Подкатегорија:
                   
580 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:47Промовирано

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:47Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

Prodavam DDR1, DDR2 rami i procesori

Prodavam: (PROCITAJ) DDR1 ramovi: - A Data 256MB (400MHz) = 150 den ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:00G.SKILL 16GB 2666MHz DDR4 (2x8)

RAM Memoriite se koristeni mnogu kratok period i se kompletno ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:24Kingston HyperX FURY 8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 8GB 1866MHz DDR3 CL...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Денес 15:52Kingston HyperX FURY 2X8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 2X8GB 1866MHz DDR3 ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Денес 15:52Hard disk 1 tera

Hdd 1 tera Hard disk 2000den


2.000 €
или предлог цена
Денес 14:51Nova RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz PC3-12800

Prodavam dve parcinja RAM memorija 4GB DDR3 1600 mHz PC3-12800 Kamose...


690 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
850 МКД
Денес 14:248GB DDR4 RAM 3200Mhz, NOVA

Prodavam sosema nova, nekoristena memorija za desktop 8GB DDR4, 3200 ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13Продавам нови рам мемории 8GB DDR3 1600MHz

Продавам нови некористени рам мемории 8GB DDR3 1600MHz, во оригинално...


1.099 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14Нови 2x8GB DDR3 SODIMM 1600Mhz CL9 low Voltage 1.35v Ripjaws

Продавам нови неискористени 2x8GB DDR3 SODIMM 1600MHz CL 9-9-9-28 Low...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21Нова 16G DDR4 2666Mhz 1.2v Samsung RAM Memory

Продавам рам меморија Samsung 16G DDR4 2666Mhz 1.2v Нова не корист...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:208GB DDR3 RAM 1600 Mhz

Продавам RAM меморија со големина 8GB на 1600Mhz. Рамот е нов и неод...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:20Нов 4Gb ddr3 1600mhz Memory Module for Synology NAS

Продавам Нов неупотребен, но отпакован, 4Gb ddr3 1600mhz Memory Modul...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 11:202 х 16 GB DDR4 RAM меморија

Продавам две Нови некористени рам мемории за Десктоп. Плочките се DD...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19Рам 16GB DDR3 1600MHz

Нови рам плочки 16GB DDR3 1600MHz (2х8) Парче = 1000 ден.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:25RAM MEMORIJA 2GB DDR3-1333 Mhz

Продавам рам меморија 2GB DDR3-1333 Mhz тестирана 100% исправна П...


800 МКД
или предлог цена
01 јун 14:228GB DDR5 4800Mhz SODIMM

Продавам SK-hynix 8GB DDR5 4800Mhz SODIMM на 1.1 v.


2.300 МКД
или предлог цена
01 јун 09:03RAM Memory 8GB SO-DIMM DDR3L Samsung 1600Mhz 1.35v

Продавам користена, исправна Рам Меморија Samsung 8GB SO-DIMM DDR3L ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:038GB DDR3 Corsair Vengeance 1600Mhz CL9 1.5v

Продавам рам меморија Corsair Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 1.5v. ...


2.300 МКД
или предлог цена
01 јун 09:03RAM 2GB DDR3

Parce 500 denara


500 МКД
или предлог цена
01 јун 08:48RAM MEMORII--MREZNI--ZVUCHNI

Razni delovi za kompjuteri---<> ispravni <> cena na samata fotografi...


10 МКД
или предлог цена
01 јун 06:59PRODAVAM Kingston SODIMM RAM 4GB DDR4 2400MHz.

INFORMACII ISKLUCIVO NA TEL. : 071 345 968.


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 00:14Меморија 2 плочки x 2GB DDR3 1333MHz

4GB (2x2GB) 1333MHz DDR3 меморија ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:02Рам меморија 8GB DDR3 Kingstone HyperX

Kingstone HyperX DDR3 2x4GB Модел: KHX13C9B1B/4 Меморијата не е кор...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:22Ram Memorija DDR ( DDR1 )

Se prodava Ram Memorija DDR1 256 MB - 200 den 512 mb - 400 den 1GB...


200 МКД
или предлог цена
31 мај 16:32Ram DDR 4 .... 2400mhz

Prodavam ram memoria ddr 4 na 2400 mhz Edna plocka 8 gb Edna plocka ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:47Ram DDR3....2x4Gb kingston

Prodavam ram DDR3...... Edna od 2 Gb Edna od 4 Gb


По Договор
или предлог цена
31 мај 10:47DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


600 МКД
или предлог цена
31 мај 08:10Apacer 4GB DDR3 CL11

https://consumer.apacer.com/eng/content.php?sn=948 За повеќе инфо ...


700 МКД
или предлог цена
30 мај 17:25Kingston HyperX FURY 4GB 1866MHz DDR3 CL10

Kingston HyperX FURY Blue Series 4GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM За пов...


900 МКД
или предлог цена
30 мај 17:25Samsung RAM 4gb 1600mhz DDR3 - Nov

4GB 1Rx8 PC3 12800U. Еден од најбрзите и најстабилните. Нов. Цена 1...


1.200 МКД
или предлог цена
30 мај 14:39Kingston 4GB DDR3 Ram 1600mhz Desktop

Малку користен, скоро нов. Нископрофилна, за PC. Kingston KVR16N11S...


700 МКД
или предлог цена
30 мај 14:38Serverski ram ddr3 8gb

Sk hynix 8gb pc3-10600R---32pcs


10.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:21Ram memorii ddr3 4gb/8gb 1600mhz

Ddr3 4gb---500 den Ddr3 8gb---900den Dostapen posle 17:00


500 МКД
или предлог цена
30 мај 13:21Рам мемории 4GB DDR3 1600MHz

Исправни рам мемории PlexHD 4GB DDR3 1600MHz Работат на сите DDR3 ...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 08:20DDR1 Ram memorija za desktop kompjuter 2Gb

Prodavam testirani potpolno ispravni memorii : DDR1 512Mb / 400 MH...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:10RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


555 €
или предлог цена
29 мај 19:04RAM Memorija GEIL 8GB 2400MHz DDR4 DIMM

RAM Memorija GEIL 8GB 2400MHz DDR4 DIMM


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
29 мај 12:45GEIL 4GB DDR3

Se prodavaat 3 parcinja DDR3 4GB Memorii na 1600mhz. Novi neotpakuva...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 08:40RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 3...


532 €
или предлог цена
28 мај 22:57ADATA Laptop Ram memory 4GB DDR3 L

Продавам нова Ram меморија за лаптоп 4GB DDR3 L 1.35V 1600 MHz, не...


1.700 МКД
или предлог цена
28 мај 17:03Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам