Подкатегорија:
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Skener,Stampac,Kopir

Skener,Stampac,Kopir tri vo eden Mnogu malce koristen


50 €
или предлог цена
23 мај 00:26Skener A3

A3 skener so softver za obrabotka na fotografii.


150 €
или предлог цена
15 мај 23:46Relisys Scorpio Easy 3 scanner / skener / скенер

Se prodava star, no mnogu socuvan skener, so kabel i adapter.


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
15 мај 14:03BARKOD BARCOD BARCODE BARKODE SITE MODELI

100% ispravni so montaza na lice mesto


По Договор
или предлог цена
29 апр 12:44Скенер Pixel Craft Pro Imager 4000

Се продава скенер Pixel Craft Pro Imager 4000 Оди комплет со Transpa...


3.000 МКД
или предлог цена
10 апр 17:52Bar kod citac

Se prodava barkod citac ARGOX model No: AS-8000KRG vo super ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
04 апр 19:56Epson v550 Photo scaner

Prodavam vo kutija Epson v550 photo scaner so site dodatoci i kabli


1 €
или предлог цена
11 мар 15:52SKENER HP DESKJET 1050 SCANNER

Skenirajte si gi site vasi dokumenti. Kako nov. Napomena: se prodav...


1.500 МКД
или предлог цена
07 мар 17:45SKENER HP 2400 KOMPLET SO KABELI I NAPOJUVANJE - ISPRAVEN

SE PRODAVA SKENER HP 2400 KOMPLET SO KABELI I NAPOJUVANJE - ISPRAVEN ...


2.400 МКД
или предлог цена
11 фев 16:33BARKOD BARCOD BARCODE BARKODE CITACI

100% ispravni razni modeli montaza na lice mesto


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:51Се продава скенер Epson Perfection 1260

flatbed, 1200x2400dpi, 48-bit scanning 070369842


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 14:38Skener скенер Epson HP Canon polovni scan copy print

Prodavam polovni ispravni skeneri od proizvoditelite HP i Canon Cena...


1.500 МКД
или предлог цена
27 јан 21:38Prodavam skener CANON

Продавам скенер CANON во исправна состојба === Драган 070/502-479 ...


1 €
или предлог цена
01 јан 21:49Prodavam skener

Se prodava skener 1500den malku e koristen


150.000.000 МКД
или предлог цена
28 дек 21:34Scanner HP (професионален скенер)

Се продава професионален HP scanner погоден за работа во канцеларија....


5.500 МКД
или предлог цена
22 ное 21:47EPSON STYLUS 4050

Zacuvan i moze i dogovor za cena


2.000 МКД
или предлог цена
10 ное 12:51wireless Scaner HP

Продавам компактен wireless scanner / printer - скенер HP DeskJet 3...


300 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:59SKENER BENQ - 5000

PRODAVAM SKORO NOV SKENER BENQ -5000 ISPRAVEN,MNOGU MALKU KORISTE...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 08:28Скенер GENIUS COLORPAGE EP

Скенерот е малку користен,потполно исправен.Постар модел но на времет...


1.000 МКД
или предлог цена
11 јул 22:25BARCODE BARKOD QOLTEC FAST SCANNER

Novi so 1god garancija


По Договор
или предлог цена
01 јун 18:24Barcod Scaner Metrologic 7120 Orbit Barkod

Novi najjakite i najdobrite barkodovi so mnogu linii najbrzi i najkva...


По Договор
или предлог цена
19 апр 15:50SKENER CANOSCAN LIDE30 TENOK RABOTI SAMO NA USB EXTRA!

PRODAVAM MALKU KORISTENI - NO SOSEMA ISPRAVNI FLATBED TENKI SKENERI S...


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 19:51Се продава Epson scanner

Се продава Epson scanner,купен и користен за мал бизнис. Повеќе инфо ...


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 23:37Printer

Se prodava prineter 2000 den vo odlicna sostojba Se prodava CANON-PI...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Prodavam skener Trust.

Prodavam skener Trust.Raboti direktno na USB.Koristen ispraven.


300 МКД
или предлог цена
15 јан 23:04HP Skener

Hp Scanjet 3770. Malku koristen. kontakt tel: 070/241-910


2.000 МКД
или предлог цена
13 авг 18:37Fingerprint skener, otisok od prst, скенер за отисок од прст

Se prodava nov ne koristen IBM FP06 fingerprint reader - USB kabelce...


500 МКД
или предлог цена
19 апр 14:41HP 5470c

Slabo koristen, ispraven. Informacii: 070 206 459


1.000 МКД
или предлог цена
12 апр 16:33BARCODE SCANNER

ℹ️ Product Features: ✅Automatic trigger operation ✅Decodes all stan...


7.999 МКД
или предлог цена
31 мар 11:48Barkod skener, Barcod citaci na USB

Prodavam Barkod citaci na USB vo Odlična sostojba. Cena 1000den po ko...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:26MICROTEK TEVION 4800USB SKENER

MICROTEK TEVION 4800USB SKENER P91010 VO ISPRAVNA SOSTOJBA ZA SAMO 20...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јун 20:06Skener - Racen Skener

Prodavam Racen Skener ARTEC vo boja komplet e vo kutija so original...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 18:39Skener/ scanner A4 mobilen DocetPORT467

Nov neotpakuvan skener DocketPort 467 Kupen od SAD, prakticen, A4 fo...


1.500 МКД
или предлог цена
30 авг 15:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам