Цела Македонија
                   
1057 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani TV LED so ORIGINALNI Dalecinski : -...


5.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.600 МКД
Вчера 12:05Промовирано

Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 12:22Televizor NEO

poloven televizor vo ispravna sostojba ! televizorot nema dalecinski...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:03TELEVIZOR Bluesky

Televizorot raboti e vo ispravna sostojba.moze zamena


900 МКД
или предлог цена
Денес 09:51LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:38Prodavam LG OLED77CX6la

Poloven


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:38LG Oled55B19la

Poloven i ispraven


750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:38TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM->LEBAND<-PG301

PRODAVAM PROFESIONALEN TV COLOR AUDIO/VIDEO GENERATOR PAL/SECAM-> LE...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 07:19Tv monitor 12 v. 7.5 inch.

Se prodava tv monitor NEO color raboti na 12 volti, se povrzuva na up...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
Вчера 23:51Televizor

FUFCO televizor 28_21 ekran vo boja bes resiver 3500 den 0759878...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 20:05Se prodava nov led 58 inca android Philips model pus 8535/12

Se prodava nov 58 inca android led Philips model 58 pus 8535/12 zemen...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

Se prodava LG 49" 632v

Vo odlicna sostojba, bez problemi so displejot.


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:17TV LG Oled 55 inch 2021 g.

Prodavam Televizori LG Oled 55 inch model LG Oled55 C17LB i model LG ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 17:46Се продава Panasonic телевизор

Panasonic tv 56cm во исправна состојба. 1500 денари. Тел: 075 540 660


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:324k ultra HD LG smart TV 43 inca Nov model

Nov model so 4 k smart Kako od prodavnica 43 inca SLIKA KRISTAl !!! ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 12:54Televizor FUEGO 32” FULL HD TV **SUPER CENA**

Televizorot e kako NOV. Odlicen ekran, bez fleki i shareni damki. Vgr...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:44  НОВ ОГЛАС

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani TV LED so ORIGINALNI Dalecinski : -...


5.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.600 МКД
Вчера 12:05FUEGO KLASIK TV

Rabori super so daljinsko originsl


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 11:07Odlicen Sony Lcd Televizor

Prodavam Lcd Sony televizor maksimalno socuvan(kako Nov). Televizorot...


5.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 11:06Prekrasen Sharp Televizor

Prodavam odlicen Sharp plazma Televizor, maksimalno socuvan i malku k...


3.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:59LED DIODI TRAKI - POZADINSKO OSVETLUVANJE - BACKLIGHT ZA TV

Prodavame led diodi, lenti, traki za televizori od ponovite modeli le...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:23Tv LG Smart 32 inch

Tv LG Smart 32 inch ispraven socuvan odlicen so originalno dalecinsko...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:37Smart dalecinsko

Se prodava smart dalecinsko za samsung tv


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:19Televizor so Staklo Slika

Se prodava Televizor. Marka: TELSTAR, Model: Mira. Ima Daljinsko so n...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мај 23:09Mustek Mini TV DVB-T DVD/CD.MP3 MPEG-4 za delovi

Mustek Mini TV DVB-T DVD/CD.MP3 MPEG-4 Portable Player. Ide bez poln...


20 €
или предлог цена
20 мај 22:57LG LED TV

Televizorot 43"/ 108cm e recisi nov i samo malku koristen. Kupen Janu...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Арачиново / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 20:45Osteen preden panel,za delovi

Za delovi,dalecinskoto e Novo,poz.


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 17:41Samsung UE43TU7092UXXH so garancija

Samsung UE43TU7092UXXH smart 4k kako nov,koristen vo prostorija vo k...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
20 мај 17:20Se prodava Philips 28'' televizor

Televizorot e 70cm ili 28'' Cenata ne e fiksna moze da se dogovorime...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 17:02PANASONIC Viera TH-42PV8P

Од десната страна на екранот околу 10см пикселите се темни, затоа и т...


4.999 МКД
или предлог цена
20 мај 16:54Prodavam Sony Bravia KDL-32BX300

Sony bravia 32 inch.


6.000 МКД
или предлог цена
20 мај 15:42Fuego телевизор со природна слика

- HD екран - 100 херци - Можност за снимање од ТВ - USB влез и 2 H...


7.500 МКД
или предлог цена
20 мај 11:49Prodavam TV Samsung 24"

Tv samsug 24 inca ispraven sochuvan slika dzjam 2hdmi 40e.


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 11:39Prodavam TV Tucson 32"

Tv tukson 32 inca slika dzam slika filips mashina nema ton moze preku...


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 11:39Prodavam TV Toshiba 40"

Tv toshiba 40inca malku koristen slika dzam 140e


140 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 11:39LCD EKRAN 40 INCHI OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN.

LCD EKRAN 40 INCHI. IZVADEN OD BANG OLUFSEN. ISPRAVEN PROVEREN.


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 10:28POSTOLJE MOTORIZIRANO ZA BANG OLUFSEN.

POSTOLJE. KAKO NOVO.


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 10:28TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER SKORO NOV

SE PRODAVA TV PLAZMA GRUNDIG SO KOPLET wifi RUTER moze i filmovi da s...


160 €
или предлог цена
20 мај 09:57Televizor LG 42LM615S

Se prodava Televizor LCD LG 42LM615S.Kontakt:077-430-001;


9.500 МКД
или предлог цена
20 мај 09:53Daewoo tv

Prodavam Daewoo televizor Vo ispravna sostojba 100 evra Dalinsko ne...


6.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

20 мај 09:10Tesla 43" (109cm) ULTRA HD(4K) LED SMART TELEVIZOR

TV Tesla 43" (109cm) Smart UltraHD televizor Model :43S606SUS Televiz...


14.000 МКД
или предлог цена
19 мај 18:34Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам