Подкатегорија:
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Кукиште со напојување 700W

Се продава кукиште со напојување Matrix 700W. Напојувањето има 6-пин...


1.350 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 22:12Powerbox Case Asus DVD-RW 2 Kuleri

Se prodava kukjiste Powerbox, vo odlicna sostojba. So nego sleduva A...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Thermaltake V9 Blacx Edition Mid tower

Kukisteto e koristeno,za godinite e dobro socuvano. Kvalitetno kuki...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 01:02se prodava kujciste so napojuvajne novo

Se prodava kujciste prazno bez conponentite mozi so napojuvajne da o...


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
17 мај 23:16Pc case kujciete Modecom so staklo

Нема траги на користење. Доаѓа со два 12цм кулери (silent). Цената е ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мај 17:22kukiste komjuter Deepcool Tesseract Mid Tower

Deepcool Tesseract Black/Blue Mid Tower 1000 den posledna cena


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
14 мај 06:36Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad

Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad ispravni, socuvani


30 €
или предлог цена
10 мај 09:52Se prodava kukjiste

Se prodava ova kukjiste samo bez kuleri e kako novo koristeno mesec d...


2.500 МКД
или предлог цена
08 мај 18:51se prodava gaming kucjiste

Se prodava kujciste gaming Xigmatek germansko kujciste doneseno e o...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
07 мај 19:43Nov kompjuter i5 11generacija

Nov kompjuter i5 11generacija MB GIGABYTE Z490 GAMING X, CUP INT...


71.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
75.000 МКД
06 мај 00:323 X PRAZNI KUKISTA OPERA HORIZONTAL

Se prodavaat tri isti prazni kukista vo top sostojba (koristeni 2 god...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 21:02Kukista ATX NZXT H510

Prodavam novi kukista ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x12...


4.500 МКД
или предлог цена
04 мај 10:13Kukiste kompjuter prazno ili so dvd rw.

Prodavam prazno kukiste, ili samo so dvd rw . Zdrvo pravo top sostoj...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 15:16P4 ploca / kukiste

Se prodava komplet kukiste so dobro socuvani elementi: - Kukiste - ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:31Delovi za kompjuteri

Продавам секакви делови за десктоп компјутери од LGA775 и DDR2 ерата,...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 12:17Gigabyte Midi Tower IF 333

Prodavam kukiste Gigabyte Midi Tower IF 333. Prostor za graficka kart...


1 €
или предлог цена
22 апр 00:59Kukiste smart

Prodavam kukiste vo odlicna sostojba. Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
19 апр 09:22Se prodava kompjuter so i3

Kompjuterot e so slednite specifikacii GA-H81M-DS2 Lga1150 soket ma...


12.000 МКД
или предлог цена
15 апр 11:54Kompaktno kukiste

Prodavam malo kompaktno kukiste so napojuvanje od 300W. Ima mesto i z...


1.500 МКД
или предлог цена
05 апр 08:51Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
23 мар 16:15postolje

postolje so trkalca za desktop kompjuter kako na slikata


300 МКД
или предлог цена
20 мар 10:52NOVO mini-ITX Kukjishte RGEEK L80S komplet so 150W PSU

RGEEK L80S (Top Cover with Holes) Mini-ITX Aluminium Computer Case: ...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 17:06ATX Chieftec 1E0-500A-CT04

ATX Chieftec 1E0-500A-CT04


35 €
или предлог цена
19 мар 11:43Kompjuter

Kompjuter za delovi za servi za otpornici strujni tela za delovi za e...


10 €
или предлог цена
08 мар 14:42Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
14 фев 16:42Kukiste Zalman Z11.

Se prodava kukjiste Zalman Z11. So kukjisteto dogajaat i tri kuleri 1...


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 13:44Kukiste za kompjuter

Dobar za office kompjuteri


800 МКД
или предлог цена
06 фев 14:49Kukiste DELUX

Prodavam prazno kukiste DELUX


400 МКД
или предлог цена
28 јан 14:05ПРОДАВАМ HAF-XM with transparent side window

Кукиштето е без ниту една гребка , одржувано со мерак , се работи за ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 јан 12:05Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
16 јан 14:16Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech

Се продаваат комплет


1.500 МКД
или предлог цена
07 јан 14:23Se prodavaat stalazi - polici za graficki karticki

Site se racno izraboteni i vo odlicna sosojba… Poveke info na 0762211...


500 МКД
или предлог цена
04 јан 19:01Куќишта Sharkoon VG6-W RGB

Се продаваат користени куќишта Sharkoon VG6-W RGB со x3 RGB 120mm ...


1.800 МКД
или предлог цена
04 јан 15:14Kompjuter

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni kompo...


401 €
или предлог цена
31 дек 16:52Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


3.500 МКД
или предлог цена
23 дек 15:40Cooler Master MasterBox MB520 RGB

MODEL NUMBER: MCB-B520-KGNN-RGB MATERIALS: Steel, Tempered Glass, Pl...


3.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:22D 920, HDD 160GB, 2GB ram,500w,DVD RW

se prodavaat ispravni delovi za pc Pentium D 920 dual core 2.80ghz 4...


2.200 МКД
или предлог цена
01 дек 21:38KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58PC desk

одличен ПЦ деск (бирото е куќиште за 2 компјутери) направен е од дрво...


По Договор
или предлог цена
13 ное 13:39Куќиште Matrix NX-32 со еден 120mm fan

Купено од Анхоч во 2017, има две лежишта за 5.25" CD/DVD уреди, е...


777 МКД
или предлог цена
09 ное 13:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам