Цела Македонија
                   
836 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objektiv za Nikon Nikkor 18-140mm 1:3.5-5.6 ED DX NOV!

Prodavam Objektiv za Nikon Nikkor 18-140mm 1:3.5-5.6 ED DX glanc NOV!...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 12:13Nikon D3300

Vo odlicna sostojba malce koristen so okolu 7000 sliki So objektiv 18...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Денес 11:55Sony Caber-shot 20.1MP DSC W810

Одличен квалитетен дигитален апарат за секојдневна употреба малку ко...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 10:37Fuji Frontier 350

Se prodava mashina digital minilab Fuji Frontier 350 vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:49Canon 5D Mark IV

Prodavam Canon 5D Mark IV so samo 2000 klika,Sostojba fabricka.Fizick...


1.900 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 00:10Prodavam Canon I Nikon Full frame tela

Prodavam Canon i Nikon full frame tela,koristeni amaterski isklucitel...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 00:09Prodavam foto aparat FUJI

Prodavam fofto aparat FUJI, Igor 070 338 504


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 23:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam foto aparat BEIRETTE

Prodavam foto aparat BEIRETTE kontakt Igor 070 338 504


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 23:48  НОВ ОГЛАС

Nikon D5600

Prodavam Skoro nov NikonD5600 digitalen fotoaparat dali pet pati u...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 18:20Insta x mini 8

Se prodava aparat insta x mini 8. Vo super sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41SONY A7 + kit 28-70mm f/3.5-5.6 + tripod + filter

Prodavam Sony a7 so 28-70mm f/3.5-5.6 kit lekja. Isto taka se prod...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:00Canon Rebel T3i

Се продава Канон Т3и донесен од Америка


260 €
или предлог цена
Вчера 13:33Stari fotoaparati

Se prodavaat site cetiri aparati na slikata plus blicot. Ne gi delam...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 13:15NIKON D5100 so samo 13500 sliki

Prodavam polu-profesionalen DSLR aparat Nikon d5100 so 13500 shutter ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 13:00Canon eos 1100D

Се продава Canon eos 1100D во одлична сосотојба многу малку користен....


250 €
или предлог цена
Вчера 13:00FOTO APARAT SONY i RADIOSTANICA

Fotoaparat Sony vo ispravna sostojba 1000 den Radiostanica vo ispra...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:57Canon 400d

Половен Канон 400д со два објективи еднот е дигитален 18-55мм и мануе...


170 €
или предлог цена
Вчера 10:51FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:08NIKON D7200, NIKON Objektivi

Prodavam fotoaparat NIKON NIKON D7200 napraveno samo 5000 sliki - 37...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 08:59Nikon 10-24mm DX nov

Nikon 10-24mm DX nov Od Svajcarija Kosta oko 900 franaka Kontak...


310 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
330 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 23:36Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 19:02SONY adapteri

✅ DUAL CHARGER for Sony ✅NP-FW50 Battery Charger Works with Alpha A...


18 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 18:15digitalen aparat Panasonic Lumix DMC-TZ41,kako nov

digitalen aparat Panasonic Lumix DMC-TZ41,kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 15:26Se prodava Lumix gh5

Se prodava Lumix gh5 vo odlicna sostojba, voopsto nekoristen so objek...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 13:59KODAK C613

Super zacuvam karakteristiki na. Slikite ima


123 МКД
или предлог цена
20 мај 12:46SONY CYBERSHOT DSC-W800

aparatot e kako nov celosno funkcionalen vo originalno pakuvanje


50 €
или предлог цена
20 мај 11:23Fotoaparat Nikon D3100

Продавам фотоапарат Nikon D3100 со 15.572 слики заедно со торбица


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 09:11Nikon D5100 + 18-55 VR + Torba i dodatoci

Se prodava koristen ispraven D5100 so originalna kutija, kupen vo SWI...


10.000 МКД
или предлог цена
20 мај 06:26Canon 70 D

Se prodava Canon 70 D so 30.000 otkinuvanja vo ekstra sostojba . Moze...


350 €
или предлог цена
19 мај 22:46Nikon D7100 (body) + Sigma 18-200mm (lens)

📸 Се продава професионален фото апарат: Nikon D7100, (Фото: 24MP, В...


39.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
40.000 МКД
19 мај 20:51Nikon D7100 body, 2 Bateri, Polnac, Dalecisnko...

Се продава професионален фото апарат: ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Nikon D7100 тело,...


25.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.900 МКД
19 мај 20:51Се продава SONY фотоапарат

Се продава SONY фотоапарат


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
19 мај 13:47Nikon D7000 + AF-S DX Nikkor 18-105mm 3.5-5.6G ED

Nikon D7000 so original polnac, baterija odlicna, memoriska karticka,...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 10:15Nikon 18-200mm objektiv

Nikon 18-200mm objektiv Od Svajcarija Kontakt viber&whatsapp ...


250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
290 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 09:11Tamron za Nikon 90mm macro

Objektiv Tamron 90mm f2.8 za Nikon Nov od USA Dodatak i 3 filteri ...


460 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 09:09Nikon Keymission 360

Nikon Keymission 360 stepeni kamera Od Svajcarija Kontakt viber&wha...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 09:08PRODAVAM SONY SLT A37

Prodavam dobro socuvan SONY SLT-A37 Aparatot e nekolku godini vo moj...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 08:13Nikon D7200 + Sigma 17-50 1:2.8

Telo Nikon D7200 Shuter okolu 280.000 Objektiv Sigma 17-50 1-2.8 O...


555 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
666 €
19 мај 06:59Zhiyun Crane M2 Gimbal Stabilizer

Воопшто не е користен. Само е пробан со Sony A6400 за балансирање.


7.500 МКД
или предлог цена
19 мај 06:57SONY ALPHA A290

Se prodava malku koristen i mnogu socuvan vo originalno pakuvanje DSL...


140 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 мај 23:45Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам