Подкатегорија:
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Денес 13:16Промовирано

Pinnacle Systems - Додаток за ПЦ

Pinnacle Systems Додаток за персонален компјутер и додаток за во ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

Читач на Картици за Компјутер

Одличен додаток на вашето куќиште и компјутер. Читач на картици за ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:38  НОВ ОГЛАС

I7 8700K + MATICNA PLOCA I COOLER

INTEL I7 8700K MSI MPG Z390 MOTHERBOARD MSI CORE FROZR XL za po vi...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 17:27DELL DOCK STATION WD15 k17a001 USB Type-C

Display / Video: 1x HDMI; 1x VGA; 1x Mini DisplayPort. Networking Dat...


2.490 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34Wacom Intuos Pro Paper L Wireless PTH860P 28000 Denari

Tabletot e skroz nov so torbata zaedno cenata e 28000 den bez nea 270...


28.000 МКД
или предлог цена
17 мај 23:29Convertor HDMI to VGA

Convertor HDMI to VGA


500 МКД
или предлог цена
17 мај 12:01External USB 2.0 to 3D Virtual Audio Sound Card Adapter

Nova neoupotrbena.


250 МКД
или предлог цена
17 мај 09:09External 7.1 Channel Audio Sound Card Adapter

Nov neupotreben.


250 МКД
или предлог цена
17 мај 09:09Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
16 мај 18:09Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
16 мај 18:09Arduino Uno, Mega 2560, Node MCU, RTC, MicroSD

Site se novi: Arduino Uno --------------------> (Prodadeno) NodeM...


2.400 МКД
или предлог цена
14 мај 16:02servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:53Ладилник за лаптоп

Logitech Cooling Pad N100


500 МКД
или предлог цена
13 мај 21:12Делови (во пакет)

Цена на парче : * * * * * * * * * * * * * * Маус (Бежичeн) Logitec...


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 15:52RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
11 мај 09:17Cooler Master Pc Fans Argb

se prodavaat kuleri za kompjuter Cooler Master mnogu malce se koriste...


По Договор
или предлог цена
11 мај 08:19NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
10 мај 18:30USB do Ethernet adapter - Gembird

prodavam nov ne otvoren ornignalen adapter od usb do ethernet kupen ...


300 МКД
или предлог цена
07 мај 14:28Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 13:09Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мај 11:04Ups East se prodava

Ups East 1320w, Mnogu malku koristen, kupen od Setec, dve novi bateri...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 12:56Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn

Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn plastiki polnaci ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 10:11Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
04 мај 10:14Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


600 МКД
или предлог цена
03 мај 11:30DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate


2.790 МКД
или предлог цена
02 мај 06:57DRZACI ZA DISPLEI ZA LAPTOPI - POVEKE MODELI

cenite se razlicni vo zavisnost od modelot


15 €
или предлог цена
30 апр 21:12Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
30 апр 21:09Cpu liquid cooler milestorm 240t

Nov vo kutija ne koristen 077519179


3.200 МКД
или предлог цена
30 апр 09:38Неупотребувана роба од затворен дуќан

Нови, генерациски постари артикли останати по затворање на дуќан. Се...


3.000 МКД
или предлог цена
27 апр 19:44Se prodavaat delovi za kompjuter

Se prodava cel set na maticna ploca vo nea ima i7 3600 3.4Ghz i 8gb r...


12.000 МКД
или предлог цена
27 апр 16:11prodavam barkod citaci

prodavam kompjuterski bar kod citaci so usb i ps2 priklucok.(laserski...


1 €
или предлог цена
27 апр 13:34Prodvam Laptopovi i Destop kompiuteri

Prodavam: 1. Laptop Compaq ; 2. Laptop Asus (bez grebnatinka kako...


1 МКД
или предлог цена
24 апр 10:28RAM Memorii za Laptop I Desktop

RAM Memorii za Laptop I Desktop DDR, DDR2, DDR3 od: 1GB 2GB 4GB


1 МКД
или предлог цена
23 апр 12:55Се за вашиот лаптоп на едно место Lab-Tech Electronic

Display, Tastatura, adapter, invertor, drzaci, plastiki, cooler, bate...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 12:54Baterii za site tipovi na laptop kompjuteri novi i polovni

POLOVNI BATERII SAMO NA LICE MESTO, SO PRETHODNO VKLUCUVANJE VO LAPTO...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 12:53Dell Docking station

Dell doc station so kabel i adapter orihinalni za 4K Display DELL K...


40 €
или предлог цена
22 апр 17:56Dodatok glava za polnac adapter za Macbook laptop

dodatok za steker 220V za adapter za macbook


300 МКД
или предлог цена
16 апр 21:39ODLICNA BATERIJA ZA ACER ASPIRE G serija

Prodavam baterija od acer aspire 5750G baterija drzi 2 i pol sati. ...


1.200 МКД
или предлог цена
15 апр 18:54VGA kablel kabli debeli kvalitetni razni dimenzii

Prodavam polovni Develi vga kabli, kvaliteni. Ima poveke dimenzii, to...


300 МКД
или предлог цена
13 апр 16:57Prodavam graficki karti amd i nvidia

Ponudi za karti sto ima na lager od novi i koristeni kako i za konret...


По Договор
или предлог цена
13 апр 14:02Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам