Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 ДОАЃАМ НА ПОВИК. БРЗА,ТОЧНА И ПРОФ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:42SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 11:53Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,1 10,11 i LInux

Instalacija na kompjuteri so Windows XP,7,8.1,10,11,Linux Ubuntu,Debi...


400 МКД
или предлог цена
Денес 08:28УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ :070965995 НА ПОВИК ВАШЕ Е САМО ДА НЕ ПОБАРАТ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:19Servis za Vasiot Kompjuter.

Sekakov vid servisi. Kontaktirajte ne . VIBER


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

01 јун 18:58ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

01 јун 11:59WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
31 мај 16:43Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na LEGALEN WINDOWS I OFFICE kako i site p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 мај 15:01ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 мај 11:56Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

31 мај 10:15INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

30 мај 11:42Windows 11 Licenci

Se prodavaat originalni licenci za Windows 10 i 11 Home/Pro Requir...


699 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
700 МКД
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

29 мај 12:11ПОПРАВКА И ИНСТАЛАЦИА НА НОВИ ЛАПТОПИ И КОМПЈУТЕРИ НА ПОВИК

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС НА ПОВИК ТЕЛ:078202985 ЕДИНСТВЕНО НИЕ: ДОАЃ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

29 мај 11:08Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
29 мај 10:34Formatiranje,Preinstalacija na Kompjuteri i Laptopi

Barajte me na viber... Format,Formatiram,Formatiranje,Preinstalacija ...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 20:51Сервис и Преинсталација на Компјутери

1. Професионална инсталација преинсталација Сервис и одржување ...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 11:01INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 12:36ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:29Preinstalacija / preinstaliranje na Windows 7, 8, 8.1, 10

Вршам инсталирање или форматирање (Windows 8, 8.1, 10, Linux) на комп...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 22:00Preinstalacija Formatiranje Windows 10

Ako vi e potrebno cistenje od virusi,formatiranje , preinstalacija ,n...


500 МКД
или предлог цена
21 мај 19:39BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10,ANTIVIRUS I DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

20 мај 15:24PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

20 мај 12:12INSTALIRANJE NA SKOJ VID NA WINDOWS

INSTALIRANJE NA SEKOJ VID OPERATIVEN SISTEM hp,Windows 7,8 10,11 V...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

20 мај 08:39VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:55Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 мај 09:59Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
15 мај 21:21Instalacija | Preinstalacija | Windows XP, 7, 8, 10, 11

Преинсталација, Инсталација на десктоп и лаптоп компјутери со Windows...


500 МКД
или предлог цена
09 мај 10:49WINDOWS 11 I 10 NA USB

Imate problem so instalacija na WINDOWS 11 na postari masini jas go ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

05 мај 02:03Best Professional installation of Windows,Office.Antivirus

Best professional installation of Windows XP, 7,8,8.1,10, with the i...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

04 мај 10:56SIGUREN I PROFESIONALEN,IT SERVIS -SASO

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Deskto...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

03 мај 13:35INSTALACIJA NA WINDOWS 7 i 10

Instalacija na Windows 7, 10 i 11 Cistenje i redoven servis na laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 мај 20:19Formatiranje, Instalacija na OS na PC i Laptop

Вршиме форматирање на ПЦ, лаптоп инсталација на секаков вид на софтве...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

29 апр 16:22Formatiranje na kompjuteri, windows, microsoft office

Formatiranje na kompjuteri Instaliranje na licenciran windows 10 Inst...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

11 апр 23:11PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

05 апр 11:47Instaliranje na operativni sistemi

Instaliranje na operativni sistemi i virtuelni masini.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 17:22Instaliranje na Windows 10

Instaliranje na Windows 10 operativen sistem i osnovni programi za ra...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 17:14Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање

Инсталирање на сите Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10 ...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 01:41INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 мар 17:18Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
07 фев 23:05Formatiranje, Instaliranje Windows na Kompjuter, Laptop, PC

Вршиме професионално форматирање на лаптопи во најбрз можен рок со Wi...


400 МКД
или предлог цена
07 фев 16:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам