Подкатегорија:
                   
420 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

4K DisplayPort to HDMI-compatible Adapter Converter

Nov neupotreben. Adapter od DP na HDMI, ali ne i obratno.


Денес 09:09PCIe Adapter Roline, NOV, 2xSATA + 2xM.2 slot

Nov PCIe Adapter Roline, 2xSATA 2xM.2 slot. Sata 3.0. Kupen od SET...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:29VGA KABEL

Prodavam nov vga kabel


Вчера 15:14Mouse wireless hp z3700 white

So garancija od neptun


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Вчера 10:43RGB TASTATURA

Nova tastatura so rgb svetlo, mek klik Tel. 071 264 065


Вчера 10:39Gembird Keyboard Mouse

Gembird set tastatura i gluvce, novi 1 mesec koristeni


15 мај 22:06Natec Keyboard Mouse

Natec stingray set tastatua i gluvce, novi eden mesec koristeni


15 мај 22:02Оригинален Apple Mini Displayport to VGA Adapter

Оригинален Apple адаптер за поврздување на монитор или проектор со Ma...


1.290 МКД
или предлог цена
15 мај 14:09Оригинален Apple Mini Displayport to DVI Adapter

Оригинален Apple адаптер за поврздување на монитор или проектор со Ma...


1.290 МКД
или предлог цена
15 мај 14:09PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni usb hub razmnozuvaci 4 portni. Ekstra cena ...


149 МКД
или предлог цена
15 мај 11:39SteelSeries Prime Gaming Mouse

Продавам нов неотпакуван гејмерски маус - SteelSeries Prime.


1.800 МКД
или предлог цена
15 мај 11:31Razer DeathAdder v2 Mini Gaming Mouse

Продавам нов неотпакуван Razer DeathAdder v2 Mini


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:31CoolerMaster Storm QuickFire TK (CherryMX Red Switches)

Како што гласи огласот, се продава механичка тастатурата која е во од...


2.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 МКД
15 мај 10:28Logitech G815 (GL Tactile Switches) (Mechanical keyboard)

Тастатурата е во беспрекорна состојба , користена многу краток период...


15 мај 10:28M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal Converter...


14 мај 20:51Prodavam Apple usb-c multiport adapter i usb-c kabel

Adapterot e prodaden. Isto imam i originalen kabel usb-c od 1 metar ...


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
14 мај 11:40MARVO KG910 Gaming Keyboard

KG901 TKL Mechanical Gaming Keyboard One of our most compact keyboa...


14 мај 10:54RAZER TRON Gaming Keyboard Mouse novi

RAZER TRON Gaming Keyboard + Mouse wired novi (detachable left or r...


13 мај 23:05Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


8.000 МКД
или предлог цена
13 мај 09:49KVALITETEN SILIKONSKI VGA KABEL MONITOR

KVALITETEN PRFESIONALEN SILIKONSKI VGA KABEL ZA MONITOR SIMENS SO...


12 мај 20:53DVE TASTATURI GENIUS

DVE TASTATURI GENIUS KAKO NA SLIKITE EDNA CRNA EDNA BELA CRNATA E GL...


12 мај 20:52Apple Thunderbolt to FireWire 800 Adapter A1463

Apple Thunderbolt to FireWire 800 Adapter A1463


По Договор
или предлог цена
12 мај 13:33Mini Wireless Keyboard with Touchpad & backlight - Novi

Mini Wireless Keyboard with Touchpad & backlight Mini 2.4GHz 3-col...


550 МКД
или предлог цена
12 мај 11:44Bluetooth Apple maus A1016 i tastatura A1197

Prodavam set maus i tastatura Apple bluetooth, ispravni i mnogu malku...


2.300 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.800 МКД
11 мај 21:30TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


11 мај 11:56tastatura microsoft wedge mobile keyboard bluetooth-original

tastatura microsoft wedge mobile keyboard bluetooth-kako nova.original


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
10 мај 15:48Silicon keyboard

Koristeni vo perfektna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 00:18Mini tastatura wireless

Dve za 1300den Poveke od dve za 600den od parce I8 Wireless 2.4GH...


08 мај 19:01ORGINALNI POLNACI ZA SITE LAPTOPOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT ORGINALNI POLNACI ZA SITE VRSTI NA LAPTOPOVI: DELL HP...


08 мај 08:23КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


07 мај 13:09MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


06 мај 14:17Nov gaming mouse Natec Genesis

Mausot e Nov nekoristen I spakuvav vo kutija. Model g55. Cenata e fik...


05 мај 12:41Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Kvaliteten golem Logitech touchpad. Mnogu kratko koristen. Na novo ko...


05 мај 12:32Power kabli za PC

strujni kabli za kompjuter


05 мај 09:43Prodavam Logitech K800 so mouse MX dark field

Tastatura Logitech so mouse MX dark field . Imaat adapter usb . Mouso...


04 мај 11:15Prodavam Logitech K800 tastatura so mouse M310

Tastatura I mouse Logitech so unifying adapter usb .


04 мај 11:12Logitech MK235

Продавам сет од глувче и тастатура - Logitech MK235, користен 1.5 год...


1.400 МКД
или предлог цена
04 мај 10:28Razer Cynosa Chroma Gaming Keyboard

Продавам тастатура Razer Cynosa Chroma, користена околу 1 година. Се ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 10:26SteelSeries QCK Prism

Продавам Steelseries QCK Prism, 320x270mm. На подлогата има знаци на...


1.200 МКД
или предлог цена
04 мај 10:24Tastatura Redragon K552 Kumara black

Продавам малку користени механички тастатури Redragon K552 Kumara bla...


04 мај 10:14Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам