Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 12:04Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Prefrluvanje svadbi od DVD na USB

Prefrluvanje svadbi ili drugo od DVD na USB ili HARD DISK, 250den od...


250 МКД
или предлог цена
Неготино

Софтвери / Останато

Вчера 21:53  НОВ ОГЛАС

Squad PC igra !!!!!!!!!!!!!!!

Prodavam Squad PC igra original za bedni 600 denari. Javete te se na...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

Вчера 13:03Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

17 мај 17:23Format Instalacija Cistenje Virusi .Windows, Office

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

17 мај 10:20Google Adsense + Website

Се продава вебсајт стар 5 години со дизајн, статии и структура, без н...


1 €
или предлог цена
14 мај 09:37Google Adsense Account

Се продаваат 2 потполно нови и неупотребени Google Adsense акаунти. ...


250 €
или предлог цена
14 мај 09:37INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII EKSTRA CENA

INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII I RADIA KINESKI ANDROID R...


300 МКД
или предлог цена
08 мај 11:28MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
07 мај 11:11Забрзајте го вашиот лаптоп до 10 пати со SSD Диск

Забрзајте го вашиот компјутер или лаптоп до 10 пати со вградување на ...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

06 мај 08:47Program za mini market, kafic, rodavnica, kolonijal

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за в...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Останато

05 мај 14:24kompjuterski programi, software, softver, licencirani so kra

Snimanje na bilo kakov vid na programi za pc windows xp, vista, 7, 8,...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Софтвери / Останато

12 апр 18:29Форматирање и преинсталација на вашиот (Desktop ,Laptop)

- Форматирање / преинсталирање на вашиот компјутер (десктоп, лаптоп)....


600 МКД
или предлог цена
02 апр 16:19PROGRAMERI PAYTHON

PROGRAMERI ZA PYTHON ( PINE SCRIPT) OSNOVNI POZNAVANJA NA BLOCKCHAI...


1 €
или предлог цена
25 фев 11:43Scania Multi 2020 Full (СОФТВЕР ЗА СКАНИЈА)

Scania Multi е софтвер кој содржи целосни информации за резервни дело...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Останато

08 ное 21:22Windows 10 Pro Лиценца

Доживотна Лиценца за Windows 10 Professional


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Останато

30 окт 16:56Instalacija na WINDOWS za cela Makedonija po KARGO

Vrsam Profesionalna Instalacia na licenciran Windows Office Antivirus...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

30 јул 19:06PROGRAM/ПРОГРАМ PROGRAMI/ПРОГРАМИ/СОФТВЕР/АПТЕКИ/АПТЕКА

Програм со најновите измени за работа со ФЗО Сите измени се вклулче...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 20:25Softver za citanje na SD karticka

Софтверот овозможува промена на нова ДДВ ставка од 0% во 10% со лесна...


1.000 МКД
или предлог цена
09 фев 00:15instalacija windows xp.7.10

instaliranje windows xp..7..10.. na vasiot laptop ili desktop i prom...


300 МКД
или предлог цена
21 дек 17:58WEB SAJT-WEB DIZAJN

Internet prodzbata vo 2020 e momentalno e najprofatibilen biznis, zat...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Останато

22 окт 09:00NAJNOVO NA PAZAROT WI-FI

Novo na pazarot vo Mk wi-fi mrezno povrzuvanje go prodavam ili menuv...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

17 мар 12:59Mining masini

Rig mining Se prodavaat 3 mining rig za crypto valuti, vkupno kap...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Останато

03 мар 16:08Боинтсофт вработува PHP Developer(s)

Боинтсофт е во потрага по талентирани и мотивирани PHP девелопери кои...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Останато

25 сеп 09:37Instaliranje navigacija NAVIGON EUROPA

Instaliranje na najdobrata navigacija za site mobilni telefoni i tabl...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

20 јул 15:01Vrakanje Izbrisani Podatoci od Hard Disk ,SD,Telefon

Profesionalno servisiranje Vrakam podatoci od izbrisani formatirani k...


50 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

20 јун 09:36Steam Account

Se prodava steam account star 2god na nego gji ima cs go gta 5 euro ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Останато

23 апр 17:51Firmata AMT Vrsi servis na vasite Kompjuterski Komfiguraci

Реинсталираме компјутери со Windows XP, VISTA, Windows 7 и најновиот ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Останато

28 мар 16:30Se prodava XBOX 360

XBOX 360 зачуван како нов 10/10 Има 11 игри кои се (HALO 3 Lego Dime...


9.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:02Formatiranje Instalacija na Windows XP,7,8.8.1

Formatiranje i instalacija na Windows 7;10 Profesionalna preinstalac...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Останато

15 фев 21:28Kompjuter+Monitor

Maticna Ploca:GIGABYTE - GA-H67MA-USB3-B3 Procesor: intel{R} Core{TM...


27.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Останато

24 јан 19:39Kreiranje na password protected usb drives

Kreiranje na super sigurni usb flash drives via naj sigurnite algorit...


1.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:45SOFTVER ZA KONTROLA NA KOMPJUTER FACEBOOK MESENGER DETEKTIV

SOFTVER ZA KOMPJUTER I LAPTOP Softver koj se instalira na kompjut...


4.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

31 авг 21:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам