Подкатегорија:
                   
854 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDDR5

Се продава ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti OC Edition 4GB DDR5 купе...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:51gtx 1070 8gb msi aero oc

Se prodava MSI GTX 1070 8gb Aero OC vo odlicna sostojba, doagja so ku...


6.800 МКД
или предлог цена
Денес 15:43SAPPHIRE NITRO+ rx 580 4gb gddr5

Продавам графичка карта rx 580 4gb gddr5 sapphire nitro+ .Графичката...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 12:38EVGA GeForce GTX 1660 S 6GB

Исправна EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING, 06G-P4-1068-KR,...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
Денес 12:01Evga RTX 3060 Ti 8GB

Evga RTX 3060 Ti 8GB


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:14Graficka karta Asrock RX 6800 16 GB PHANTOM GAMING

Mozna zamena za iphone 12, Kupena pred 9 meseci Koristena e malce za ...


Денес 10:21Graficka XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+ 8GB

Se prodava XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+, 8GB GDDR5 v...


7.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 МКД
Денес 09:30GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G

Se prodava GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G vo ekstra besprekorna sosto...


7.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 МКД
Денес 09:30RTX 3060 OC 12GB Twin Edge

Продавам Графичка Картичка користена 2 месеци, во одлична состојба и ...


21.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.000 МКД
Денес 09:17Prodavam RTX 3080TI Vision 12 GB

Се продава Gigabyte 3080TI карта купена од Инсомниа Скопје многу малк...


32.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:13  НОВ ОГЛАС

5 x Sapphire RX6700XT

5 x Sapphire RX6700XT 077555331 Dzole


400 €
или предлог цена
Вчера 21:42GTX 1060 6gb

Gigabyte Aorus 1060 6gb koristena isklucivo za gaming, vo fabricka so...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 21:40MSI RTX 3060 12GB GAMING X Kako nova

Prodavam MSI RTX 3060 GAMING X, koristena za gaming Grafichkata e ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 20:28Asus Dual Fan Radeon RX 560 OC 4GB

Graficka karta vo odlicna sostojba, koristena samo za igranje igri. ...


Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

Geforce GTX 1080 8gb

Се продава графичка картичка KFA2 GeForce GTX 1080 EXOC 8GB. Графичка...


9.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 17:30Zotac RTX 2060 Gaming 6GB

Продавам Zotac RTX 2060 Gaming 6GB во перфектна состојба, тазе промен...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 15:10Nvidia TNT2 VANTA 16MB

kompletno ispravna


200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:56Продавам графички карти RTX 2060 6GB и RX 580 8GB Nitro

Продавам користени графички карти: MSI Geforce RTX 2060 6GB Корис...


Вчера 12:45Nvidia Gigabyte GTX 750 TI 2GB

Grafickata e ispravna mnogu e tivka i ne zagreva povekje od 56-57c (h...


Вчера 11:52Gigabyte Aorus RX580 4GB

Prodavam graficka Gigabyte Aorus RX580 4GB odlicno socuvana mozi i da...


Вчера 09:52XFX RX 570 4GB

Grafickata e vo odlicna sostojba 4gb dual bios


Вчера 09:52MSI GeForce RTX 3070Ti Gaming X Trio

Се продава графичка карта MSI RTX 3070Ti Gaming X Trio., користена во...


27.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.000 МКД
Вчера 09:11Gigabyte RX 570gaming 4gb

Prodavam domasno koristena graficka


07 јун 22:33Gigabyte Aorus rx570 4gb ddr5

Se prodava graficka Gigabyte rx570 4gb gddr5 Smeneta termalna pasta, ...


07 јун 21:53Palit GeForce 8400GS 512МB PCIE graficka графичка

Palit GeForce 8400GS 512GB PCIE


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
07 јун 20:22MSI N210 GeForce N210 1GB HDMI PCIE graficka графичка

MSI N210 GeForce N210 1GB HDMI PCIE


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
07 јун 20:22Nvidia NVS 315 1GB DDR3 PCI-e graficka low profile графичка

Nvidia NVS 315 1GB DDR3 PCI-e graficka low profile +VGA adapter


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
07 јун 20:22SAPPHIRE RADEON RX 470

SAPPHIRE RADEON RX 470 4 GB. GDDR5 ispravna


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 19:47AMD RADEON RX580 8GB XFX

Grafickata e dobro socuvana koristena za gaming so zameneta termalna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
07 јун 19:32GIGABYTE GTX 770 WindForce 3X OC

Se prodava gtx 770.Mozete da go testirate na vasiot kompjuter. Cenat...


07 јун 17:33TUF Gaming GeForce RTX™ 3060 Ti V2 OC Edition

Komplet so kutija


26.500 €
или предлог цена
07 јун 16:14GTX 1650 4GB

se prodava gtx 1650 4gb kako nova malce koristena so 6 meseci garanci...


07 јун 16:11Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

Sapphire PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1925...


180 €
или предлог цена
07 јун 13:32Asrock RX 6700 XT

Se prodavat graficki karti vo ispravna sostojba imam 5 komada..Asrock...


520 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
550 €
07 јун 11:49SAPPHIRE NITRO+ RX VEGA 56

Se prodava Sapphire NITRO+ Radeon RX VEGA 56. Grafickata e vo odlicna...


10.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
11.500 МКД
07 јун 11:13PRODAVAM MSI GeForce RTX GDDR6X 3080 Z Trio 10GB 320bit

PRODAVAM GRAFICKA KARTA MSI GeForce RTX GDDR6X 3080 Z Trio 10GB LHR ...


07 јун 11:09Graficka GT610 2GB DVI/HDMI

Se prodava graficka karticka GT610 2GB So DVI/HDMI Vo ispravna sos...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
06 јун 18:39Graficka Amd Sapphire 6700XT 12Gb

Se prodava graficka Sapphire Pulse 6700xt. Odlicna sostojba


420 €
или предлог цена
06 јун 16:48Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6

Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE...


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
06 јун 16:29Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам