Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
955 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha R-N500 Network Receiver

Продавам малку употребуван, како нов Yamaha R-N500 Network Receiver с...


22.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:31Промовирано

LG Zvucnici

Sochuvani i ispravni LG zvucnici na 6-Ohm


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:24SE PRODAVA KOMPLETNO OZVUCUVANJE/ОЗВУЧУВАЊЕ

Se prodava ozvucuvanje mikseta, zvucnici so stalki, mikrofon, kabli.....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:05Zvucnici

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat m...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:54Adam Audio T7V - Studiski Monitori

Monitorite se odlichno sochuvani, koristeni vo domashni uslovi, odat ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:24TANNOY AUTOGRAPH MINI

PRODAVAM ZVUCNICI HIEND TANNOY KAKO NOVI OD PRV GAZDA RACNO IZRABOTEN...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 16:01  НОВ ОГЛАС

KEF iQ5

KEF ZVUCNICI HIEND DUAL CONCENTRIC PERFEKTNA SO ORIGINAL NOGARI ZA NA...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:47  НОВ ОГЛАС

Bower&Wilkins 685

PERFEKTNA SOSTOJBA SO STALCI Type: 2 way, 2 driver loudspeaker sy...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:36  НОВ ОГЛАС

Zvucnici JBL 530 Studio звучници

Се продаваат врвни JBL Studio 530, одлично сочувани, со фабрички адап...


440 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:18Zvucnici JAMO S60 + S60 CENTER

Odlicni surround zvucnici Jamo S60 + Jamo S60 centar


100 €
или предлог цена
Денес 15:06ELAC Debut 2.0 B6.2 ZVUCNICI

Zvuckite se kupeni pred 6 mececi bez nitu edna tocka na niv. Skoro i ...


200 €
или предлог цена
Денес 15:06SONY ss e21

Vintage (1981 god) Bookshelf zvucnici Sony E21 40w 8oma prekrasen ret...


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:31Sonus Faber Sonetto 2

Se prodavaat Sonus Faber Sonetto 2 zvucnici , kupeni vo Audio Centar ...


1.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:00Jamo SUB360

Description To get the full impact of the sound-tracks of the best mo...


360 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

Zvucnici za na polica

Zvucnici za na polica, tel. 070402215, * Tannoy Reveal Passive Monit...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:18Ultimate Ears mini boom

Huge Sound: UE MINI BOOM is the small speaker that delivers unexpecte...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:17Jbl XTi 60 — zvucnici

Zvucnicite tehnicki se 100% ok. Vizuelno imaat odredeni grebanici,s...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:08  НОВ ОГЛАС

Prodavam zvucnici EI Nis

Polovni zvucnici EI Nis


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:38JBL LX 44

Звучниците се од лична колекција,ги поседувам од првиот ден. Freqenc...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:22Prodavam Zvucnici Fisher 2x70W

Zvucnici vintage fisher 2x70w sochuvani & ispravni 120evra


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:15Prodavam Zvucnici AR Spirit 142

Zvuc ar mod spirit 142 sochuvani ispravni made in usa 270e.


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:15Prodavam Zvucnici Dap MC-10 2X200w

Zvucnici dap audio 2x200w sochvani & ispravni 130evra


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:15Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:14PRODABAM ZVUCNICI YAMAHA

PRODAVAM DVA ZVUCNIKA 6 OMA OD 60 DO 100 VATI


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:14JBL CONTROL ONE EXTREME. MONITORI ZVUCNICI. PERFEKTNI.

LEGENDARNITE JBL CONTROL ONE EXTREME. ORIGINAL. PERFEKTNI. SWISS....V...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:43Infinity 61mkll

Prodavam odlicno socuvani infinity zvucnici necepkani sin. 150w muz. ...


280 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:37  НОВ ОГЛАС

ZVUCHNICI YDD 310 H140 12'' 300 W + HORNI

12'' ili 31 cm + horni ----novi voopshto ne raboteni 300 w ---odlic...


10 МКД
или предлог цена
Денес 06:24Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se vo odlicna sostojba vizuelno odlicn...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Денес 00:15Karaoke zvuchnik Mediacom X 120W

Se prodava nov, nekoristen MEDIACOM X120S 120W KARAOKE SPEAKER BOX RE...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 22:31se prodava aktiven subwoofer Thunder THS -129 12ka 120w

se prodava aktiven subwoofer Thunder THS -129 12ka 120w


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:00Infinity SM 255

prodavam Infinity SM 255 najgoolemite od Studio Monitor serijata...2...


650 €
или предлог цена
Вчера 22:00Kondenzatori za zvucnicki filtri skretnici MKP, MEA...

Prodavam kvalitetni blok metal film kondenzatori, odlicni za izrabotk...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:23JBL ps8

JBL ps8 serie dobro socuvani orginalni danski


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:37Magnat Omega 250 subwoofer

Многу добра состојба Мали знаци на абење Целосно функционален До...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:20B&W Bowers & Wilkins 683 NOV Bass Driver

Нов Бас 6.5" Звучник воопшто не употребуван B&W 683, 684 Сликите с...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:24ЗВУЧНИЦИ - ZVUCNICI KEVLAR

Звуцници кевлар со заштитна мрежа 70W - 8 Ohm 2 Way Димензија В 2...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 13:57Zvucnici Kenwood

Elipsi zvucki za kola Kenwood 100w na 4 oma mn jaki Edniot sviri odl...


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:09JAMO POWER 120

Vintage prava klasika za ljubitelite na retro oprema od 80-te godini ...


6.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:20Zvucnici Telefunken L-80

Prodavam zvucnici Telefunken 7ci model L-80 vo odlicna ispravna sosto...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11Zvucnici Fidelity

Prodavam zvucnici Fidelity dvosistemski vo top ispravna sostojba socu...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:10Zvucnici Panasonic

Prodavam zvucnici Panasonic vo odlicna ispravna sostojba kako novi se...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:43Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам