Подкатегорија:
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB Графички

Се продаваат 15 графички ASUS nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB с...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 13:00Промовирано

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:47Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 11:47Промовирано

Deepcool DN 550

Prodavam ispravno napojuvanje Deepcool DN 550


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 20:51Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze

Исправно напојување Cooler Master MasterWatt 750W, 80Plus Bronze C...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:03  НОВ ОГЛАС

LC Power 1000M V2.31 - Super Silent Modular - 80 Gold Plus

Се продаваат нови LC Power 1000M напојувања Specifications: 1000 ...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38PSU - Gigabyte G750H - 750W - 80 Plus Gold

Prodavam polu-modularno napajanje nepuna godina raboteno, kako novo v...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:49ATX Napojuvanje PSU 330W напојување

ATX Napojuvanje PSU 330W


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Napojuvanje PSU 200W напојување

mATX Napojuvanje PSU 200W димензии: 130mm x 62mm x 150mm конектор...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:19Napojuvanje PSU za Desktop, 500-550W, Napojuvanja

Se prodavaat Napojuvanja PSU za Desktop 500-550W, ispravni i testiran...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:57Gigabyte P850GM

Se prodava napojuvanje, mnogu malku koristeno vo ispravna sostojba


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44Napojuvanja za PC / напојувања за ПЦ

Се продава ново некористено напојување POWER BOX 700W со 24 пински ко...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Napojuvanje PowerBox 700W

Prodavam ispravno napojuvanje PowerBox ATX-700W izvadeno od kukjiste,...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 22:43Cooler Master MasterWatt Lite 600W

Kako novo.


2.800 МКД
или предлог цена
31 мај 20:29PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-5 год гаранција 2. COOLERMASTER ELITE V3 50...


2.290 МКД
или предлог цена
31 мај 16:52Rig mining psu napojuvanje 1200W

Napojuvanje za rig so 6kabli komplet Imam rig so istoto napojuvanje ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
31 мај 13:27Se prodava napojuvanje socuvano ispravno

Se prodava napojuvanje socuvano ispravno


1 МКД
или предлог цена
31 мај 12:33Napojuvanja Gigabyte, Sharkoon, nJoy

Се продаваат повеќе напојувања користени во конфигурации, купени нови...


1.800 МКД
или предлог цена
30 мај 21:24be quiet Straight Power 11 Platinum 1200W

prodavam napojuvanje za pc 1200w platnium so garancija do 09.10.2023 ...


240 €
или предлог цена
30 мај 20:57Expert Power Control 8210

Gude Expert Power Control 8210 Eztra cena na broj 071384092


1 €
или предлог цена
30 мај 14:01Napojuvanje PSU , 1200W BE Quiet! Straight Power 11 80+ Plat

Novo ne otpakuvano napojuvanje 1200W BE Quiet! Straight Power 11 80...


12.500 МКД
или предлог цена
30 мај 13:37Napojuvanje 850w power box novo

Novo napojuvanje nekoristeno


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 12:39Cooler Master MWE 700W 230V - V2, 80 PLUS

Исправно напојување Cooler Master MWE 700 WHITE 230V - V2, 80 PLUS ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 08:17NAPOJUVANJE DEEPCOOL DQ750ST 80 GOLD 750W

Kako novo malku koristeno


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 21:40Напојување CCIVO 500W

Се продава Напојување CCIVO 500w, исправно. Котакт лице. Александар...


500 МКД
или предлог цена
29 мај 21:16Akasa M.2 PCIe Adapter

Se prodava pcie m2 nvme adapter


800 МКД
или предлог цена
28 мај 14:28Cooler Master V1000 GOLD

Modularno napojuvanje 1000w Doagja so site kabli


5.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:53Cooler Master 750w 80+ bronze semi modular

potpolno ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:15Prodavam modularno GIGABYTE B700H napojuvanje

Napojuvanjeto ne e mnogu koristeno, se prodava poradi toa shto kupiv ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
28 мај 10:02Odlicna mreza za kompijuter

Prodavam dve super mrezi za kompijuter,cena povolna,dvete mrezi 1400 ...


700 МКД
или предлог цена
27 мај 20:36BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
27 мај 16:58NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
27 мај 16:56Napojuvanje 450W PSU Gembird

Продавам користено напојување, целосно исправно, марка Gembird. Цена ...


600 МКД
или предлог цена
27 мај 15:03Napojuvanje 1000W Deepcool Gold

СЕ ПРОДАВА - напојување Deepcool PQ1000M 80 Plus Gold Rated, 1000W. ...


9.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO

GIGABYTE P750GM…..NOVO….NOVO…kutija,celofan,neotvoreno


4.500 МКД
или предлог цена
26 мај 02:0760W Magsafe2 - napojuvanje adapter polnac za Macbook Air/Pro

Prodavam upotrebuvan polnjac za Macbook Snaga 60W 16,5V 3,65A Mags...


800 МКД
или предлог цена
25 мај 17:01NAPOJUVANJE DEEP COOL DA600 BRONZE

Напојување DEEP COOL DA600 80PLUS BRONZE novo !! 600 W реални! OM...


3.800 МКД
или предлог цена
25 мај 14:47Baterija za Dell latitude e7440/7450 i dr modeli

Nova orginalna


4.000 МКД
или предлог цена
25 мај 12:32PSU 1000W Gigabyte P1000GM

Se prodava napojuvanje mnogu malce koristeno, okolu 6 meseci vo odlic...


8.000 МКД
или предлог цена
25 мај 09:54Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
24 мај 11:34nov adapter za lap top dell so oznaka dell pa3e

nov so kutija


2.500 МКД
или предлог цена
24 мај 11:31UPS NAPOJUVANJA EATON APC

Se prodavaat povekje vidovi ups napojuvanja so i bez akumulatori. Po...


1 €
или предлог цена
24 мај 11:27Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам