Подкатегорија:
                   
521 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MONITOR za KOMPJUTER PHILIPS 24 Inch FHD

Prodavam monitor za PC model Philips 243V FULL HD 24inch . Monitorot ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 09:32HP LE1901W DONESEN OD SWISS.

MONITOR ..Hp LE1901W DONESEN OD SWISS RABOTI BESPREKORNO BEZ MANA. N...


1.499 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.999 МКД
Денес 08:39Се продава одличен HD LG монитор

Specifikacii na monitor: Led Rezolucija: 1366*768 HD Inči: 18.5 Frekf...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Monitori

- Monitori - doneseni od Svajcarija - cena od 2000MKD do 8000MKD z...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Dell E170SC 17 inch

Продавам монитор Dell E170SC потполно исправен,мониторот има само VGA...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM 49" SAMSUNG ODYSSEY G9

Se prodava vo fabrichka sostojba i vazecka garancija do 4/2023 49" Ul...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 09:30[Монитор] Monitor LG Flatron L192WS

Se prodava zacuvan monitor LG. Cenata bez kabli e 1400. Cenata so kab...


1.400 МКД
или предлог цена
14 мај 16:56AOC 24G2ZE - LED монитор 24" - 240Hz, 1ms

Се продава наведениот Монитор со супер перформанси. Мониторот е н...


12.000 МКД
или предлог цена
14 мај 16:29Monitor

Малку користен Philips monitor и глувче. https://www.philips.com.hk...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
14 мај 15:36Монитор Dell U2518D Monitor

25 инчи, 2560 x 1440 at 60 Hz Користен во непушачка просторија, ма...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
14 мај 14:12LG monitor 19

Prodavam LG monitor 19


2.000 МКД
или предлог цена
14 мај 12:51Germanski LCD Monitor ACER 19'' Povolno!!

Kako NOV germanski LCD monitor v193hgv 19 inci komplet so kabli ispr...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
14 мај 12:17Kupuvam monitor od 19,20,22" inci wide screen

Kupuvam monitor od 19,20,22" inci, wide screen bilo koja marka, so il...


По Договор
или предлог цена
13 мај 23:07DELL 27" GAMING Monitori 6 meseci koristeni

Monitor 27'' DELL S2719DGF GAMING 2560 x 1440 - 15000 den, 6 meseci k...


15.000 МКД
или предлог цена
13 мај 16:20Monitor Acer AL1916W 19" i Philips 190SW Monitor

Se prodavaat dva monitora: -Acer AL1916W -Philips 190SW Dvata se ...


1.350 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 МКД
13 мај 13:34Monitor LCD 19inc so vga, dvi i 3.5mm

Monitorot e vo ispravna sostojba (nekogas svetlinata se namaluva-zgol...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
13 мај 12:12Prodavam monitor Dell P2418D

Prodavam monitor Dell P2418D Monitorot e koristen ne povekje od 3 ...


200 €
или предлог цена
13 мај 08:17Monitor 22" HP EliteDisplay E221c

HP EliteDisplay E221c 21.5-inch Webcam LED Backlit Monitor * Panel...


4.500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:40HP Monitor - HP Professional LA2306x 23″

*1920 x 1080 @ 60 Hz *Input connectors – VGA (analog), DVI-D and Dis...


3.500 МКД
или предлог цена
12 мај 20:2119" monitori

Se prodavaat 3 19" monitori: LG w1934s flatron d-sub vga port 1800 d...


1.800 МКД
или предлог цена
12 мај 20:16Monitor HP l1950g 19”incen rotiracki

Se prodava monitor hp l1950g rotiracki. Link od monitorot…. https://s...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 15:32Prodavam 22 , 23, 24 i 25 incni LCD i LED monitori

-22" LCD monitor marka LG Flatron W2253TQ. Komplet so kabli 2200 dena...


2.200 МКД
или предлог цена
12 мај 10:334 x 23 inceni Lenovo ThinkVision LT2323pwA

Prodavam 4 monitori Lenovo ThinkVision LT2323pwA vo perfektna sosto...


1 €
или предлог цена
12 мај 08:50Monitor+tastatura

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 08:22Asus TUF VG27BQ HDR Gaming Monitor 2560x1440, 0.4ms, 165Hz

Prodavam vo perfektna sostojba monitor Asus VG27BQ, kupen od setec 30...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
12 мај 08:17ASUS 24 INCH 144 HZ Full HD 5000 DEN

ASUS 24 INCH 144 HZ Full HD 5000 DEN Screen size: 24 inches Panel...


5.000 МКД
или предлог цена
11 мај 23:16ASUS VG247QF 165HZ

Продавам ASUS VG247QF 27” Full HD (1920 x 1080) 165Hz 0.5ms* gaming ...


11.000 МКД
или предлог цена
11 мај 13:14LCD MONITOR SAMSUNG 943 19 INCI WIDESCREEN

Prodavam lcd monitor samsung syncmaster 943 19 inci widescreen.monit...


1.100 МКД
или предлог цена
11 мај 09:51Monitor Monitori Samsung Lg philips

razlicni monitori 22" 24" 27 " prakjam po kargo za modelite posebn...


1 €
или предлог цена
11 мај 09:32Gaming monitor Samsung s27d390 27 inch

Extra gaming monitor so hdmi 27inci


5.500 МКД
или предлог цена
11 мај 09:05Hp z33i extra monitor so ips displey

Extra gaming monitor hp so ips displey z23i


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 08:22Dell 27 Monitor: SE2719H

Prodavam Dell 27 Monitor: SE2719H, koristen kako sekundaren i retko u...


9.000 МКД
или предлог цена
10 мај 18:20Samsung 24'' monitor

Se prodava Samsung 24'' monitor so interfejs DVI,VGA i HDMI. Cena ...


4.500 МКД
или предлог цена
10 мај 17:03Продавам монитор HP ProDisplay P202 (20" monitor)

ПРОДАДЕН!!! Продавам 20“ монитор, одлична состојба, работи беспрекор...


1.900 МКД
или предлог цена
10 мај 15:20SAMSUNG syncmaster 943SN

Samsung monitor odlichna sostojba 18.5 inch 1360x768 rezolucija LCD ...


2.700 МКД
или предлог цена
10 мај 14:26Monitor - Dell UltraSharp U2515H 25-Inch

Display Diagonal Viewing Size 63.44cm 25 Inches (25-inch wide view...


250 €
или предлог цена
10 мај 14:10Monitori lcd so audio 17inch

Prodavam monitori 2kom Medion i Philips Cena 1500den za eden Ispr...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 13:31Prodavam delovi za laptop TOSHIBA L350 17"

Dvd rezac Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
10 мај 07:15MONITOR ZA KOMPJUTER BENQ i PHILIPS - 22"inci

Se prodavaat monitori vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 22:29NOV MONITOR PHILIPS 22"

Nov Monitor 22" Philips 223V5LHSB2/00 V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI


5.500 МКД
или предлог цена
09 мај 16:16Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам