Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 12:04Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Programski - softverski resenija za vasiot biznis

Gotovi programi - softveri za : - Materijalno rabotenje vo trgovski ...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:24Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:20Se prodava oglasnik AUTO.NETMK

Se prodava oglasnik auto.net.mk so domaini. Povekje informacii na 07...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

18 мај 20:02Softver za fakturi - programa za fakturi - fakturko

Софтвер за креирање на фактури "Fakturko". Програма за креирање на и...


70 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Бизнис

18 мај 10:44Programi za prodavnici, magacini, kafani, knigovodstvo

PRODAVNICI -Artikli -Komintenti -Priemnici -PLT Obrazec -Fiskaln...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Бизнис

16 мај 08:27Softver za vodene na servis na avtomobil

Софтвер за водење на сервиси на автомобили ви овозможува брзо лесно и...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Бизнис

02 апр 13:57Евиденција во менувачница потребна за Народна банка

Менувачко работење Програмата го покрива оној дел од работењето на м...


18.000 МКД
или предлог цена
27 фев 19:38Софтвер за посредници за недвижности

Софтвер за посредници за недвижности. Повеќе информации на следнио...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

22 дек 15:07SendBooster - софтвер за рекламирање преку емаил пораки

SendBooster е софтверска апликација за испраќање на емаил пораки до а...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

08 дек 17:46Profesionalen softver bez ednokraten nadomest

Profesionalen softver 1.Korisnici: Apteki, prodavnici, restorani, g...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

04 сеп 11:54WEB PRODAVNICA

Web prodavnica za naracki preku Internet od doma za da se zgolemi ser...


150 €
или предлог цена
29 мај 23:10PRODAZBA NA SOFTVER PROGRAM ZA KUJNI

ПРОДАЖБА НА АПЛИКАЦИИ ЗА ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ НАЈЕВТИНО НА НАШИОТ ПАЗАР...


3.000 МКД
или предлог цена
03 мај 16:01Web strana Веб страна и Elektronsko meni

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕ 💲 Цена на цело...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

28 дек 17:35Изработка на Електронско бесконтактно мени со QR код

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕ 💲 Цена на цело...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

15 дек 12:23Preinstalacija i formatiranje na kompijuteri Windows:7,8,10

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


400 МКД
или предлог цена
07 дек 14:02Најсовремен софтвер за фирми Infoproject

Infomatrix *** Бизнис Херој *** Infoproject *** Комплетен ERP софт...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 мар 13:00Tower 7

Tower 7, application for static and dynamic structural analysis, conc...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

13 јан 00:50ПРОДАЖБА И ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЈУТЕРСКИ ПРОГРАМИ

Изработка на професионални компјутерски програми од областа на : -...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Софтвери / Бизнис

13 ное 13:00trki so kucinja 8 so konji 8 so kucinja 6

trki so kucinja 8 so konji 8 so kucinja 6 perfektno tocna i so site ...


400 €
или предлог цена
19 јул 19:26Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:45Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:44Maxsoft E-Menu

Електронско мени е замена на класичното хартиено мени со многу подоб...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Бизнис

07 мај 12:38Сметководствен програм ИНФОС

Контакт: Илија 070 / 351-140 vidoevski_in@yahoo.com 1. Основни ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

01 апр 11:30Mining rig

Mining rig 580 so 1 god garancija


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Софтвери / Бизнис

11 фев 13:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам