Подкатегорија:
                   
264 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:47Промовирано

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Денес 16:20z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram

z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 08:30Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram

Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram....novi


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 08:30MSI H81M-P33 LGA1150 + G1820 + 4GB ddr3

MSI H81M-P33 LGA1150 + G1820 (so kuler) + 4GB ddr3


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:17Maticna + CPU + Ram -8 cards in-line PCI-E spacing 75 MM

Се продаваат нови матични прочи наменети за мајнинг ригови. Без рејзе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:38Комбо ASUS PRIME H410M-K/G5900/4GB DDR4

Се продаваат матична, процесор, рам меморија и кулер. Компонентите с...


5.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11Матична плоча со процесор 10Cores 20Threads и 16GB рам

Се продаваат следниве компоненти ➡️Матична плоча - X79 LGA SOCKET2...


8.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:58Matiçni plloçi, grafiçka karta i drugi dellovi

Prodavam matiçni plloçi Asus P8H61-MLX3 R2.0, LGA 1155, Pcie3.0, d...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36Asus P8P67 PRO (Socket 1155)

Продавам половна, исправна матична плоча Asus P8P67 PRO (Socket 1155)...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:20Gigabyte GA-G41MT-D3 + Intel Q6600 + Кулер

Исправно комбо: 1. Матична плоча: Gigabyte GA-G41MT-D3 (DDR3) 2. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:25Maticna + procesor

Prodavam combo komplet maticna + procesor 1. Procesor: FX-8350 FX-Se...


6.500 МКД
или предлог цена
01 јун 10:59SET MATICNA ASUS HERO XI , I9 9900K , 16GB DDR4

Prodavam set delovi vo ispravna sostojba . Se prodavaat kako komplet ...


30.000 МКД
или предлог цена
01 јун 10:03Novi maticni L1200 LGA1700 AM4 ASUS MSI AMD X570 maticna MB

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi & BT, Retail Pack..... (3 годи...


3.290 МКД
или предлог цена
31 мај 15:43Asus H310M-R 1151 maticna

Se prodava maticna asus h310m-r. Podrzuva intel procesori od 8ma i 9t...


1.600 МКД
или предлог цена
31 мај 04:22Combo Maticna ploca MSI G31 + 3GHz procesor + 2GB RAM

Maticnata ploca e celosno ispravna i na nea ima : Intel Pentium Dual...


1.200 МКД
или предлог цена
30 мај 23:45Maticna ploca ASUS P5LD2-X/1333 + Pentium D 925 + 2GB RAM

Maticnata ploca e celosno ispravna i so nea sleduva procesor Intel P...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:45ASRock N68-VS3 UCC + Athlon II X2 250 3.0 + Кулер

Исправно комбо: 1. Матична: ASRock N68-VS3 UCC 2. Процесор: AMD A...


900 МКД
или предлог цена
30 мај 08:25MB GA-Z87-DS3H, CPU procesor i5 4690 8gb ram

Se prodava : maticna ploca: GA-Z87-DS3H so procesor i5 4690(najakiot...


8.900 МКД
или предлог цена
29 мај 08:45Rog Maximus VIII so procesor I7 7700

Se prodava top maticna highend Rog maximus viii Formula idealna za o...


13.500 МКД
или предлог цена
28 мај 14:28Матична плоча со процесор и рам меморија

Се продаваат следниве компоненти ➡️Матична плоча - Kllisre X79 LGA S...


8.990 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
9.990 МКД
28 мај 13:02Asus H81M-K, I5 4440, 2 x 4GB DDR3 combo

Се продава комплет Asus H81M-K I5 4440 2 x 4GB DDR3 сток кулер ...


3.700 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 МКД
28 мај 11:00Se prodava mb MSI P43T-C51 775 so 4gb ram

Se prodava mb MSI P43T-C51 775 so 4gb ram i cpu E5500


1.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:43ASUS PRIME X-370 PRO

Prodavam maticna ploca, ASUS prime X-370 pro, ne koristena


4.800 €
или предлог цена
27 мај 19:18Матична плоча - AS Rock K7S8XE

Ова е сеуште одлична матична плоча ASROCK K7S8XE Цена: 2300. ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.000 МКД
26 мај 11:33Матична Плоча - Sapphire PC-AM2RS790G

Продавам матична плоча Sapphire PC-AM2RS790G Цена 3000 за повеќе и...


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
26 мај 11:32Se prodavaat maticna+cpu+ram

Cpu:i5 4440 3.10ghz M-board:Biostar TB85 lga 1150 Ram:8gb ddr3 2x4 ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
26 мај 10:07Maticna ploca so i5 1155

i5 3570 procesor so gejmerska maticna


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
24 мај 12:56Maticna, procesor,ram

Maticna Gigabyte h81 procesor i5 ram 6 GB DDR 3. Moze zamena za grafi...


4.500 МКД
или предлог цена
23 мај 20:02ASRock Z77 Extreme6 со GlacialTech ладилник Socket LGA1155

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


3.999 МКД
или предлог цена
23 мај 13:03Maticna ploca BIOSTAR TB85 INTEL PROCESOR 4GB RAM

Se prodava komplet Mb BIOSTAR TB85 SO 6 PCIE SLOTA CHIST INTEL PROCES...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:32Gigabyte GA-H81M-S + procesor + cooler

Gigabyte GA-H81M-S Micro ATX Motherboard ( Intel Socket 1150, 4th Gen...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 13:23MATICNI PLOCI.1151.1150.1155.1156.775.qx9560

Proba na lice mesto H110M-R 1151 komplet CPU i3-7100 so kuler 4GB DD...


1.490 МКД
или предлог цена
20 мај 19:21I7 8700 / Z370M / 32GB RAM

Се продава процесор, матична и рам меморија. Ги користев за гејминг и...


14.000 МКД
или предлог цена
19 мај 18:44Maticna so I3 procesor

Se prodava kompjuter kukjistte so: Graficka AMD hd radeon 6570 ...


6.000 МКД
или предлог цена
18 мај 11:32Матични плочи MSI i GIGABYTE

Матични плочи MSI i GIGABYTE исправни по цена од 1000 денари за една


1.000 МКД
или предлог цена
18 мај 10:47maticna ploca

polovna maticna ploca


1 МКД
или предлог цена
16 мај 20:11I5 3470 + Gigabye maticna + 2x4GB + Cooler

i5 3470 Stock cooler GA-H61M-S2P-B3 2x4GB 1600Mhz


3.999 МКД
или предлог цена
16 мај 17:01MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
16 мај 11:18Prodavam maticna

Prodavam maticna so ram I procesor -3600denari plus adapter-700denari


4.200 МКД
или предлог цена
15 мај 10:28Dell 15 N5110 плоча за напојување

Плочка за напојување за лаптоп DELL inspiron N5110


14 мај 16:32Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам