Цела Македонија
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tysso pc na touch i printer

Se prodava kompjuter i printer PRP300 Specifikacija ima na slika + 1...


250 €
или предлог цена
Куманово

ПОС уреди

Вчера 14:27POS MINI PRINTER THERMAL 58mm USB + Bluetooth

PRODAVAM NOVI POS TERMALNI MINI PRINTERI NA USB PORTA + BLUETOOTH ZA ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

30 мај 13:28LABEL BARKOD PRINTER 112cm DIRECT THERMAL PRINT

Prodavam novi Direct Thermal Printeri za printanje na Barcode Barkodo...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

30 мај 13:28AC/AC KONVERTER TRANSFORMATOR 220V na 110V

Se prodava AC to AC konverter transformator, model P.SUP.32-HQ , ISTO...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ПОС уреди

27 мај 18:13PDA ured Motorola MC65

Prodavam skoro novi pda uredi Motorola,model MC65, 3 parcinja.


55.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

23 мај 16:09Barkod citac

Nov neupotrebuvan na USB Tel.071217857


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

23 мај 06:41Fiskalna kasa

Fiskalna kasa funkcionalna i odjavena od UJP


2.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

ПОС уреди

21 мај 23:57Thermal Printer POS BIRCH 80mm USB, Serial, Ethernet printer

Thermal Printer POS BIRCH 80mm USB, Serial, Ethernet printer, 80mm ro...


6.790 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46Thermal Printer TYSSO PRP-300, USB, LAN, RJ11, PARALLEL

Termal Printer TYSSO PRP-300-BI-BG-U-2, 79.5+-0.5mm, 220mm/sec, USB/P...


8.290 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-6708(2D) Handheld 2D USB

BarCode Scanner Symcode/Alacrity MJ-6708(2D) Handheld 2D USB Laser Bl...


3.590 МКД
или предлог цена
21 мај 13:46FISKALEN APARAT

Se prodava Fiskalen Printer kupen od Accent, skoro nov upotreben 4 me...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

ПОС уреди

08 мај 09:12POS TERMALEN MINI PRINTER THERMAL 58MM USB

PRODAVAM NOVI POS TERMALNI MINI PRINTERI NA USB PORT ZA RAZNI NARACKI...


3.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

04 мај 12:10Thermal Printer POS MS META Termalni 58mm USB

Thermal Printer POS MS META Termalni 58mm USB, direktno termalni, 90m...


3.690 МКД
или предлог цена
02 мај 10:30Barcode Scanner Symcode MS META MJ-1932 Wireless (2D, Black)

Barcode Scanner Symcode MS META MJ-1932 Wireless (2D, Black) Гаран...


7.490 МКД
или предлог цена
02 мај 10:29BARKOD LABEL PRINTER ZA ETIKETI DEKLARACIJI TIKETI 80mm

Prodavam novi Direct Thermal Printeri za printanje na Barcode Barkodo...


9.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

19 апр 09:45Prodavam barkod citac Motorola Symbol LS2208

Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner odlicen. Scanning depth: 4...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ПОС уреди

13 апр 21:30PDA Bluebird Pidion BIP6000

Polovni, dobrosochuvani PDA mobilni uredi Povekje za uredot vo priloz...


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ПОС уреди

12 апр 08:54Barkod citac Bluetooth

Citacot e pogoden i za vo magacin za popis kako i za prodavnica. Nov ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

06 апр 13:07Barkod citac Symbol Motorola

Poloven odlicen Tel.071217857


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

06 апр 13:07Се продава Фискален апарат synergy pf700 Принтер tysso

Фискален апарат synergy pf700 Принтер tysso 076 489 437 078 382 076


20.000 МКД
или предлог цена
Охрид

ПОС уреди

25 мар 11:34POS printeri SAMSUNG BIXOLON SRP-150 UG

se prodavaat 2 pos printeri SAMSUNG BIXOLON SRP-150 UG cena za ede...


5.500 МКД
или предлог цена
Виница

ПОС уреди

06 мар 16:30mobilen termalen printer POS

Novi termalni printeri 58mm povrzuvanje preku usb ili bluetooth. So b...


3.000 МКД
или предлог цена
Кичево

ПОС уреди

06 фев 16:30POS PRINTER USB+LAN MREZEN 80mm Autocut

PRODAVAM NOVI POS TERMALNI MINI PRINTERI NA USB i LAN mrezen PORTA ZA...


9.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

27 јан 22:44MINI PORTABL POS LABEL PRINTER NOVO!

- Директен термички принт, без мастило, тонер или панделки, само трош...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

27 дек 21:28Pos printer Zonerich DB9 seriska porta

Raboti na seriska porta db9. Pogoden za masini za printanje izvestai....


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

25 ное 10:39Psion Symbol MC1000 Racen Kompjuter so Barkod Citac

Psion Symbol MC1000 Racen Kompjuter so Barkod Citac, komplet so posto...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

ПОС уреди

19 ное 16:44Prodavam cartridge Bravos za printeri zebra za id card

Prodavam cartridge Bravos za printeri zebra za id card, za licni doku...


50 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ПОС уреди

20 сеп 10:15Fiskalen aparat-kasa i marker-termalen printer

Se prodava malce koristen fiskalen aparat i marker synergy sy250 1...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

21 мај 12:03Profi kablovski ruter za internet Motorola BSR-2000

BROADBAND SERVICES ROUTER MOTOROLA BSR2000. 5 parcinja koristeni, s...


1 €
или предлог цена
Битола

ПОС уреди

13 фев 11:00Psion TEKLOGIX

Psion TEKLOGIX vo odlicna sostojba so site dodatoci ...


21 МКД
или предлог цена
Прилеп

ПОС уреди

03 дек 09:45ADSL Modem

Se prodava ADSL modem.


500 МКД
или предлог цена
Кочани

ПОС уреди

23 сеп 21:48Printeri

Prodavam terminalni printeri 4 terminalni printeri stars 1 printer...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

ПОС уреди

15 сеп 13:03Printeri

Prodavam terminalni printeri 4 terminalni printeri so site dopolnite...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

ПОС уреди

15 сеп 10:39Modem Motorola

Javetese ako vi treba


1 МКД
или предлог цена
Битола

ПОС уреди

26 мар 16:02Kabel

Kabel neznam ni za sto sluzi ako nekoj znae i mu treba neka ponudi i ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

ПОС уреди

26 мар 16:02EPSON POS TERMINAL

EPSON TM-U210PD model M119D vo top forma


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ПОС уреди

11 окт 09:32Termalen Thermalen Printer USB NOVI

Prodazba na termalen printer za kafic.


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ПОС уреди

07 окт 16:27EPSON POS TM-T20II RECEIPT THERMAL PRINTER NOVI

PRODAVAM NOVI ORIGINALNI EPSON POS RECEIPT TM-T20II TERMALNI PRINTERI...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

29 сеп 18:10prodavam fiskalna kasa perfect s

Kasata e malku koristena i e cuvana kako bekap kasa koja zakonski mor...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

ПОС уреди

01 сеп 13:50SYNERGY PF550

Fiskalna kasa so GPS vo Top forma


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

ПОС уреди

03 јун 22:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам