Подкатегорија:
                   
601 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
21 мај 10:29Промовирано

Ryzen 5 3600 2год гаранција Сетек

Продавам Ryzen 5 3600 купен 2021 мај од Сетек. Доаѓа со кутија и куле...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155 https://ark.intel.com/c...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:36Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 15:13Procesor Intel Core i7 4770K Nikogas Neoverklokuvan

Продавам процесор Intel Core i7 4770K во одлична состојба никогаш не ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Intel Core i5 8400

Prodavam procesor Intel Core i5 8400 Total Cores 6. Total Th...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:08Intel Pentium E5200

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/37212/intel-pent...


Вчера 13:36  НОВ ОГЛАС

Intel i5 4570s

Се продава процесор i5 4570s socket 1150


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:14Продавам процесор CPU AMD Ryzen 3 3100

Процесорот е купен на ново на 24.12.2020 г. се уште под гаранција, во...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:31Procesor Intel i7-6700

Procesorot se prodava od pricina sto vekje ne mi e potreben Inace n...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
21 мај 22:34Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
21 мај 14:26i5 9600KF

процесорот е без маана цена 9000 денари.


9.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:38Prodavam AMD Ryzen 5 2600

Prodavam procesor AMD Ryzen 5 2600, zaedno so kutija i fabricki kuler...


6.000 МКД
или предлог цена
21 мај 12:31Вентилатори Corsair ML140 PRO RGB

Продавам 4 вентилатори Corsair ML140 PRO RGB. 2 се нови, 2 се кори...


1.200 МКД
или предлог цена
21 мај 10:45Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition Intel / AMD

Се продава процесор Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition Купе...


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 09:48CPU AMD Ryzen 5 3600 BOX

Се продава процесор AMD Ryzen 5 3600 Купен од Setec Со гаранциј...


10.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:48Intel I5 8600k

Processor intel I5-8600k unlocked


9.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:02Core i3 8100 + Gigabyte B360

Продавам процесор + матична плоча + кулер. Компонентите се купени од ...


5.500 МКД
или предлог цена
21 мај 08:57Intel Xeon Procesor E3-1220 v2 CPU = i7 2600

ntelXeon Processor E3-1220 v2. 8M Cache, 3.10 GHz . Socket : Ivy br...


21 мај 01:24HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

# 1. HDD WD GREEN 500MB - 790ден (1 г. гар) # 2. HDD TOSHIBA\WD 1TB ...


7.900 МКД
или предлог цена
20 мај 21:20Процесор / Procesor Intel Core 2 Duo T6400 2.00GHz 2M/800

Се продава процесор Intel Core 2 Duo CPU T6400 2.00GHz 2M/800 AW80577...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 18:04I3 7100 3.9ghz procesor

Lga1151 I3 7100 3.9ghz 2cores / 4threads procesor ispravna sostojba k...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 09:20i5 9600k, MSI H370 Gaming Plus, 2x8gb Corsair RAM

Prodavam procesor Intel i5 9600k zaedno so maticna ploca MSI H370 Gam...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
19 мај 21:21Cooler Master ARGB ventilatori

se prodavaat cooler master argb ventilaroti kako novi ekstra socuvani...


500 МКД
или предлог цена
19 мај 18:45Ryzen 7 1700

Се продава процесор Ryzen 7 1700, со следната спецификација: AMD Ryz...


19 мај 18:33Intel® Pentium® Processor E5300

Intel® Pentium® Processor E5300 2M Cache, 2.60 GHz, 800 MHz FSB


700 МКД
или предлог цена
19 мај 16:20Intel Penitum D Processor 925 4M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz

SL9KA Intel Pentium D Processor 925 4M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB ...


450 МКД
или предлог цена
19 мај 16:01Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz

Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz


400 МКД
или предлог цена
19 мај 15:59Intel Core i5-10505 + Gigabyte H510M-H

продавам 1 година користени матична плоча и процесор. функционираат б...


10.500 МКД
или предлог цена
19 мај 15:12Е 5500 Dualcore

Продавам половен интелов процесор Е 5500 Dualcore - сокет 775. Процес...


19 мај 00:28Intel Celeron G1620

Продавам половен процесор Интел Целерон Г11620 сокет 1155. Процесорот...


19 мај 00:28prodavam procesor i7 3770 na 3.40ghz.

vo odlicna sostojba procesor i7 3770 na 3.40ghz. 3.90ghz.go prodavam ...


6.000 МКД
или предлог цена
18 мај 23:33i5 4460

i5 4460 so stock cooler 070825405


18 мај 22:39Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 9000 den ...


По Договор
или предлог цена
18 мај 21:50razlicni spliteri za coleri,fanovi

Novi spliteri za fanovi slika 1 400 denari slika 2 500 denari s...


400 МКД
или предлог цена
18 мај 19:01Cooler / Kuler Za LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3, i5, i7

Процесор кулер за матична со Socket LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3,...


600 МКД
или предлог цена
18 мај 17:05CPU G4930 H310 LGA1151 G3930 G3900 G5600

Нови со гаранција: CPU Intel G3930 BOX 5,400ден Кор...


5.400 МКД
или предлог цена
18 мај 14:45CPU AMD Athlon™ 740 x4 Quad Core

Се продава процесор AMD Athlon™ 740 x4 Quad Core Процесорот е испр...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мај 14:31Cooler kuler za i3, i5 i i7 intel procesori

Nov cooler za intel procesori i3, i5, i7


600 МКД
или предлог цена
18 мај 14:10Се продава i7-4710MQ Laptop CPU

Се продава i7-4710MQ Laptop CPU 4 cores/ 8 threads up to 3.5 GHz ...


50 €
или предлог цена
18 мај 09:07Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010...


15 €
или предлог цена
17 мај 21:44Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам