Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mouse Razer Naga Trinity Ergonomic MOBA / MMO Gaming Optical

Razer 5G optical sensor with true 16,000 DPI. Up to 450 inches per s...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD Slim

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop HGST 500GB Sata Slim. Hard diskot...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:53PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39Seagate 500gb 2.5" HDD

Se prodava hard disk Seagate 2.5" 500 gb testiran vo odlicna sostojba...


800 МКД
или предлог цена
13 мај 17:11HDD 2.5" Samsung 640GB

Se prodava HDD 2.5" Samsung 640GB vo odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
13 мај 17:11CRUCIAL SSD harddisk 1TB

Nov neodpakuvan ssd harddisk od 1tb


70 €
или предлог цена
12 мај 07:20Hard disk 750GG za laptop

Hard disk za lap top ispraven 750 GB tel 071709571


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 01:01Хард диск 1TB

Western digital 1TB hard disk za lap top 2.5”. Може да се тестира или...


1.600 МКД
или предлог цена
09 мај 22:21Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап...


900 МКД
или предлог цена
09 мај 14:26Хард диск за лаптоп

Се продава хард диск за лаптоп 500ГБ


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 11:09Se prodava hdd za laptop odlicen

Se prodava hdd za laptop 500gb KON TEL ---075-593-892


1.200 МКД
или предлог цена
07 мај 16:13HDD Hard disk za laptop лаптоп хдд хард диск

Се продаваат 3 хард дискови за лаптоп - 500GB - 800 den Сите комплет ...


800 МКД
или предлог цена
07 мај 12:10Prodavam NOV ( neotpakuvan ) SSD 120Gb

Prodavam nov, neotpakuvan hard disk 2.5" SSD Sata Rev.3.0 ( 6Gb/sec )...


1.300 МКД
или предлог цена
06 мај 21:51ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB - Novi

ADATA Ultimate SU650 M.2 2280 480GB SATA III 3D NAND Internal Solid S...


2.990 МКД
или предлог цена
05 мај 12:14HARD DISK ZA LAPTOP 500GB,30 rabotni dena

KAKO NOV,GRATIS WIN I MONTAZA


1.300 МКД
или предлог цена
03 мај 11:22SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1200Den (prodadeno) 256GB SSD M.2- 2600Den (1 Dostap...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 11:17Seagate SSHD 1TB 8GB NAND Flash

За слика од SMART пишете ми на вибер. Само Скопје, не праќам по карг...


1.400 МКД
или предлог цена
28 апр 17:44Toshiba 2.5" 500GB

За слика од SMART пишете ми на вибер. Само Скопје, не праќам по карг...


800 МКД
или предлог цена
28 апр 17:43SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1.200 МКД
или предлог цена
27 апр 18:44mSata 24GB SanDisk

Se prodava poloven mSata SSD disk SanDisk, ispraven, na nego ima inst...


300 МКД
или предлог цена
24 апр 15:07HDD Hitachi 750gb 7200 RPM

HDD Hitachi 750gb 7200 RPM... Kako nov,proveren so HDD Sentinel,nema...


1.700 МКД
или предлог цена
22 апр 13:46Надворешен HardDisk 500gb

Надворешен HardDisk 500gb Купен од Германија, како нов малку користен


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 10:14HHD 2.5 250,500,1TB

HDD 2.5 INCI SO RAZLICNI GOLEMINI ISPRAVNI 100% SKRENIRANI BEZ NITU E...


1 МКД
или предлог цена
16 апр 23:33Hard disk za laptop WD Blue 1TB

Odlichen hard disk bez bad sectori imate izveshtaj od sentinel moze i...


1.500 МКД
или предлог цена
14 апр 19:52Hitachi hard disk HDD 320GB za laptop

nema bad sectors tel 075/472-924


800 МКД
или предлог цена
09 апр 15:28HDD Samsung ST1000-1TB

Se prodava hard disk Samsung 1000gb-1TB malku koristen vo odlicna sos...


1.300 МКД
или предлог цена
03 апр 15:03Hard disk HGST 500 GB

Prodavam hard disk HITACHI 500 GB za laptop


800 МКД
или предлог цена
02 апр 16:00mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. ...


800 МКД
или предлог цена
28 мар 12:08HDD Seagate 2.5 1Tb

Nov Hdd kupen kd anhoch bez garancija. Performasi excelent 100%. Moz...


1.500 МКД
или предлог цена
25 мар 12:18HARD DISK ZA LAPTOP 500GB,30 rabotni dena

KAKO NOV,GRATIS WIN I MONTAZA


1.300 МКД
или предлог цена
17 мар 13:19HDD 2.5" 1TB Western Digital WD Blue za laptop

Se prodava hard disk za laptop 1TB 2.5" WD Blue. Nov, koristen samo...


1.100 МКД
или предлог цена
13 мар 12:25Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive

Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive ST750LM022, HN-M750MBB/M 100% Isp...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 08:33Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
08 мар 11:16SSD disk 120 gb

SSD disk, Xraydisk ,120 gb Nov ,neupotrebuvan


1.500 МКД
или предлог цена
05 мар 08:25128 GB SSD ZA MACBOOK PRO APPLE MEMORIJA

128 GB SSD For 2013 2014 2015 Apple Macbook Pro Retina A1502 A1398 Ma...


1.200 МКД
или предлог цена
13 фев 00:17HDD ZA LAPTOP 500GB SLIM 30 RABOTNI DENA

KAKO NOV,GRATIS WIN I MONTAZA


1.300 МКД
или предлог цена
12 фев 11:33razni hdd 750 gb 500 gb 320 gb 250 gb testirani

razni hdd 750 gb 500 gb 320 gb 250 gb testirani odlicni


500 МКД
или предлог цена
07 фев 20:56HARD DISK ZA LAPTOP WD 1000GB POTPOLNO ISPRAVEN

Bez losi sektori,malku rabotni dena,gratis montaza i windows po zelba


1.400 МКД
или предлог цена
01 фев 10:422.5" Hard disk za Laptop 1ТB Sata

Исправен, тестиран , без bad сектори.


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:16HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 20:30WD WD5000LPCX hdd 500 gb

hard disk 500 gb 100 procenti odlicen


600 МКД
или предлог цена
13 јан 15:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам