Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:47Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

Samsung DVD/RW snimaci / снимачи za PC

Се продаваат користени, исправни Самсунг снимачи за ПЦ, следните моде...


400 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Lenovo external Slim USB Portable DVD Burner

Se prodava eksteren dvd rezac Lenovo. Kako nov!!


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 15:21LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 10:34Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 14:49DVD/Reader Writer za Laptop

Super Multi DVD Writer Model GS40N Proizveden 2013 Prethodno kori...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 09:46Hard disk za laptop 1TB

Se prodava hard disk za laptop od 1TB Western Digital model wd10spzx ...


1.200 МКД
или предлог цена
28 мај 19:32prodavam cd

prodavam cd zakompjuter kukisteto sony original japan novo nekoristen...


800 МКД
или предлог цена
27 мај 20:36Prodavam kompjuterski DVD snimaci

Prodavam kompjuterski DVD snimac ASUS DVD-RW ne mnogu koristen vo isp...


500 МКД
или предлог цена
21 мај 22:48HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case

HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case Enclosure For Lapto...


700 МКД
или предлог цена
19 мај 14:50Prodavam dvd rom

Prodavam dvd rom so ide priklucok


100 МКД
или предлог цена
18 мај 21:53poloven dvd

poloven dvd


500 €
или предлог цена
16 мај 20:11Prodavam eksteren DVD rezac marka LG

Prodavam eksteren DVD rezac marka LG. Ispravna sostojba. Komplet so U...


800 МКД
или предлог цена
14 мај 11:51CD/DVD citac

WRITEMASTER CD/DVD citac Info na 075 308 834


20 €
или предлог цена
09 мај 01:07CD ALBUM I 17 CD

KVALITETEN KOZEN NOV CD ALBUM KOMBI ACIJA KOZA TEKSTIL ZA 30 CD SO PA...


200 МКД
или предлог цена
07 мај 15:56Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer

2 нови(неотпакувани): Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer...


1.100 МКД
или предлог цена
05 мај 12:24Maxell DVD-R 4.7GB 16X / 50

Maxell DVD-R 4.7GB 16X 50pcs shrink pack DVD-R is a write-once for...


12 МКД
или предлог цена
02 мај 11:49Maxell CD-R 80min 52X 50S Printable

Maxell ЦД-Р 80мин/700МБ 52х 50парчиња Printable Wide * Wide InkJet...


14 МКД
или предлог цена
02 мај 11:45Prodavam cd citac

Prodavam cd citac. So ide priklucok


100 МКД
или предлог цена
28 апр 00:22Prodavam combo cd dvd citac

Prodavam combo cd dvd citac, so ide priklicok


100 МКД
или предлог цена
28 апр 00:20CD ROM

Se prodavaat 3 CD roma


1.700 МКД
или предлог цена
16 апр 18:55Verbatim DVD Portable

Se prodava nov DVD Portable marka Verbatim Slimline https://www.an...


900 МКД
или предлог цена
04 апр 17:12PRODAVAM SAMSUNG CD/DVD RW

Продавам Samsung Samsung SH-S223 22x DVD±RW DL SATA Drive w/LightScri...


500 МКД
или предлог цена
26 мар 16:03PRODAVAM DVD-CD/RW ZA POSTARI I PONOVI LAPTOPI

POVEKE VIDOVI,SO IDE I SATA PRIKLUCOK


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:12DVD/CD RW Za lap-top

Izvaden od Dell Inspiron N5010. Odgovara na poveke lap-top kompjuteri.


300 МКД
или предлог цена
24 фев 12:52Se prodava dvd rezach

Se prodava dvd rezach-nec corporation model ND-3520A-500den


500 МКД
или предлог цена
20 фев 21:10Cd za desktop kompjuter

LG cd za desktop kompjuter


300 МКД
или предлог цена
05 фев 15:03DVD-RW Hitachi GU70N / Rezac / Режач za lap-top

Исправен изваден од "Dell Inspiron 3521" Hitachi "H-L Data Storage G...


300 МКД
или предлог цена
28 јан 08:44TRI DVD REZACI ZA LAPTOP

Prodavam tri DVD Rezaci za laptopi so SATA priklucoci HP,TOSHIBA i L...


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 16:02Prodavam Dve parcinja DVD-ROM

Za dvete parcinja cenata e 500den. Kontakt moze i Viber.


500 МКД
или предлог цена
29 дек 08:33Polovni DVD, flopy, ruteri, LAN karti, kabli

Razna kompjuterska oprema. LAN karti - 100 denari parce DVD ( b...


1 €
или предлог цена
04 дек 22:02DVD RW Rezaci za Lap Top

1. DVD Writer Model SN-208 – Изваден од Toshiba Lap Top – 600 денари,...


600 МКД
или предлог цена
22 ное 18:07DVD Writer TOSHIBA TS-L632 za laptop - original neotpakuvan

Se prodava nov i neotpakuvan DVD rezac za laptop, originalen DVD Writ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 ное 12:21DVD SNIMAC-SAMSUNG

CENA ZA EDEN- 300 DENARI CENA ZA DVATA- 500 DENARI


300 МКД
или предлог цена
29 окт 15:32PRINCO CD-R 80 min. DVD-R 120 min.

Prodavam novi PRINCO CD-R 80 min.( 29 kom.) ...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:22DVD-RW Hitachi / DVD RW / CD ROM / DVD ROM / Rezac / Режач

Се продава Hitachi DVD-RW за лаптопи. Одлично сочуван. Телефон: 07...


400 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:19Panasonic CD/DVD Читач за Лаптоп

Panasonic квалитетен читач и режач.


10 €
или предлог цена
26 авг 22:50DVD PLEER ZA KOMPJUTER DVD WRITER

Prodavam DVD ZA PC. DVD - RW


300 МКД
или предлог цена
17 авг 19:00External Case for ODD Optical Disk Drive - Novi

USB 2.0 External Case for ODD Optical Disk Drive Caddy DVD Writer 12....


550 МКД
или предлог цена
17 авг 11:32Maxell BD-R BluRay 25GB SL 25 PRINTABLE

Maxell BD-R BluRay 25GB SingleLayer 25pcs INK JET PRINTABLE Optica...


40 МКД
или предлог цена
14 јул 11:53DVD RW - Еxternal USB 2.0 Black Slim Portable Drive

DVD RW - external USB 2.0 Black Slim Portable Drive 1,200 denari. ...


1.200 МКД
или предлог цена
09 јул 18:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам