Generacija 2.4Ghz

se prodava HP I7 3-ta Generacija 2.4Ghz 8gb ram odlicna sostojba eks...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:17Продвам користен HP 250 лаптопо

Лаптопот е користен неколку години но е комплетно функционален. Го д...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:23ASUS VivoBook S15 - 15.6", i7 8th gen, 512GB SSD M2,

• Intel Core i7 8th Generation • 4 core processor • 512GB SSD M.2 ...


720 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Prodavam Prenosen kompjuter/Laptop Lenovo ThinkPad L440

Poveke informacii na 075416464 Laptopot e so licenciran Windows


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Dell Latitude E4300

Dell Latitude E4300 Intel Core 2 Duo P9400 8GB Ram DDR 3 SSD 120 ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:53Lap Top Asus

Prodavam Lap Top Asus eee Pc 101, ispraven, bez nikakva mana. Se prod...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Nov Apple Macbook Air 13 Core i5 2015

Se prodava laptop Apple Macbook Air 13 A1466 malku koristen. Bespre...


300 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:30Lenovo ideapad 330s-14 Core i5 8250. Mnogu jak

Se prodava malku koristen laptop Lenovo ideapad 330s-14 Intel cor...


14.000 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
22.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:24Се продава Apple MacBook Pro 15” Retina 2,3 GHz Quad-Core i7

MacBook Pro 15,4” Retina display Processor: 2,3GHz Quad-Core Intel ...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:18gejmerski laptop DELL i7 so AMD 2GB DDR5 moze zamena

prodavam gejmerski laptop DELL i7 so 2 graficki swichable intel HD i ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:14Gamer laptop acer i3 so graficka geforce 940mx

Prodavam nov laptop acer i3 so graficka geforce 940mx


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:57Laptop acer i5

Prodavam malku koristen kako nov laptop acer i5


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:57HP COMPAQ CQ61,EKRAN 15.6 LED,RAM 4GB DDR3,500GB HDD

PRODAVAM LAPTOP HP COMPAQ CQ6,INTEL PENTIUM PROCESOR,4GB RAM DDR3,500...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Apple MacBook Pro iPhone 7 Plus

Se prodava komplet Apple oprema 1. MacBook Pro mid 2017 - i5, 16GB r...


48.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:47DNV KOMPJUTERI - LAPTOP SERVICE CENTER

DNV KOMPJUTERI -Vi nudi novi i polovni delovi za site vidovi i tipovi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:44Macbook pro 13 inch kako nov baterija cel den moze zamena

prodavam macbook pro 13 inci kako nov baterija drzi cel den moze zame...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:41MacBook Air M1 16 GB/256 GB Silver

Се продава одлично сочуван MacBook Air модел 2020 со M1 процесор, 16 ...


50.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 МКД
Денес 11:11Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g PRODAVAM nk

Prodavam Apple MacBook Air "Core i5" 1.8 13"(Mid-2012)r8g specifika...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:06MacBook { Retina, 12-inch, Early 2015 }

MacBook { Retina, 12-inch, Early 2015 } info za modelo na slikite im...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:57Macbook Air mid 2012

Macbook Air 13inch FullPak -i5 Procesor -4 Ram -128+128 GB SSD ...


269 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
322 €
Денес 10:53Asus Core i7 6th gen FullHD 15.6

Asus X555u Core i7 6500u 8Gb ram 500GB hdd intel HD Graphics 520 ...


230 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:53Toshiba Satellite Pro R50 i5 ram8g PRODAVAM nk

Prodavam Toshiba Satellite Pro R50-B-12R Notebook 39.6 cm (15.6") HD ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:51Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:48Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000 Lap top

Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000


333 МКД
или предлог цена
Денес 10:48LENOVO I3 Procesor 4GB Ram 640Hdd baterija odlicna socuvan

LENOVO I3 Procesor 6 Gen. 4GB Ram 640Hdd baterija odlicna socuvan so...


7.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:32Toshiba I7 procesor 4 GB Ram 500 Gb Hdd extra socuvan

Toshiba I7 procesor 4 GB Ram 500 Gb Hdd extra socuvan Baterija super ...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:31Dell Latitude E6500

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:14HP Compaq 6720s

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:14ASUS Eee PC 1001px

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:14HP Compaq NX9420

Компјутери, Куќишта, Лаптопи, Монитори,полначи,...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:13MacBook Pro mid 2012 13" PRODAVAM

Prodavam MacBook Pro mid 2012 odllicno socuvam bez niedna grepka...Mn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:12Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам