Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
750 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Predpojacalo i pojacalo MITSUBISHI M-P 04 i MA04

Prodavam LEGENDARNO Japonsko vintage predpojacalo i pojacalo zasiluva...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:32POJAČALA OD POZNATI FIRMI

Snažni masivni i kvalitetni pojačala od poznati firmi so vrven kvalit...


59 €
или предлог цена
Вчера 18:39Telefunken HA 800

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:34Pojacalo Ei Nikola Tesla

Ispravno tjuner dek i pojacalo


100 €
или предлог цена
Вчера 15:58pojacalo -radio Bang & Olufsen B&o Beomaster 4500

pojacalo radio Bang & Olufsen B&o Beomaster 4500,socuvano komplet isp...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Technics SU-V5

Продавам појачало Technics SU-V5 во одлична состојба Power output:...


150 €
или предлог цена
Вчера 15:46Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:17Pojacalo JVC AX-4 SUPER 2x60 i FISHER CA-350 2x55

Se prodava Pojachalo JVC AX-4 super 2x60w sinus.mint.sostojba cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

Yamaha rx-v557 i Jamo zvucnici

Yamaha rx-v557 i Jamo zvucnici,pojacaloto e bez dalecinsko, vo odlicn...


17.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 12:56Pure Class A Single Ended

Na prodazba dual mono izlezno Mosfet pojacalo vo cista A klasa so hie...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:48Quad Vena

Quad Vena mahagony verzija, integrirano pojacalo so vgraden dac, blue...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:48LAMPASKO POJACALO SINGLE END

RABOTI VO CISTA A KLASA , MOZE DA SE SLUSA I PREKU TELEFON IMA VGRADE...


200 €
или предлог цена
Вчера 11:28  НОВ ОГЛАС

ANDERSSON R2 RECEIVER 7.1

MOKNO RESIVER POJACALO SO FANTASTICEN ZVUK, PROIZVEDENO VO SVEDSKA 7...


7.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.990 МКД
Вчера 10:56Sharp SM31 i ST31

Zasiluvač i tjuner so mnogu visok kvalitet na zvuk od renomiraniot ja...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 09:55QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite v...


7 €
или предлог цена
Вчера 06:03Pojacalo receiver Sherwood RV-1340R

Sherwood resiver vo odlicna sostojba fonesen od ch


9.500 МКД
или предлог цена
21 мај 21:20Pojacalo Technisc SU-V65A

Prodavam pojacalo technics su-v65a Power output: 85 watts per channel...


9.000 МКД
или предлог цена
21 мај 21:12PIONEER A-80

TOP pojacalo na internet seuste se prodava po cena od 500 do 600e po...


490 €
или предлог цена
21 мај 19:31Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.800 МКД
или предлог цена
21 мај 18:47DALECINSKI ZA POJACALA CD I RESIVERI

ORIGINALNI DALECINSKI ZA PHILIPS MARANTZ KENWOOD GRUNDIG PIONEER I DR.


500 МКД
или предлог цена
21 мај 15:32NOVI LAMPI EL 84 I ECC 82

NOVI I NOS IZLEZNI LAMPI EL 84 4 KOMADA , I DVE PREDPOJACALSKI RSD EC...


600 МКД
или предлог цена
21 мај 15:17AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 13:57Denon PMA-880R, prekrasen zasiluvac!

Denon PMA-880R e mokjen integriran zasiluvač so izvonreden kvalitet n...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 13:13Yamaha R-S300, model (2010-17)

Prekrasen ured od ponovata generacija na renomiraniot japonski brend,...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 13:13Denon AVR-1910, kako nov!

Ispraven, bukvalno kako nov Denon AVR-1910, model 2009-2010 dobitmik ...


6.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 13:13POJACALO HITACHI HA 330

MADE IN JAPAN VINTAGE POJACALO SO PIK METRI, RABOTI OD 4 DO 16 OMA ZA...


4.500 МКД
или предлог цена
21 мај 11:41PHILIPS FA 890. BY MARANTZ. HIGH END. MADE IN JAPAN.

PHILIPS.FA 890. MADE BY MARANTZ JAPAN.. HIGH END. VRVEN MOKEN ZVUK. S...


90 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
110 €
21 мај 10:19Pojacalo SONY TA-F190

Се продава појачалo SONY TA-F190. Појачалото е со фабричките транзист...


2.700 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
3.200 МКД
21 мај 10:16YAMAHA R1330-CD1330

Најтенок (60мм висина) ресивер и ЦД-плеер Лесен, дизајн: поврзано вк...


1 €
или предлог цена
21 мај 08:41Pioneer A-351r

Добро зачувано и потполно исправно појачало Pioneer A-351R со некои м...


2.700 МКД
или предлог цена
21 мај 08:20Vintage Amplifier WEGA V 3841 Special Edition-redok primerok

Prodavam Audiofilsko pojacalo WEGA V 3841 Special Edition,model od 19...


5.000 МКД
или предлог цена
21 мај 01:14Pojacalo Technics SU-V460

Prodavam pojacalo technics su-v460 vo super sostojba koka nova donese...


7.500 МКД
или предлог цена
21 мај 00:53Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 мај 00:212x40W Bluetooth/AUX/USB/SD Mini Pleer za kola

Pojacala za vo kola 2x40w ,koi rabotat od 5v do 18v. Rabotat nezavis...


999 МКД
или предлог цена
20 мај 19:02Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


19.999 МКД
или предлог цена
20 мај 16:54Prodavam Vufer Bass Bin RCF i Bass snagator so aktivna skret

Prodavam komplet (snagator i vufer) Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200...


1 €
или предлог цена
20 мај 15:19NIKKO TRM 500/so tuner AKAI AT-2250L

HIFI KLASIKA,BEZ PREKORNO POJACALO,RABOTI PERFEKTNO,SO PRE OUT,A/B ZV...


6.499 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 МКД
20 мај 13:52SONY stereo resiver so dalecinsko Kako nov

Pojacaloto e bukvalno Kako od fabrika doneseni e od swajcarija so ori...


6.500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:05PREDPOJACALO LAMPASKO LITTLE BEAR

LAMPASKO PREDPOJACALO SO NOVI LAMPI PLUS 4 REZERVA, LINEAREN IZLAZ SV...


2.800 МКД
или предлог цена
20 мај 11:50Prodavam Referento Pojacalo Pioneer A676

Prodavam pioner referentno pojacalo model a676 socuvano ispravno 200€


200 €
или предлог цена
20 мај 11:39Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам