Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mouse Razer Naga Trinity Ergonomic MOBA / MMO Gaming Optical

Razer 5G optical sensor with true 16,000 DPI. Up to 450 inches per s...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
18 мај 13:00Промовирано

TOSHIBA laptop za delovi /TOSHIBA лаптоп за делови

Продавам половен лаптоп - TOSHIBA што може да послужи за делови. Ла...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59Nov SSD

Prodavam nov ssd: 120GB - 1200den 180GB - 1700den 240GB - 1800den ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 08:16Kompletni plastiki od Asus x550c

Neosteteni zdravi Poveke info na viber Za komplet povolna cena


1.500 МКД
или предлог цена
18 мај 23:13Procesor za Laptop i3 2350m na 2.3Ghz, Vtora generacija

Se prodava Procesor za Laptop i3 2350m na 2.3Ghz, 3M Kes, Vtora gener...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 12:30HP Remote Control For Pavilion

Dalecinsko za HP laptop


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

17 мај 11:43Dell Latitude D620, D630 vnatresen zvucnik

Kupen pred 2 godini, ama nikogash ne go instalirav. Laptopot go nemam...


350 МКД
или предлог цена
15 мај 23:48Novi drzaci i plastika za ekran za Asus FX504

Prodavam novi hindzovi (drzaci) za ekran, zadna plastika i predna pla...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

15 мај 13:33Za LapTop Graficka Nvidia 9300m

Za LapTop Graficka Nvidia 9300m Ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

15 мај 10:29Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 11:09Samsung za delovi

Lap top Samsung poluispraven, za delovi.Nema hard disk, stara baterij...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

14 мај 08:48DELL docking station D1000 nov neotpakuvan

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


8.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:17Lenovo Dock OneLink+

Lenovo Dock Stanica - OneLink+ https://support.lenovo.com/mk/en/so...


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 14:52EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV GRAT...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 18:30Prodavam Asus Sonicmaster woofer

Prodavam Asus Sonicmaster woofer so 2.5mm dzek


500 МКД
или предлог цена
05 мај 16:37Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1200den 180...


1.200 МКД
или предлог цена
05 мај 09:25Macbook Top Case so ili bez tastatura

💻Macbook Top Case za “Macbook Pro 15” early 2011 model A1286 Unibody...


2.500 МКД
или предлог цена
05 мај 02:25SERIAL EXPRESSCARD/34 54 cardbus notebook DB9 RS-232

Нови кардбас адаптери за лаптоп, со сериски излез MANHATTAN Serial...


950 МКД
или предлог цена
04 мај 21:19Baterija za Lenovo G50-45, G50-70, G40-45, G50-30, G40-30

Se prodava baterija za Lenovo Ideapad G40-30, G40-45, G40-70, G40-70M...


800 МКД
или предлог цена
02 мај 09:18Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz

Se prodava Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz. Ispraven i testiran. ...


800 МКД
или предлог цена
01 мај 09:44Baram plastiki za ASUS X540UB-DM233

Potrebna mi e plastikata kaj ekranot


1 €
или предлог цена
20 апр 16:56Intel Core 2 Duo T5250 2 x 1.5 GHz i kuler

Prodavam procesor Intel Core 2 Duo T5250 + kuler.


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 11:06Tasna za laptop dell

Tssnata e nova donedena od germanija msrka dell


12 МКД
или предлог цена
14 апр 10:51Drzac za Laptop Baseus

Se prodava drzac za laptop Baseus https://www.aliexpress.com/item/40...


400 МКД
или предлог цена
10 апр 03:10Dock za Lenovo Thinkpad laptopi

Ispraven, socuvan kako nov, komplet so 2 kluca. Kompatibilen so preku...


50 €
или предлог цена
05 апр 17:32Mini Display Port to Display Port Adapter (Bela boja)

Se prodava Mini Display Port to Display Port Adapter (Bela boja). ...


5 €
или предлог цена
04 апр 09:03Wifi za Laptop site tipovi, Mini PCI, Mini PCI-E M.2

Se prodavaat wifi za laptop, site tipovi: Mini PCI, Mini PCI-E, Mini ...


300 МКД
или предлог цена
03 апр 08:42Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta

Prodavam konvertor od ExpressCard na rs232 serial porta


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

27 мар 13:16Procesor Pentium 2.8 Ghz

Prodavam poloven procesor za laptop Pentium 2.8 Ghz


400 МКД
или предлог цена
25 мар 18:00USB LED svetlo crno

USB LED svetlo crno


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

24 мар 13:58Prikrivac za kameri na laptop 20 komada

Prikrivac za kameri na laptop 20 komada


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

24 мар 13:45SATA CD Disk Adapter za laptop

prodavam adapter za sata diskovi (hdd i ssd) koe sedi na mestoto na c...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

23 мар 10:24Delovi ASUS ROG FX705 ...FX504...751

Na delovi


777.877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

22 мар 12:00Delovi za Lenovo Ideapad 15-IBY

Se prodavaat delovi od Lenovo Ideapad 15-IBY -Ram 2 GB --- 500den ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 08:34Procesori Za lap top

Intel Core i7-740QM i7 740QM SLBQG 1.7 GHz Quad-Core Eight-Thread CPU...


4.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

19 мар 22:15Laptop Lenovo Thinkpad t430 za delovi

Продавам Т430 за делови. - i7 - NVIDIA® NVS 5400M - 4GB RAM DDR...


100 €
или предлог цена
07 мар 16:52Rezac DVD-RW HP za laptop

Prodavam rezac DVD-RW HP za laptop


500 МКД
или предлог цена
07 мар 13:51Sony VAIO cel ili delovi od nego

Prodavam Sony VAIO VGN-NW270F cel ili delovi od nego: * Ima CPU T660...


500 МКД
или предлог цена
04 мар 22:05Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
04 мар 19:38Dvd CD RW Rom i rezaci za Laptop Ide i Sata

Se prodavaat polovni no ispravni dvd citaci i rezaci za laptop. Cena ...


300 МКД
или предлог цена
01 мар 09:27Otkluchuvanje MacBook iCloud

iMac Pro Mac Mini MacBook Air MacBook Pro


120 €
или предлог цена
12 фев 10:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам