Подкатегорија:
                   
451 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:47Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

Eksteren nadvoresen HDD 500GB

Prodavam eksteren hardisk vo odlicna sostojba kukisteto e novo 3.0 us...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Денес 16:36ADATA SX6000 Lite 256GB 1800/1200 MB/s

Продавам користено M.2 NVMe SSD. ADATA SX6000 Lite 256GB R/W (по ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 14:17Samsung 128GB M.2 SATA SSD

Продавам користено M.2 SATA SSD Samsung 128GB MZNLH128HBHQ-000H1 ...


450 МКД
или предлог цена
Денес 14:16SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Денес 13:12120GB SSD 2.5" Kingston A400 Series

Продавам SSD 2.5" Kingston A400 Series 120GB 7mm. Гаранција до 06.202...


750 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 МКД
Денес 13:00Hard Disk HDD 3.5” Hitachi 40GB ATA 7200rpm хард диск

Hard Disk HDD 3.5” Hitachi 40GB ATA 7200rpm


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Hard disk 320/500GB SATTA 3.5’’

Se prodava hard disk so satta priklucok za kompjuter 320GB 400denari...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:473.5" Hard disk za Desktop Ide 80 GB i 200 GB

Se prodavaat 2 hard diskovi za desktop, priklucok ide. Edniot e 80 gb...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:54Western Digital WD Green 2TB HDD

Western Digital WD Green 2TB Internal 3.5" (WD20EARX) HDD Се продава...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 јун 22:02Prodavam novo SSD Goldenfir 240 GB Sata3 6GB/s

Prodavam novo SSD Goldenfir 240 GB Sata3 6GB/s. Mnogu brzo.


1.200 МКД
или предлог цена
01 јун 09:07Ново Transcend JetDrive 820 PCIe Gen 3 SSD for Mac 240 Gb

Продавам ново неодпаковано Transcend JetDrive 820 PCIe Gen 3 x2 AHCI ...


5.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:06Prodavam 5 Hardiskovi so razlicna golemina

Prodavam Hard disk 3.5 so 160 GB western digital vo dobra sostojba ...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 22:47Хард диск Hard disk Toshiba 1TB

Продавам хард диск Toshiba од еден терабајт, 3.5", SATA. Хард дискот ...


1.100 МКД
или предлог цена
31 мај 22:02Два хард дискови WD Blue 500GB

2 x Western Digital 500GB Модел: WD5000AAKS-00UU3A0 Хардисковите...


800 МКД
или предлог цена
31 мај 21:22HARD DISK 2TB. 3.5 za pc

HARD DISK 2TB. 3.5 za pc.sata.cenata e za eden hard disk.od swiss.


1.700 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 МКД
31 мај 15:09Hard disk 500GB

Se prodava hard disk 500gb Za kompjuter so satta priklucok Vo ispra...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:28Prodavam hard disk HDD Maxtor 80 GB SATA i DVD ROM

Prodavam socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080M0 D...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 22:33SSD 2TB SABRENT

Prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


12.000 МКД
или предлог цена
30 мај 22:16HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk

Prodavam novi HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk


3.500 МКД
или предлог цена
30 мај 19:033TB,2TB HardDiskovi

Se prodavat hardiskovi vo odlicna sostojba so 100% health, bez bad se...


2.800 МКД
или предлог цена
30 мај 16:50Samsung 970 evo/980/ 990 pro 1TB/2TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd nvme: Samsung 970 evo plus 2tb 7500...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 16:37Prodavam 2.5 SSD Samsung 512 GB i SanDisk 240 GB

Prodavam 2.5 SSD Samsung 512 GB 2.000 denari i SanDisk 240 GB 1.000...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 15:48ХАРД ДИСКОВИ

Контакт: 076200005


30 мај 10:58IDE HDD Seagate 160 Gb 3,5

Продавам IDE ( ATA 100 ) HDD, Seagate 160 Gb, модел ST3160215ACE, со ...


400 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
490 МКД
29 мај 23:42SAMSUNG NVMе CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 case

Нови, со гаранција, фирма. НЕ ОТКУПУВАМЕ или правиме замени со корис...


1.990 МКД
или предлог цена
29 мај 23:05SSD 256 GB NVME

Се продава SSD диск 256GB NVME Можна испорака низ цела Макдонија на ...


1.990 МКД
или предлог цена
29 мај 17:40HDD 10 TB WD

Prodavam hdd 10 tb western ditital


1 МКД
или предлог цена
29 мај 15:35HDD Seagate 500GB 7200RPM 2.5' SATA 6.0Gb/s

Se prodavaat dva X 2 Seagate - ST9500620NS Seagate Constellation.2 ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
29 мај 12:31WD HDD 1TB 7200rpm

Се продава HDD WD 1TB 7200rpm 64mb cache или во замена за ssd


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 01:01HDD,SSD Diskovi

HDD,SSD Diskovi...


1.300 МКД
или предлог цена
28 мај 20:51Hard disk 2.5" Seagate 500 GB

Hard disk 2.5" Seagate 500 GB bez nikakvi problemi.


700 МКД
или предлог цена
28 мај 19:32Hard disk 3.5" WD 500 GB

Se prodava hard disk WD 500 GB bez nikakvi problemi.


600 МКД
или предлог цена
28 мај 19:32HDD 1TB и 80gb за Desktop PC

Се продаваат половни малку користени хард дискови на SATA приклучок з...


По Договор
или предлог цена
28 мај 16:084x HDD 4TB chia 144 plots

078212567


400 €
или предлог цена
28 мај 14:43nVME SSD SiliconPower P34A80 1TB

Продавам nVME SSD SiliconPower P34A80 1TB, PCIe Gen 3x4. Read: 3.4...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 19:05Gigabyte GeForce GT730 2GB DDR3 HDMI/DVI/VGA

Се продава нова некористена Gigabyte GeForce GT730 2GB DDR3 HDMI/DVI/...


4.600 МКД
или предлог цена
27 мај 06:52SSD Kingston 1920GB A400 SATA3

Се продава нов неотпакуван SSD Kingston 1920GB A400 SSD SATA3 со 36 м...


9.200 МКД
или предлог цена
27 мај 06:52HDD WD Black 320gb

Se prodava nov hard disk neupotreben 100% ispraven dozivotna garancij...


399 МКД
или предлог цена
26 мај 18:58SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB PCIe

Se prodavaat SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB novi ne koristeni....


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
26 мај 12:55Crucial SSD P3/ P5 Plus 1TB/2TB/4TB

Se prodavaat poveke modeli na ssd: Crucial p3 1tb 3500 den Crucial p3...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
26 мај 12:54Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам