Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mouse Razer Naga Trinity Ergonomic MOBA / MMO Gaming Optical

Razer 5G optical sensor with true 16,000 DPI. Up to 450 inches per s...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
18 мај 13:00Промовирано

Apple AC Adapter Charger A1021 65W Genuine

Originalen Polnač za Apple MacBook dobro očuvan, raboti odlično!


Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADP-40NH B 20V, 2A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2A Цена:800...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59Polnac(adapter)za ASUS laptop9V-3.42 A - VOOPSTO NE KORISTEN

Полначот не е воопшто користен Праќам по карго Цена фиксна 800 ден. ...


Вчера 13:03ADAPTERI,POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Prodavam poveke vidovi na originalni polnaci za laptopi,asus,dell,ace...


Вчера 08:51Prodavam originalni adapteri, polnaci za lap top kompjuteri

Prodavam origini polnaci za laptopi -Sony 19.5v, 4.7A, 90W konektor ...


Вчера 08:15ADAPTERI 12V/1A 12V/1.5A АДАПТЕРИ

Adapteri za poveke nameni, za video nadzor, switcovi, ruteri...... 12...


100 МКД
или предлог цена
18 мај 11:30Original polnac za HP Laptop 19.5V, 2.31A, priklucok 4.5x3.0

Se prodava Original polnac za HP Laptop 19.5V, 2.31A, priklucok 4.5x3...


18 мај 11:15ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 11:25Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
16 мај 22:19Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


16 мај 21:31Nov polnac / adapter 12V , 5A

*** Za informacii posle 16:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Pow...


400 МКД
или предлог цена
16 мај 21:30ORIGINALEN Adapter za Sony laptop 19.5V 3.3A

Продавам оригинален адаптер 19.5V 3.3A за Sony лаптоп.Тестиран во 10...


1.200 МКД
или предлог цена
15 мај 19:45NOV ORIGINALEN LENOVO ADAPTER 20V 4.5A

Продавам нов оригинален адаптер 20V 4.5A за Lenovo лаптоп.


1.200 МКД
или предлог цена
15 мај 19:44NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


800 МКД
или предлог цена
15 мај 19:44Продавам универзален полнач со повеќе приклучоци

Продавам универзален полнач за лаптоп, одговара на сите типови на лап...


25 €
или предлог цена
15 мај 10:35Original polnac za Asus 19V, 3.42A (Toshiba, Fujitsu, Msi)

Se prodava Original polnac za Asus 19V, 3.42A, priklucok 5.5x2.5mm(od...


15 мај 09:44Original polnac za Asus 19V, 2.37A (Toshiba, Msi, Lenovo)

Se prodava Original polnac za Asus 19V, 2.37A, priklucok 5.5x2.5mm (o...


15 мај 09:39Dell USB-C Polnac Nov 65W

Kupen vo amerika Dell Laptop Charger 65W Watt USB Type C AC Power Ad...


1.600 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 МКД
14 мај 12:06ASUS ADAPTER POLNAC 19V 6.32A ZA GAMER gejmer

Polnac za laptop Asus Gamer, napon 19V i struja 6.32A.


13 мај 17:30Polnac za Acer

Se prodava polnac za Acer Output: 19v -2.37A DC Size: 5.5*1.7


13 мај 09:49Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A

Se prodava Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok so igl...


13 мај 08:39ADAPTERI,POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

PRODAVAM POLNACI,ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,NOVI I POLOVNI. VO...


10 мај 09:31TOSHIBA polnac (adapter) za laptop 19V, 3,95A

Продавам половен TOSHIBA полнач во одлична работна состојба output: ...


800 МКД
или предлог цена
09 мај 20:53Polnac 280W 20V 14A AC za ASUS ROG G703GX

280W 20V 14A AC Charger for ASUS ROG G703GX-EV017FR, G703GS-WS71, G70...


4.000 МКД
или предлог цена
08 мај 15:54Original DELL Adapter 19.5V

Poloven Originalen DELL Adapter 19.5V


800 МКД
или предлог цена
08 мај 14:36Samsung Adapter za Monitor / адаптер за монитор

Orginalen adapter za struja za Samsung Monitori. 14v - 1.79 A


500 МКД
или предлог цена
08 мај 14:10Polnac adapter za acer 19V 3.42A

Se prodava polnac za laptop 19V 3.42A Vo ispravna sostojba Prakj...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 12:17Polnac adapter za lenovo 20V 2.25A

Polnac za lenovo Vo ispravna sostojba Prakjam inpo kargo


600 МКД
или предлог цена
08 мај 12:10HP gaming gejming original polnac 18.5V 6.5A 120W

ORIGINALEN koristen ispraven polnac napojuvanje za HP laptop Envy, Pa...


07 мај 12:40Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADLX45NDC3A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2.25A Цена:...


800 МКД
или предлог цена
06 мај 23:39Оригинал адаптер за Lenovo лаптоп/ adapter za Lenovo laptop

Lenovo 65W standard AC (USB Type-C) полнач/ polnac Нов, оригинал!


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
06 мај 10:40Originalna Baterija I Polnac

Baterijata ima odlicen kapacitet i e originalna. Testirana e na ssd t...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
05 мај 14:22Polnac HP

Polnacot e ispraven i originalen za HP. 18.5V - 3.5A


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 08:56RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI

PRODAVAM RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO, CENI EVTINI - P...


1 €
или предлог цена
03 мај 13:59Adapteri za laptopi originalni - Novi

Laptop Adapter DELL 19.5V/2.31A -pin 4.5*3.0 Laptop Adapter Dell 19....


900 МКД
или предлог цена
03 мај 11:44polnaci za laptopi od site vidovi

pisete mi na viber za koj laptop vi treba


1 €
или предлог цена
03 мај 11:30Orginalni polnaci za ACER i HP

Se prodavaat Novi originalni polnaci za ACER i HP laptopi 90W i 65W !...


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 23:44Lenovo polnac (adapter) za laptop 20V, 4,5A, 90W

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo Полначот работи и е во до...


800 МКД
или предлог цена
02 мај 18:50HP polnac za laptop /HP полнач за лаптоп

Продавам полнач за лаптоп HP со излез од 19V, 4,74A и 90W. Полначот ...


800 МКД
или предлог цена
02 мај 18:50Originalen polnac za Asus 90w

Prodavam originlen polnac za Asus laptop 90W, 4.74A.


30 апр 21:12Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам