Подкатегорија:
                   
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Вчера 10:29Промовирано

ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0

ORICO Wireless USB Bluetooth Adapter 4.0 Bluetooth Dongle Audio Recei...


18 мај 23:59Baseus Type C HUB Docking Station

Проверете си на интернет дали одговара со вашиот телефон !!!!! Али...


17 мај 17:4015 мај 16:47Card Reader 42-in-1 od Trust

Prodavam nov nekoristen citac za site vidovi memoriski karticki. U...


300 МКД
или предлог цена
15 мај 16:20PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani adapteri od USB na VGA. Ne se potrebni dra...


15 мај 11:39USB 256 GB Kingston

Funkcionalno bez problemi. Dozvolena proverka..


03 мај 15:31Prodavam Memory stick micro m2 adapter

Prodavam Memory stick micro m2 adapter


30 апр 20:15USB 3.0 - 32Gb flash drive - 2 in 1 - stick + OTG Type C

- WANSENDA USB Flash Drive 2 IN 1 USB3.0 & Type C OTG Pen Drive 32GB....


27 апр 11:48Bluetooth USB Dongle

Bluetooth USB Dongle


23 апр 14:01Čitač za kartički GEMBRID

Čitač za kartički GEMBRID


23 апр 14:01USB Hub Razmnozuvac

prodavam usb c hub razmnozuvac. za maksimalen efekt, videte ja listat...


2.000 МКД
или предлог цена
17 апр 15:09USB 2.0 - 64Gb flash drive - 2 in 1 - stick + OTG Type C

USB Flash Drive 2 IN 1 USB 2.0 & Type C OTG Pen Drive. Ова е USB O...


10 апр 01:28Se prodava USB LAN za povrzuvanje na mrezen kabel

USB LAN Povrzuvanje na mrezen kabel preku USB port na PC ili Laptop.


07 апр 11:23Novi usb stickovi, stick so 256g, 512g, 1TB, 2TB

Prodazba na novi USB stikovi so 256G, 512G, 1TB i 2TB, za poveke info...


06 апр 05:47ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


26 мар 08:48usb zvucna karta

prodavam nova usb sound card


23 мар 13:39ZIFY - USB STICK M614 16GB SO VAS KOD I INTEGRIRANA BATERIJA

- PRODAVAM NOVI GERMANSKI USB STICK M614 SO 16GB MEMORIJA SO STAVANJE...


22 мар 09:28PRODAVAM NOVII PCE164P-N03 USB RISERS

PRODAVAM NOVII PCE164P-N03 USB RISERS, NEOTVARANI, SPAKUVANI VO ZIP...


600 МКД
или предлог цена
20 мар 16:07SD i micro sd card so adapteri

Original.


По Договор
или предлог цена
16 мар 22:18USB Sound card Звучна карта

Посилен звук од onboard звучна Автоматски ја наоѓа Windows


11 мар 17:39usb zvucna kartica

Ako ne raboti zvucnata karticka na vasiot desktop ili laptop kompjute...


10 мар 16:20hdmi kabel 10 m 20 m

hdmi kabel 20 metri 1200 denari hdmi kabel 10 metri 4k 1200 dena...


25 фев 12:57Bluetooth 4.0

Novo Menuvam za micro sd card 64gb


По Договор
или предлог цена
13 фев 11:48Samsung USB 64gb 3.1flash drive

Novo.


1.400 МКД
или предлог цена
07 фев 10:56Usb port

Plocata e ispravna


16 јан 16:20Wireless USB Tastatura model k-03 + Wireless maus

NOVO! Wireless USB Tastatura model k-03 + Wireless maus CENA 700 de...


13 дек 23:33MicroSD KARTICA KARTICI MEMORISKI APACER FULL HD TF ADAPTER

APACER брзи и високо-квалитетни мемориски карти MicroSD комплет со TF...


07 дек 11:18USB to IrDA adapter

Некористен адаптер, доаѓа со кутија и цд. USB 2.0


04 дек 14:50USB 3.0 4 Port HUB 5Mbps High Speed Controller - Novi

4 Port USB 3.0 High Speed 5Mbps HUB Controller Second Generation Sup...


650 МКД
или предлог цена
15 ное 11:37USB, Stick, Stickovi so 2000GB, 2TR

Prodavam novi odlicni usb stikovi so 2T, 2000gb, CENA FIKSNA - 2500de...


12 ное 10:45Verbatim MyMedia USB Drive 64GB Stick - Novi

Keep your data with you - MyUSB Drive from MyMedia is a cost effectiv...


350 МКД
или предлог цена
11 ное 15:10USB On-The-Go (OTG) - 64Gb 2.0 - USB (obicno) + USB Type C

Ова е USB On-The-Go кое се прикачува на Android mobilen кој подржува ...


30 сеп 21:10Verbatim MyMedia USB 2.0 Drive 32GB Stick - Novi

eep your data with you - MyUSB Drive from MyMedia is a cost effective...


280 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:10DataTraveler Exodia USB Flash Drive

🟢USB 3.2 - 64 GB 🟢DataTraveler Exodia USB Flash Drive ___________...


03 јул 13:40Natec Флеш меморија - 32 GB

🟥USB 2.0 ✅Natec Флеш меморија - 32 GB ✅Natec flesh memori - 32...


02 јул 14:28Wansenda USB 32 GB

Ново некористено метално USB. Водоотпорно и отпорно на удари. Чита и ...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 10:52Додатна картичка за 4 usb - USB контролер Gembird UPC-20-4P

Додатна картичка за 4 usb приклучоци Gembird UPC-20-4P Windows M...


02 јун 10:32USB Sound card Звучна карта

Посилен звук од onboard звучна Автоматски ја наоѓа Windows


16 мај 13:03Wi-Fi USB

🔴 Wi-Fi USB 🔴 🔷Приклучете го, заборавете го! 🔷Lidheni dhe harro...


16 мар 12:41Prodavam Vga to Usb

Prodavam Vga to Usb. Raboti i na Windows 10


01 мар 06:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам