Цела Македонија
                   
685 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:53Mi 23.8 Desktop Monitor 1c 23.8 nov 112233

monitorot e nov kupen e 99000den se prodavaat 2 za 120000den 7000den


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 02:13Boja za printer

Epson Stylus Photo RX420 RX425 RX520 R240 R245 Printer Empty Refillab...


900 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 21:56Prodavam rigovi

Za info sto ima novo i koristeno od rigovi na 079 322 873 viber/w...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 20:11Atari 1010 citac I snimac na kaseti

Odlicen Potrebni lastici


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 19:00  НОВ ОГЛАС

Се продава Super Multi DVD Writer MODEL: gue1n

Се продава Super Multi DVD Writer MODEL: gue1n За повеќе инфо кон...


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 15:31Kupuvam,prodavam ethereum,bitcoin

Za podetalno pisete na viber na 071449394


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 11:26Computer Table Laptop Desk HL-728 - Novo kompjutersko biro

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер изработено од метални профили и и...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:05Kompjutersko biro - Novo

Биро за Лаптоп / Десктоп Компјутер - Црна боја комбинирана изработка...


2.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:05Ново Екстерно DVD/CD player/burner

Slim external USB 3.0 DVD RW CD Writer Drive Burner. Ново неупотребен...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 09:13Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 08:44Аналогна ТВ картичка - TV Tuner Card PixelView

Продава половна аналогна ТВ карта од брендот PixelView. Модел PV-BT87...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 00:28Printer za markiranje na proizvodi

Se prodava printer za markiranje na proizvodi vo industrija marka IMA...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 мај 20:24!!!Najdobar i najeftin servis za kompjuteri !!!

Почитувани Ви нудиме најбрза, најефтина и најдобра услуга кога стану...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 мај 12:13Дисплеј за лаптоп / Display laptop 15.6 LED 30pin

Се продава дисплеј за лаптоп: LED Slim 30 pin Size:15.6" WideSc...


3.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

18 мај 11:30prodavam programa za ucenje na germanski jazik

prodavam programa za izucuvanje na germanski jazik programata idi na...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

17 мај 20:09LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

17 мај 09:39Vrakanje na podatoci / Враќање на податоци

Враќање на податоци од компјутери, хард дискови, УСБ мемории, меморис...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

17 мај 07:30Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

16 мај 18:09Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10 Office Antivirus

Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER IT...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

16 мај 16:19Mrezen kabel UTP CAT6

4 kutii po 305 metri 1 kutija 6500 za site 4 kutii druga cena pove...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 14:40Sony playstation 5

Se prodava Sony playstation 5 so mk garancija PSPLUS pretplata za edn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 мај 14:28Ekstra ceni za toneri !!!

Prodazba na toneri , komatibilni toneri po ekstra ceni so vrven kval...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 14:02Телефонски Кабел / Telephone Cable

Се продава телефонски кабел 100 метра црна боја, нов неотпакуван


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 10:39Digitalna kaseta.

Kaseta za digitelen zapis.Antikvitet.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мај 09:12Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

16 мај 07:51Lego mindsstorm 9797 set robot

LEGO Mindstorm 9797 kompleten nekolku pati koristen, robot od lego, ...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

15 мај 22:26Naocari za zastita od TV i kompjuter

075-248-405 075-248-405 075-248-405 Naocari za zastita od TV, komp...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 мај 19:06Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталиран л...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 мај 15:09VGA kabli, HDMI, Display port и продолжни напонски кабли

Продавам VGA (аналогни) кабли за монитор и напонски кабли за компјуте...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 мај 12:41Prodavam profesionalen laminator za hartija

Prodavam profesionalen laminator za hartija f350 a. ***gratis folij...


1.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

15 мај 08:54Servis na Desktop i Laptop

Ako kompjuterot ili laptop vi buci, ne se uklucuva, bavno otvara prog...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

14 мај 15:40Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10

Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10 Office Инсталирање на сите придр...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

14 мај 09:58Servis za kompjuteri i rezervni delovi najniski ceni

Sve na edno mesto servis i rezervni delovi za laptop i desktop kompju...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

14 мај 08:08Laptop acer aspire 3 2020god i3 8th

Acer aspire Cpu i3 8th Ram 8gm Ssd 250 nvme Baterija 4:30h Dis...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

14 мај 08:08ALI EXPRESS Delivery BRIDGES

Ovoj onlajn Shop je za Ali Express Sakate da naracate nesto od Ali E...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 мај 01:59ДЕКОДИРАЊЕ НА РАДИО ЗА КОЛА И ПОПРАВКА

Монтирање на сите видови радија за кола KИНЕСКИ РАДИЈА НЕ ПОПРАВАМ Н...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

13 мај 11:45Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

13 мај 08:39RIG ZA KRIPTO

5 KARTI AMDRX 6900 XT 16GB 315.38 MH/s STARI 2,5 MESECI VO ODLICNA ...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 мај 23:44PRODAVAM RIG ZA KOPNAJE

5 KARTI AMDRX 6900 XT 16GB 315.38 MH/s STARI 2,5 MESECI VO ODLICNA ...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 мај 23:38Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам